L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2014. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Revitalift Magic Blur ránctalanító nappali arckrém Opti-Blur Technológiával a fényt használja fel a bőrön a finom vonalak, ráncok és pórusok azonnali elhalványításáért, a ráncok azonnali simításáért. Pro Retinol A-val gazdagított összetétele harcol a bőröregedés jeleli ellen. Egy hónapos használat után a ráncok csökkenni látszanak, a bőr feszesebbnek érződik, a tónusa pedig egyenletesebbnek látszik.

eayolee

2019. április 29.

Anyumtól kaptam ezt a krémet, kipróbáltam, és sajnos igaz az amit a legtöbben itt írtak róla, h inkább egy primer mint hidratáló arckrém ..
Arckrémnek borzasztó, nem szívódik be, egy filmréteget képez a bőrön, nem lehet olyat csinálni hogy "még egy picit ide kenek, mert ott kimaradt" mert pereg, hullik,gyűrődzik és ilyen furcsa színű is ami lehullik ..
Primernek ettől függetlenül egész jól használható, kis mennyiség kell, vékonyan kell felvinni, bár mondjuk ügyelni kell rá, hogy egyszerre kenjük be az egész arcot, mert utólag már nem lehet újabb réteget/részt bedolgozni, és ha nem rakunk rá egyből alapozót, akkor később már nem is érdemes próbálkozni, mert hát csomósodik és pereg .. szerintem a TBS All-in-one primerhez hasonlít picit a végeredmény, bár annál ez a krém ugyan olcsóbb és nagyobb méretű is, de ugye a TBS-os primert lehet építeni, nem pereg ..
Nem hiszem, hogy magamtól megvenném újra, de egy primernek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Nem hiszem, hogy magamtól megvenném újra, de egy primernek elmegy.

nygigi

2018. július 22.

Őszintén szólva ez a krém egy nagy parasztvakítás, optikai csalás (Opti-Blur technológia). Nem szívódik be, csúszik a bőr tőle viszont matt látszatot kelt. Számomra kellemetlen érzés volt viselni és egy idő után lepereg, amit többen is írtak. Legszívesebben nem hogy 0*-ot, hanem mínuszos értékelést adnék neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Vikcsy

2017. május 14.

Édesanyámnak lett véve, de sokszor mondta hogy ahogy keni az arcát söndörödik lefele a krém. Én is kipróbáltam nem 1x. Nem is tudom, jó is meg nem is. Nagyon selymes lesz az arcom (alapozó alá használtam "baba arc feeling"), de az én arcom pattanásos lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

ViktoriaT

2017. január 16.

Anyukám kezdte el használni, de nála maszkszerű réteget képezett az arcán és kis fehér darabkákban jött le miután megszáradt. Olvastam, hogy van aki primernek használja, ezért kipróbáltam én is, és nekem eléggé bevált. Bár az összetevők miatta csak primernek nem venném újra, de ha már megvolt akkor elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Lina_01

2016. november 30.

Ekkorát még nem csalódtam ilyen nagy márkában.
A krém nem szívódik be, hanem egy réteget képez az arcomon, ami érintésre hámlik. Visszataszító!
Semmire sem jó a rétegképződés miatt, még kézkrémnek se tudom elhasználni. Az arcomat nem sokkolom vele tovább.
Soha többé nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Ekkorát még nem csalódtam ilyen nagy márkában.
Soha többé nem veszek ilyet!

Elesem

2016. november 9.

Szerintem jó kis krém. Kellemes az illata ,egységessé teszi a bőrszínt.Smink alá primernek is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Leander

2016. június 3.

Primerként használom alkalmanként, alapozó alá. Úgy nagyon bevált, valóban szép, matt bőrfelszínt eredményez. Az összetevőlista azonban nem valami impresszív, ezért mindennapos használatra lehet, hogy nem ajánlanám. Alkalmi primerként viszont szerintem 5 csillagos, így azt meg is kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Nyekkkencs

2016. május 27.

Ha nagyon sietek és nincs idő sminkre akkor ezt használom a fénylő részeken. Szép matt,de sajnos szárít és az én extra száraz bőrömnek nem jó. Szemhéjalapnak elhasználom, mert ott viszont szépen tart. Talán nyáron összebarátkozunk, de addig sajnos parkolópályán marad nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Maeve

Korcsoport: >54
2016. április 19.

Igazi rácsodálkozás-élmény :). Meglepően sűrű állagú krém, ami pillanatok alatt beszívódik, teljesen matt felszínt adva. Nem fénylik át egész nap, rögtön sminkelhető. Tökéletes kevert bőrre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 19.

diaben

2016. február 11.

Szerettem az arcom utána, puha, kisimult volt. Gondolkozom, hogy újraveszem. Jó az illata is. Ahogy többen említik primer érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol Denat., Cetyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Silica Silylate, Palmitic Acid, Hydrogenated Polyisobutene, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Polysorbate-60, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Lyral, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance
Színezékek: FD&C Red 40
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2