L'Oreal Paris

Ár:   4970 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linda83, Módosítva: 2011. június 22.

Kategória:   Hajápolás

• Táplálja a hajat, megakadályozza a kiszöszösödését.
  • Tökéletesen simává varázsolja a hajat.
  • Megóvja a hajat a sütővas és a szárító hőjétől.

timeej

2015. augusztus 3.

Még tavaly vettem a L'oreal Thermo Cell Repair hővédővel együtt. Azóta hajmosás után ezeket használom felváltva. A másikkal is és ezzel is meg vagyok elégedve, teszik a dolgukat. A hajam puha, kb egy töredezett hajszálam sincs. Bár jóideje már nincs festve, csak hennázva, igyekszem ápolni is.
Ez annyival jobb, hogy még nagyobb mennyiségben sem érzem, hogy elnehezítené a hajam, sokszor még száraz hajra is szoktam kenni. Igaz, hogy nem a legolcsóbbak, de jó az összetételük és valóban hatásosak. Ha elfogynak, ezeket veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

melinda18

2013. március 7.

én minden nap vasalom hajamat és télleg védi mert nem roncsolja

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

én minden nap vasalom hajamat és télleg védi mert nem roncsolja

G

2012. április 5.

Valóban segít a haj kisimításában, és tartósabbá is teszi az egyenes frizurát. Az egyetlen termék ebben a kategóriában ami szerintem ér valamit, azok közül, amelyeket én kipróbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

maaya83

2012. március 8.

Tényleg símit nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

Tényleg símit nagyon jó!

Linda83

2011. június 13.

Nagyon imádom ezt a hajápoló krémet, fodrászatban használták a hajamra és mivel nagyon jó volt, megvettem ott helyben, nem bántam meg, 2010 augusztusa óta van meg ez a 200 ml tubus (heti 2-3 hajmosással) és még körülbelül 3-4 hajmosásra való adag van benne, szóval majdnem 1 évre elég, sajnos elég drága, de mivel kevés kell belőle, amint az én példámból is látható, így megéri a befektetés.
Az illata nagyon finom, kicsit gyümölcsös, az állaga pont jó, krémes, de nem lesz ragacsos utána a haj. Én hajszárítás előtt szoktam a teljes hajamra tenni nagyon vékonyan, hogy ne szárítsa ki a meleg, utána beszárítom és ha azt látom, hogy még mindig száll egy kicsit akkor a hajtövekre vékonyan és a hajvégekre. Tipikus frizzy hajra kiváló, sajnos az enyém is ilyen, megakadályozza a szöszösödést, a "220-ba nyúltam" látványt, eddig semmi sem segített, örülök, hogy megtaláltam. A supreme smooth termékcsalád többi tagját nem próbáltam, de nemsokára beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.