L'Oreal Paris

Ár:   4490 Ft és 5590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsamilla, Módosítva: 2019. április 26.

Ár:   4490 Ft és 5590 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Hajápolók

• intenzíven hidratál
  • védi a hajat a környezet káros hatásaitól
  • erősíti a hajszálakat
  • szilikonmentes

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Guerlain Fangirl

2021. szeptember 7.

Nagyon bevált a töredezett, száraz hajamra, már első használat után éreztem némi változást. A problémám vele kifejezetten az ára - főleg most, hogy megint új csomagolást kapott, és ennek megfelelően toltak is vagy 25%-ot az árán. Egyre közelebb kerül egymáshoz árban a Kerastase és a Serie Expert pedig hát nem ugyanazt a piaci szegmenst célozzák meg. Remélem, legalább nem jár úgy, mint az Absolut Repair a Gold Quinoával, ami az újítással csak hígabb lett és jól besárgít mindent, amihez csak a hajam hozzáér (főleg vizesen). Na, de most még mindenképpen jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

nagybarbii

2021. március 20.

Nagyon szeretem, kedvenceim közé tartozik.
Kicsit drágább kategória, de teljesen megéri az árát.
Neten találtam rá, amikor valami olyan “csodaszert” kerestem, amitől a szőkített, fodrász által elrontott hajamat rendbe tudom tenni.
Teljesen bevált , a hajam fényes és rugalmas lett tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon szeretem, kedvenceim közé tartozik.
Kicsit drágább kategória, de teljesen megéri az árát.
Teljesen bevált , a hajam fényes és rugalmas lett tőle.

csernapetra

2021. március 10.

Kedvenc hajpakolásom! Szilikon mentes , puha és fényes tőle a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Kedvenc hajpakolásom! Szilikon mentes , puha és fényes tőle a hajam!

esztertesztel

2020. december 17.

Ez egy jó hajpakolás, de semmi extra, használata után elmaradt az a "wow" hatás. Az illata elmegy, a hajam érezhetően hidratáltabb lett, de volt már ennél jobb pakolásom is (a L'oréal vitamino color A-OX pakolása). Elhasználom, de biztosan nem venném meg még egyszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

rebuska01

2019. december 30.

Érdekes,hogy itt csak negatív véleményt lehet olvasni róla.
Számomra csodaszer!Abszolút érezhető,hogy ez egy magasabb árkategóriás,minőségi termék.
Könnyű,lágy,selymes hajkoronát varázsol,második tégelyt fogyasztom,a Notino üzletben könnyen beszerezhető

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Érdekes,hogy itt csak negatív véleményt lehet olvasni róla.

balazskrisztii

2019. augusztus 8.

Sokkal többet vártam tőle, mint amit nyújt. Eddig Kallost használtam, ami tökéletesen megfelelt, gondoltam kényeztetem magam ezzel, de háááát... várom, hogy elfogyjon és újra visszatérjek a jól bevált, 1000 ft-os pakoláshoz, amitől tényleg gyönyörű a hajam. Az illata nagyon finom, a hatása se katasztrófa, de nekem csalódás. Akinek ez bevált, tegyen egy próbát a Kallossal, meg fog lepődni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Lichike

2019. május 26.

Legelső komolyabb hajpakolásom. Pontosabban, ami ilyen drága volt. Csodát vártam tőle, ami sajnos nem jött. Citromsav tartalma miatt választottam ezt. Kenhetem a hajtöveimre, nem fog tőle zsírosodni, sem lelapulni.Nagyon sűrű, könnyen eloszlatható. Sokat szoktam rákenni a hajamra, szóval gyorsan fogy. Egy kicsit puhábbá tette a hajamat, de ennyi pénzért vehettem volna jó pár drogériás hajpakolást, aminek ugyanez lett volna a hatása. Az illata nekem kellemetlen. Ár/érték arány miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid