L'Oreal Paris

Ár:   4490 Ft és 5590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsamilla, Módosítva: 2019. április 26.

Ár:   4490 Ft és 5590 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Hajápolók

• intenzíven hidratál
  • védi a hajat a környezet káros hatásaitól
  • erősíti a hajszálakat
  • szilikonmentes

balazskrisztii

2019. augusztus 8.

Sokkal többet vártam tőle, mint amit nyújt. Eddig Kallost használtam, ami tökéletesen megfelelt, gondoltam kényeztetem magam ezzel, de háááát... várom, hogy elfogyjon és újra visszatérjek a jól bevált, 1000 ft-os pakoláshoz, amitől tényleg gyönyörű a hajam. Az illata nagyon finom, a hatása se katasztrófa, de nekem csalódás. Akinek ez bevált, tegyen egy próbát a Kallossal, meg fog lepődni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Lichike

2019. május 26.

Legelső komolyabb hajpakolásom. Pontosabban, ami ilyen drága volt. Csodát vártam tőle, ami sajnos nem jött. Citromsav tartalma miatt választottam ezt. Kenhetem a hajtöveimre, nem fog tőle zsírosodni, sem lelapulni.Nagyon sűrű, könnyen eloszlatható. Sokat szoktam rákenni a hajamra, szóval gyorsan fogy. Egy kicsit puhábbá tette a hajamat, de ennyi pénzért vehettem volna jó pár drogériás hajpakolást, aminek ugyanez lett volna a hatása. Az illata nekem kellemetlen. Ár/érték arány miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid