L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: beautifullife, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. november 27.

Natalie

2019. augusztus 24.

Az én flakonjaim nem így néznek ki. Szeretem ezt az alapozót, 2 színt használok(nyár,tél). Utálom a matt, száraz látványt, ez épp az ellenkezőjét ígéri, amit be is tart. Egész jó fedés(építhető), életteli finish-vel. Tartós is, üde is, sok sok árnyalat választék. Régóta használom, de ez az üveg a képen ismeretlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

csibe

2016. január 24.

Számomra eddig a legjobb alapozó, veri a Mac Studio Waterweight-jét. Két árnyalat van meg belőle, az azt hiszem legsötétebb árnyalat-Golden Amber és a neutrális Beige. Púder nélkül túl "dewy", de azzal együtt egy tökéletes kis cucc. Természetes, mégis megfelelő takarás, nem érzem, hogy rajtam van, tartós, csak nap végére ő is képes átfényesedni. Ár-érték arányban csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

BogiG

2015. február 11.

Nincs olyan erzesem, mintha egy maszk volna rajtam, de ettöl függetlenül, mint minden alapozo, nem lathatatlan. Elfedi jol a börhibakat, bar nekem puder nelkül 2 ora mulva patakokban olvad le az arcomrol.. kezzel nehez szepen eldolgozni, mindenkeppen szivacs kell hozza. Gazdasagos, keves is elegendö a teljes fedeshez, igy megeri az arat es ar ertek aranyban abszolut felveszi a versenyt alacsonyabb aru "vetelytarsaival".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

diablonia

2015. február 2.

Középen igen száraz az arcom, de EZ nemhogy nem emeli ki, de még hidratálja is! 10 órát volt rajta a hozzá tartozó púderral és tökéletes! Az első órában persze jobban látszik h az ember sminkelve van, de aztán már közelről is alig észrevehető, de nem azért mert lejött volna!! A bőröm is puhább lett tőle és a legvilágosabb árnyalat épp jó még télen is. (mellesleg a Bourjois healty mix-e meg se közelíti ennek a teljesítményét sajnos....)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

OAdrienn

2013. december 23.

Egész jó alapozó. Jó a fedése, púderrel együtt egész nap tart, könnyű a felvitele. Nem "nehéz" viselni, nem fullad alatta a bőr. Egyetlen hibája, hogy közelről nagyon soknak tűnik, tehát ez abszolút nem az a természetes hatású alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

liliann

2013. október 21.

Rossmanban lehet kapni. (nálunk legalábbis)
Én imádom, örök kedvenc alapozóm. Tökéletesen fed, szépen eldolgozható. Én nem használom mindennapi sminkhez, ahhoz nekem túl intenzíven fed... De az biztos, hogy mindig újra fogom vásárolni. Plusz pont nálam, hogy nem kell végre kevergetnem a megfelelő színt mint eddig, mert ebben a márkában megtaláltam az igazi saját színemet... :) LEGJOBB!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Rossmanban lehet kapni. (nálunk legalábbis)

timicihat

2013. október 8.

Imádom :) tökéletesen fed és mintha nem is lenne rajtam alapozó de még is...iszonyatosan puhává varázsolta az arcom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.