L'Oreal Paris

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. október 25.

Kategória:   Hidratáló krémek

Hármas hatással segíti a bőr  éjszakai regenerálódását, hogy reggel simábbnak, feszesebbnek tűnjön. Az innovatív maszk-krém textúrának köszönhetően felvitel után a krém virtuális maszkként fedi a bőrt, és az éjszaka folyamán folyamatosan szabadítja fel az aktív anyagokat.

1. SIMÍTJA a ráncokat: összetétele Pro-Xylane™-nal gazdagított 3%-os koncentrációban, hogy csökkentse a ráncokat.
  2. ÁTALAKÍTJA a bőrfelszín textúráját: LHA-t és hialuronsavat tartalmaz, amelyek segítenek a bőrfelszín javításában.
  3. HELYREÁLLÍTJA a bőr védekezőképességét: Centella Asiatica-val gazdagított, amely helyreállító tulajdonságairól ismert növényi kivonat, segíti a bőr legfelső rétegének javítását és védi a bőr védekezőképességét.

L'Oréal Revitalift Laser X3 Éjszakai Regeneráló Krém
Ár: 3.000 Ft , Eladó: gale
Állapot: Bontatlan, vadiúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy postázom is

sziszoka

2020. január 18.

Egy éve használom már a nappali krémjével felváltva.Állítólag meg fiatal vagyok ezekhez a krémekhez,de nekem nagyon bevált.Mióta ezt használom kevesebb a mitesszerem,nem zsírosít,pedig ránézésre tipikus gazdag éjjeli krém.TO hyaluron szérumot használok előtte;jól működnek együtt.Kellemes illata van,hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

csicserke

2019. április 1.

Véletlenül vettem meg, mert a doboza ugyanolyan színű, mint a Revitalift Filler éjszakai krémjének, amit alapvetően nagyon szeretek. Csak lekaptam a polcról és otthon vettem észre a tévedést. Elolvastam az itteni véleményeket róla és gondoltam, teszek egy próbát. Vissza kellett volna vinnem. Azt nem mondom, hogy ártott a bőrömnek, de nem veszem észre azt sem, hogy használt. Felkenés után meglehetősen fényes lesz az arcom, ami nem is múlik el (ezzel szemben a Filler gyönyörű matt-bársonyos bőrképet eredményezett, így napközben is használtam). Reggel pedig nem látom azt, amit elvárok egy ilyen krémtől, vagyis hogy hidratált és üde legyen a bőröm.Olyan semmilyen....Hidratál, de nekem nem elég. Nem használom minden este, viszont kb. 2 hónapja vettem, így tudok beszélni a hatásairól, volt alkalmam tesztelni. Hosszú távon sincs változás. Az illata nem rossz. Kicsit mintha irritálná a bőrömet, de nem vészes. Ez a véletlen vétel most végképp meggyőzött róla, hogy a koreai termékeknek nincs párjuk és hogy hozzájuk képest az európai kozmetikumok valójában a szemfényvesztés kategóriát súrolják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

VadSzab

2018. október 20.

Alapvetően nem a ránctalanító hatása miatt vásároltam meg, sokkal inkább bőrfelszín, textúra javító hatást vártam tőle, az Age Specialist éjszakai változatát cseréltem erre, ami a maga kategóriájában nem rossz, de ez a krém magasan veri :)
Állaga kissé tömény, nehéz, ami felkenve egyáltalán nem érződik és szépen beszívódik az éjszaka során, elegendő kis mennyiséget felkenni belőle. Az illata kellemes, én imádom, de lehet van akinek túl sok.. ez ízlés kérdése.
Hatását tekintve azt kell mondjam hozza amit vártam tőle, másfél hét használat után láthatóan javított a bőröm textúráján, egységesebb lett a bőröm felszíne, a tág pórusaimon is javított, ébredés után az arcom sokkal pihentebb, szebb, mint előtte. Ráncaim még nem igazán vannak, így ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni .Szerintem nagyon jó kis krém, biztosan újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

