L'Oréal Paris

Ár:   6460 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2022. február 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

• Kék színű pigmenst tartalmazó sampon, amely semlegesíti a nem kívántos réz tónusokat a festett hajban.
  • Középszőke és világosbarna árnyalatokra készült.
  • A sampon kék pigmense hatékonyan hat a réz tónusok ellen közepesen szőke és világosbarna hajon.
  • Meleg tónusú semlegesítő és hajkezelés egy flakonban.
  • legkisebb pigmentszemcsék homogénné teszik a színkorrekciót, a haj pedig ragyogóvá válik, ezáltal megújítja a színét.
  • Ápolja, táplálja a leginkább sérült és porózus hajat is; frissé és fényessé teszi a hajszínt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

covergirl

2023. május 2.

Nagyon szárít, csörög hajszárítás után tőle a hajam :(
A funkciójával sem vagyok elégedett.
Az alsó, sötétszőke részekre kerestem kifejezetten KÉK sampont, ami az enyhe világosítás miatt kialakult narancsos árnyalatot tudná korrigálni. Ez a sampon nemhogy nem segít rajta de mintha fokozná is a rezes színeket.

Bőrt, körmöt, kádat megfogja, de a hajat nem. 15 + perc hatóidővel sem. Az illata számomra inkább szag, parfümözött büdösbogárra hajaz, ami mosás után sem illan el.

Nemrég kivonták a forgalomból Európában a Joico kék sampont (Color Balance Blue), az tökéletes volt, ehelyett kellett egy helyettesítő termék. Nos a L'Oréal samponja nem lesz az igazi, keresek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 2.

Nagyon szárít, csörög hajszárítás után tőle a hajam :(
A funkciójával sem vagyok elégedett.

tsophie

2023. február 14.

Rettenetesen szárít, viszont a vörösséget valóban fokozza, ha van időd utána egy fél órás pakolásra, akkor szerintem megéri 3-4 hajmosásonként beiktatni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 14.

Fufina

2022. szeptember 27.

Nekem nagyon bevált, balayage festett hajam van, felül saját sötét hajszínem, alul pedig világosbarna. Sokféle hamvasítót kipróbáltam előtte, mind lila színű volt, ami ugye szőkített hajra ajánlott, így nem is hozták a várt eredményt, fodrász után pár héttel kiment a hamvas szín a hajamból, és maradt a rókavöröses szín, amit egyáltalán nem szeretek. Tök szuper, hogy végre van egy barna hamvasító is! Gumikesztyűvel kenem második mosásként a hajamra (csak a végére) és rajta hagyom 15 percig, majd balzsam. Ezután mindig szép színű és puha lesz a hajam, az illatát is nagyon szeretem, én nem vettem észre, hogy szárítaná, sőt, mindig ápoltabbnak és valahogy "erősnek" érzem a hajam utána. A lényeg szerintem, hogy tényleg meg kell várni a 15 percet vele, és használni gumikesztyűt, mert bizony megfogja a kezeket. Számomra abszolút bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

linevesun

2022. június 2.

Borzasztóan szárít, ezért 3 hónap alatt csak kétszer használtam. Az első használat után nem akartam róla rossz véleményt mondani, de sajnos tényleg annyira szárít, hogy nem tudom használni, nem szeretném tönkretenni a végre egészséges hajamat. Színváltozást egyáltalán nem tapasztaltam. A kezem, fejbőröm olyan a használata után, mintha én lennék Törpilla, de a hajamból egyáltalán nem szedi ki a vörös pigmenteket (és nem is fedi el). Nagy csalódás ennyi pénzért, biztos nem veszem újra. Színeredmény nincs, ápoló hatása pedig teljesen ellentétes az ígértekkel. Sőt, ront a helyzeten.. Nem veszem újra és nem is ajánlanám senkinek. Pedig annyira bíztam benne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.