Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szuper hidratló nappali arckrém vitaminokkal (C, E, B5) és alapvető ásványi anyagokkal (Magnesium, Calcium) gazdagítva, mely optimális hidratálást biztosít a normál és vegyes bőr számára az azonnal frissebb és ragyogó arcbőrért napról napra. Hidratál, Tonizál, Frissít! Ultra friss, nem ragadó, gél krém textúrája azonnal beszívódik, puha és kényelmes érzést biztosít.

Kiszerelés: 50 ml

malna192

2018. január 4.

Par eve talaltam ra kulfoldon, itthon csak a repteri duty free ben lehet venni.
Elegge oszetett borom van, ez jo ra mert nem zsirosit es hidratal.
Az osszetevok miatt kapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Par eve talaltam ra kulfoldon, itthon csak a repteri duty free ben lehet venni.
Elegge oszetett borom van, ez jo ra mert nem zsirosit es hidratal.
Az osszetevok miatt kapja a 4 csillagot.

katica22

2017. október 16.

Hatalmasan brutálisan nagy pattanásokat okozott egy hét használat után..... nem nem és nem senkinek sem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

kismacko777

2017. március 20.

Jujj ez egy szuper krém màr el is felejtettem ,t
Azt hiszem és megyek veszek egyet újra szàraz vízhiànyosoknak muszàj hasznàlni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Jujj ez egy szuper krém màr el is felejtettem ,t
Azt hiszem és megyek veszek egyet újra szàraz vízhiànyosoknak muszàj hasznàlni!

juditkaa70

2016. szeptember 7.

Kíváncsiságból egyszer vásároltam,rosszul tettem! A krémgél használata után amit tapasztaltam,az arcomról állandóan sok maradék krémet radíroztam le,pedig vékonyan kentem be vele az arcom. Pár alkalom használata után megelégeltem,és repült a kukába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Semicolon

2016. június 3.

Számomra verhetetlen volt az illata és az állaga is, imádtam reggel felkenni és általa felfrissülni, de úgy 1-1,5 éve sehol nem találok ilyet, gondoltam megszűnt, ezért fájó szívvel váltottam. Valaki tipp esetleg?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

angel001

2016. május 13.

Egyáltalán nem tetszik, sem az állaga, sem a hatása :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Egyáltalán nem tetszik, sem az állaga, sem a hatása :(

Dius89

2016. április 10.

Néhány hete használom már, csodát nem tett. Gyorsan beszívódik, nekem kicsit túl sűrű, ezért csínján kell bánni vele, nehogy túl sokat vigyünk fel belőle, mert akkor zsíros éreztet hagy a bőrön. A gélesebb krémeket jobban kedvelem, ezért nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Ano

2015. november 16.

Csodás illat, gélszerű állag, alkoholtartalmának köszönhetően gyorsan beszívódik. Azonban nap végére filmszerű réteget hagy az arcon. illetve pár hét használat után pattik jelentek meg az orcámon. :( Szeretni akartam, de váltanom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

MissL

2015. november 15.

Egy átlagos krém.Finom illata volt,beszívódott,nem okozott pattikat,de még véletlenül sem fogom újravenni az összetevőlista miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

Nita26

2015. november 15.

Összességében jó kis krém volt, az összetevöi miatt kerestem másik alternatívát. Jó illatú, gyorsan besziívódó hidratáló. Egy kicsit mintha zsírosabbnak hatott volna használata után a T vonalam, de inkább csak a nyári idöszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Calcium Gluconate, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Glucoside

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.