L'Oreal Professionnel  Pro-Keratin Refill Védelmet Biztosító Krém
L'Oreal Professionnel  Pro-Keratin Refill Védelmet Biztosító Krém

L'Oreal Paris

L'Oreal Professionnel Pro-Keratin Refill Védelmet Biztosító Krém

Ár:   3420 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2013. április 16.

Kategória:   Hajápolók

Segít megvédeni a hajat a káros külső hatásokkal szemben. A haj tápláltabb, hidratáltabb, könnyen kezelhető lesz.

lapiskat

2016. április 26.

Válig érő, viszonylag dús hajamra elég belőle egy kisebb diónyi mennyiség. Illata kellemes, nem tolakodó, ugyanakkor tartósan megmarad a hajban. Mióta ezt használom törölköző száraz hajra, azóta nem száll a hajam, fényes, könnyen formázható. Nagyon megszerettem ezt a terméket. Ez a tubus heti két használat mellett szerintem több, mint fél évig ki fog tartani. Emiatt is megy neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

nika011

2015. augusztus 28.

Minimális mennyiség elég belőle (vállig érő hajam van), hajmosás után eloszlatom, másnapra, pihe puha a hajam :) ráadásul utazáskor tökéletes balzsam helyett :) a 750 ml balzsamot nem szívesen cipeltem volna :D 2500 Ft-ért bőven megérte szerintem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

adry1992

2014. szeptember 29.

Nekem sem igazán vált be, de ennek a keratinos termékcsaládnak egyik darabja sem. Sokkal többet vártam tőle, főleg az ára alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

eyeye

2013. október 17.

Töredezett hajamon csak alig (de lehet ez a minimális is placebo hatás) mutatkozott javulás. Ár/érték arányban nem éri meg szerintem. Az Alterra gránátalmás balzsamja sokkal hatásosabb és töredékébe kerül. Ha normál hajad van és azt szeretnéd szinten tartani, ahhoz jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

mmeszter.molnar

2013. szeptember 22.

Hetente kétszer használom hajmosás után. Göndör, nagy mennyiségű, nem zsírosodó, száraz végű hajam volt. Kis mennyiséget oszlatok el a hajam egy részén, "belenyomkodom" a tincsekbe.
Körülbelül egy hónapja használom, pontosan nem tudnám megfogalmazni, hogy mit művel a hajammal, de mintha feltöltené, táplálná azt. Gazdag ápoló.Látható eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

maaya83

2013. május 20.

Még csak egyszer próbáltam de tetszik.Nem nehezíti el a hajamat és szép tartása lett tőle.Ha ilyen marad a hatása akkor nála maradok!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 20.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid, Xylose