L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 1500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2015. november 2.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 1500 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Azonalli regenerálást biztosító sampon nagyon igénybevett, sérült hajra. Technológiai innováció: magas fokú táplálást biztosító, Lipidiummal gazdagított formula.

jnicole

2019. február 20.

Balzsammal együtt használom és nagyon sokat javított a hajam állapotán, megéri az árát. És nagyon tetszik az illata is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Zsolt8912

2018. július 11.

Többször szembe jött már velem a termék, de még sosem próbáltam ki, így beszereztem a sampont és a balzsamot is. Mondanom sem kell, hogy cseppet sem kellett csalódnom a márkát illetően. Valami hihetetlen csoda, hogy mit tesz ez a sampon és balzsam, a sűrű, száraz, göndör hajjal. Már maga a termék megjelenése is hívogató, hát még a tartalma. Illatra nagyon kellemes, állagra is és könnyen habzik. Szeretem több ideig a hajamon hagyni a sampont és mennyein illatozott, már a lemosásnál is nagyon puha lett a hajam. Aztán jött a balzsam, ami külön nagy áldás nekem, mivel nagy hajtömegről van szó, így remekül rendbe tette a tincseket. Nálam a végeredmény, egy nagyon könnyen kezelhető, illatos, természetes fényű hajkorona lett, amit megjegyzem ritkán láttam mostanság.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

marryjane

2018. július 1.

Fodrászom ajánlására vettem meg. Korpásodott tőle a hajam, ha keveset használtam akkor is. Többet nem rendelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

rozsaadrienn

2017. augusztus 1.

Egy Pixiben volt anno és akkor próbáltam ki, isteni jó! Annyira puhává tette a hajam, mint semmi más. Egyetlen hátrányaként csak annyit tudnék, hogy nem kapható drogériában, így sajnos azóta sem tudtam újravenni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

souzanna

2017. április 17.

Meguntam az ombre hajamat, leálltam a szőkítéssel, de a hajam ígyis ramaty állapotban van, a L'orel Vitamino sampon, amit használtam pedig nem nagyon segített szegény sörényemen, úgyhogy a legutóbbi fodrászomnál eltöltött alkalommal rákérdeztem, hogy mégis mit kéne használnom, ő javasolta az Absolut Repair sampont.
Picit bizonytalan voltam, úgyhogy csak a kis kiszerelést rendeltem meg. Most már több hajmosáson is túlvagyok, és a következőket tapasztaltam:

x állaga nem túl sűrű, nem is túl folyós
x illata kellemes, nem túl erős
x elsőre furcsa volt, hogy a sampon színe sárga
x nekem hosszú hajam van, de egyáltalán nem kellett belőle brutál mennyiség, hogy szépen meg tudjam mosni a hajam
x szépen tisztítja a hajamat, nem kell kétszer mosni
x hajszárítás után a hajam brutál selymes, könnyed, egyszerűen fésülhető, az illata mennyei

Olvastam az egyik kommentben, hogy valaki azt hiányolta, hogy nem habzik. A fodrászom erre azt mondta, hogy a habzás csak egy amolyan látvány dolog, azért mert a samponod nem habzik nem jelenti azt, hogy nem is tisztít. Illetve felesleges a fél flakont a hajadra önteni.

Nekem idáig bevált, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

x állaga nem túl sűrű, nem is túl folyós
x illata kellemes, nem túl erős
x elsőre furcsa volt, hogy a sampon színe sárga
x szépen tisztítja a hajamat, nem kell kétszer mosni

Nekem idáig bevált, elégedett vagyok vele.

marlu

2017. március 9.

Én nem teljesen ezt a terméket használom, hanem az 'absolute repair cellurar (lactic acid)' változatát. Évekkel ezelőtt volt egy olyan változata, ami tényleg jól tisztított, ápolta, széppé tette a hajat. Amit most használok viszont nagyon rossz. A hajamat lelapítja, a töve olyan mintha zsíros lenne, merevvé teszi az egészet. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

DSO

2017. február 15.

Nem rossz! De mivel drága kicsit többet vártam volna tőle. Puha tőle a hajam, azt mondjuk nem érzem hogy szuperül letisztította volna a fejbőrt, ahhoz legalább 3x kell mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Diaven

2017. január 13.

2013-tól csak bio, szilikon mentes sampont használtam. 2016 novemberében úgy döntöttem kell egy kis plusz, amitől még szebb és egészségesebb lesz a hajam, elég a természetesből. Sok keresgélés és a fodrász véleménye alapján erre a samponra esett a választás. Megbántam! Először csodálatos volt. A hajam puha, illatos és ápolt lett. Majd a második mosástól kezdve nem hogy semmilyen ápoló hatása nem volt, de az eredmény hajhullás és korpa lett!! :o Köszönöm L'oreal...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Sundiboszi

2016. december 11.

Jótékony hatásáról még nem tudok beszámolni, a pakolásával együtt használom, de elöljáróban annyi negatívumot mondanék, hogy kétszer annyit kell belőle a hajamra tennem, mert szinte nem habzik fel, így nagyon nehézkes vele bánni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Tbarbiii

2016. november 17.

A fodrászom ajánlotta a száraz hajam miatt, nekem nagyon bevált . Tetszik az illata is . A hajam ami amúgy nem hajlamos zsírosodásra ettől ha rendszeresen használom hajlamos lett .
Így én első öblítésre más sampont használok és csak másodszorra szoktam ezt .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

Így én első öblítésre más sampont használok és csak másodszorra szoktam ezt .

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.