Bog

2017. május 29.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Az eddig használtak közül a legjobb, szerintem javított az arcom összképén, és ami a leglátványosabb, hogy a pórusaim jelentősen szebbek. Nagy tévedés, hogy a pórusokat össze kell húzni! Pont hogy hidratálni kell, akkor simulnak ki. Amióta rátaláltam erre a termékcsaládra, és megvan a megfelelő arcápolási rutinom, azóta egy darab miteszerem sincs!.
Elég csapodár vagyok, mindig új krémeket szeretek kipróbálni, így van összehasonlítási alapom, és tudom, hogy ez egy nagyon jó krém! Történt, hogy Glamour napok alkalmával ismét elcsábultam, és rengeteg-rengeteg új arcápoló kozmetikumot megvásároltam. Ezt félretettem, és elkezdtem azokat használni. 2-3 hét alatt annyira leromlott az arcom állapota, mintha 10 évet öregedtem volna! Gyorsan visszatértem ehhez, és szerencsére pár nap alatt újra feltöltötte a bőröm. Nem tudom, hogy ez jót jelent-e ez a függőség, de én inkább nem kísérletezem! Imádom! Azt hiszem, hogy most már maradok emellett.
Az Alverdés vadrózsa olajjal tökéletesen összhangban van!
Többlépéses esti rutin végén használom sleeping pack-ként!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Az Alverdés vadrózsa olajjal tökéletesen összhangban van!
Többlépéses esti rutin végén használom sleeping pack-ként!

Erina

2017. március 20.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, mert csak Niveát használok. Nagyon kellemes illata van, csodásan hidratálja, puhítja, simítja az arcbőröm. Ennek ellenére újra nem venném, de elhasználom,mert nagyon jó krém, bár az lllata lehetne kicsit visszafogottabb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

incifinc

2017. március 5.

Télen használtam kellett vmi ápolás az arcomra addig, amíg megtalálom az igazit hatásban és összetevőkben.
Szépen hidratál, olcsó, bármelyik drogériában beszerezhető.
De az incije riasztó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Szépen hidratál, olcsó, bármelyik drogériában beszerezhető.
De az incije riasztó!!

titike92

2017. február 12.

2éve használom és nagyon szeretem! Sokkal szebb lett az arcbőrőm és a rancaim is halvanyabbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Syssy38

2016. március 15.

Esténként használom arcápoló olajjal együtt és reggelre puhább, kisimultabb a bőröm. Csodát nem vártam, de szépen hidratál és ez nekem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

csibe

2015. július 26.

Legelső használat után el voltam tőle ájulva, nagyon gyorsan beszívódott és reggelre olyan babapopsi bőröm lett tőle, hogy csak na. Aztán ez a rajongás idővel kicsit alábbhagyott. Tény, hogy mivel ránctalanító krémről van szó, alapból nem vártam könnyed textúrát, de hozza, amit ígér: maszkhatás. Ami egyben jó és rossz is. Jó nyilván, mert nem azért kenek valamit az arcomra, hogy annak ne érezzem a hatását, tehát jó érezni, hogy "ott van" és teszi a dolgát. Rossz, mivel reggel a legelső utam a mosdóhoz vezet, hogy gyorsan lemossam és a bőröm egy kis levegőhöz is jusson. Ennek ellenére egyébként eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, hosszútávon sem zsírosodik tőle az arcom nap közben, miután lemosom, már csak a puha és tiszta bőr érzését hagyja maga után. Ha elfogy, a Revitalift Fillert szeretném kipróbálni, de ha nem lenne ilyen kísérletezgetős a természetem, akkor tuti maradnék ennél a krémnél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

emagdi

2015. július 13.

Körülbelül a tégely felénél járok. Szerintem semmi extra nincs ebben a krémben, éjszakára hidratál, kicsit táplál, de semmiféle ránckisimító, vagy bőr állagát javító hatást nem észleltem. (Nem vártam csodát, vagy valamilyen nagyon látványos dolgot, de ez a krém kb pont ugyanolyan mintha bármi mással kenném a bőröm.)
Az állaga jó, hamar beszívódik, nem hagy zsíros felületet. Általános éjszakai krémnek jó (főleg, ha valami nagy akcióban veszi az ember:)), de bármilyen egyéb hatást nem érdemes várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 13.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.