L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 16.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

Szilikon kefe a hegyes, tincses hatásért

Ár: 2899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
okroseva

2019. november 7.

Ez a legkedvencebb spirálom, volt még egy bontatlan a fiókomban hátul. Ez az első és talán egyetlen szilikonspirál, amivel könnyen látványos pillákat tudok magamnak rajzolni. Mondja meg valaki, miért kellett ezt megszüntetni. :(((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

csokiseszter

2019. január 21.

Hová lett ez a spirál? Imádtam. A festék mennyiségét néha a sima miss manga keféjével kontrolláltam, mivel kompatibilisek. Kérem vissza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

VickyV

2018. november 17.

Elég hosszú ideig használtam ezt, sokszor vettem újra, most viszont egy ideje már nem találom. Helyette a Baby dollt használom.
Nekem tetszik, hogy sűrű, látványos pillákat csinál, könnyű lemosni, mert állagra géles bevonatú, napközben pedig nem potyog le vagy maszatolódik.
Azzal egyet kell értenem, hogy rengeteget visz fel a szempillákra, amit nem tudom, miért nem lehetett kicsikét optimalizálni, mert maga a kefe tetszene hozzá.
Bár sokszor vettem újra, tudok nélküle élni, és máig kutakodom, miket tudnék még helyette kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Amanda90

2018. május 25.

Szerettem nagyon, bánom,hogy most a sárgafejes változatát választottam . Szép nagy pillákat varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Metty

2018. március 12.

Ezt a spirált nagyon tudnám szeretni, ha véletlenül nem zöldben vettem volna meg fekete helyett. :D
Mert amúgy nagyon bejönnek a szempillák, amiket csinál... Csak hát ez a brutál gagyi zöld szín... Mentségére szóljon, hogy nagyon intenzív színe van (ellentétben más színes szempillaspirálokkal, amiket korábban próbáltam), de max. farsangi/cirkuszi smink részeként tudnám elképzelni ezt az árnyalatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

linkee

2017. október 17.

Szeretem a L'oreal spirálokat, de eddig ez a legkevésbé szimpatikus.Nem pereg, szép fekete ez kétségtelen, de a festékkel kezdetben meggyűlt a bajom,rengeteget vitt fel a kefe és nehezen száradt meg. Az idő elteltével javult, de nem lett az igazi.
Tincses hatást ad, amit ígér, viszont nekem ez nem annyira nem jött be.Ezért nem is vonhatok le pontot...Összességében nem a legjobb, de használható darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Kiryuu

2017. augusztus 14.

Eleinte nem tudtam használni, meg kellett tanulni a technikáját...de próbálkoztam folyamatosan, és rájöttem, hogy a keféről iszonyatosan le kell húzni a festéket, úgy festeni vele, majd mikor visszarakom a tubusba, a lehúzott festéket visszanyomom a kefével és így tökéletes. Ezzel a "technikával" hatalmas pillákat lehet varázsolni, nagyon fekete, dúsít, ível, tartós...minden, ami jó :D A kis feje miatt nem is kenem össze a rejtett szemhéjam, és kis helyekre is "beférek". Összességében nagyon jó spirál, csak tudni kell használni, gyakorolni kell és kitapasztalni,kinek mi válik be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

juditdn

2017. augusztus 8.

Nagyon szerettem nagyon fekete és dús pillákat lehetett vele elérni. Aztán egyszer csak a lejárat előtt bebüdösödött. Amit másodszor vettem az meg ki volt száradva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

boltkoros

2017. június 1.

Egyszerűen imádom. Nekem alapból szerencsére egész hosszú szempilláim vannak és amikor megvettem ezt és elkezdtem használni aznap ketten is megkérdezték, hogy műszempillám van-e. :-)
Aki jobban szereti a természetes pillákat annak nem ajánlom mert egy kicsit összeragasztja a szempillákat és tényleg kicsit mű hatása lesz. Nekem nagyon bevált csak sajnálom, hogy mostanában alig tudok venni mert minden DM-ben hiánytermék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Vikcsy

2017. május 7.

Mindig elhiszem a reklámokat (és ez a céljuk) Palvin Barbival reklámozták. Én beleszerettem a csomagolásába és a speciális kefe formába. Na, mondom tuti jó lesz... megvettem és lehidaltam. Szilikonos jellegű az applikátor, túl sok a hézag közötte az én szempillám összecsomokásodott és nagyon sok festék ment az applikátorra hiába próbáltam lehúzni róla, nem sikerült. Nem lettünk barátok! 😨 azóta is várom hátha beszárad egy kicsit és jobban tudnék vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.