L'Oreal Paris

Ár:   5599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: MaxPleo, Módosítva: 2021. május 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

• 0,2% tiszta retinolt tartalmaz.
  • A nemzetközi szabadalmaztatás alatt álló stabil formula megvédi a retinolt a degradálódástól, hogy sokáig hatékony maradjon.
  • Ez a szérum optimalizálja a tiszta retinol bőr általi felszívódását.
  • Hatékonyan csökkenti a finom és mély ráncokat is.
  • Javítja az arcbőr hidratáltságát és elasztikusságát.
  • Finomabbá és ragyogóbbá teszi az arcbőrt.

széva

2022. április 12.

Nekem is bevált ez a szérum. Én aláhidratálok mindig ha retinol származékot használok, mert egyébként volt már ,hogy kicsit csípett. Második üveget is beszereztem szeretem ,hogy nem olajos nem híg és az illat sem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 12.

Jubell

2022. április 7.

Nem gyakran írok véleményt, de erről most muszáj. Évek óta hámlasztok, retinolozok, szérumozok, ennél jóval erősebb termékekkel. Elfogyott a paula choice-om, ezért beszaladtam egy drogériába, hogy amíg eljutok a rendelésig, legyen valami, és ezt találtam.. hát a meglepetés: 2 nap használat után már második napja olyan az arcom, mintha lángszóróval mentem volna végig rajta: ki van vörösödve, megállás nélkül hámlik, és bármit teszek rá, úgy csíp, hogy a könnyeim folynak. Lányok, 6000 Ft-ból teljes bőrmegújítás :D :D
Lehet, hogy ez jó egyébként, csak meg kell tanulni használni, és ha még csak fontolgatja valaki, hogy kipróbálja, mindenképpen óvatosan (én a rutinomba illesztve hámlasztás után kentem fel, nem finomkodtam, mert a bőröm kb mindent kibír, álmomban nem gondoltam erre a reakcióra). Nem adom fel egyelőre, de az illatáért, meg eleve, hogy van neki, a 21. században... szóval csillagot ezért vonok csak le, a többi lehet, hogy nem a termék hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 7.

eszter_takacs

2022. április 4.

Kétszer használtam, mindkét alkalommal kb szétmarta az arcomat, másnaptól 4 napig hámlott, és semmit nem tudtam rákenni, annyira égett, csípett, napokra kiszáradt, hiába ittam 3 liter vizet.
Azóta észrevettem, hogy az üveg hátulján szerepel, h használat utáni napon 20-as fényvédőt kell használnom. Tehát vszeg a napfényre tesz nagyon érzékennyé (március elején használtam, nem nyár közepén!). Szerintem ezt nem apró betűkkel kéne ráírni, mert nagy kárt tud okozni.
Egy hónap múlva adok neki egy utolsó esélyt, napvédővel, de ha úgy is ez lesz hatás, akkor kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 4.

Anita1978

2022. február 15.

Finom illatú, könnyen beszívódó fehér szérum. Én kb. minden 2.nap használom, de van, h minden nap-aznap akkor nem AHA-zom. Jót tesz a szemem környékének is, meg úgy általában hatékony. Szép ápolt, egységes lesz tőle a bőrfelszín. Gyönyörű éke a fürdőpolcnak, engem már ezzel az éjkek üvegcsével megvettek. 🙃 Újravevős abszolút, mert jelenleg nem látok a drogériákban könnyen elérhető alternatívát, és ebben a 0,2% retinol elég meggyőző!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 15.

Platina890413

2022. január 13.

Én heti 1 alkalommal használom,de így is észrevettem az arcomon a változást. Szép sima az arcom ,nagyon szeretem. Tejfehér szérum ,miután beszívódott,jöhet a hidratáló meg a fényvédő. 3 hónap után se okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

lidocain

2021. október 29.

Glamour napok alatt beszerzett jószág... Lassan egy hónapja használom, most éppen kétnaponta, szerintem ennél sűrűbben nem is kell. Nekem drasztikusan javított az igencsak problémás bőrömön, sokkal puhább és simább lett. Nagyon elégedett vagyok vele, de valószínűleg nem fogom teljes áron újravenni, inkább kipróbálom más márkák hasonló szérumát, hogy legyen valami összahasonlítási alapom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

matula

2021. augusztus 31.

2 hete használom, előtte A-Game volt, annál sokkal jobbnak érzem, de aki azt hiszi 2 hét alatt a retionol csodát tesz, el van tévedve. Meglátjuk úgy 3-4 hónap múlva, remélem továbbra is szépen teljesít majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

LorYs

2021. augusztus 12.

Sajna szinte marja az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Sajna szinte marja az arcomat.

Leander

2021. július 13.

Szebb a bőrkép reggelre, de azért a hatás nem átütő és nem is tartós. Kellemesen hidratál, picit segít feltölteni az apróbb ráncokat. Egy jó, de nem kiemelkedő szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

PETRA820718

2021. június 29.

Ettől aztán tényleg újjá születik a bőr, reggelre teljesen feltölt, kisimít, párnáz.
Sokszor már felvitel után látom a hatását, imádom.
Fontos betartani a használati útmutatót, a hidratálás és a fényvédelem fontosságát.
Nagyon hatásos, egy héten maximum kétszer használom. Tökéletes, nem is tudom mikor találkoztam ilyen hatásos termékkel.
Mindenképpen újravevős, egy kis luxus otthonra 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

Sokszor már felvitel után látom a hatását, imádom.
Mindenképpen újravevős, egy kis luxus otthonra 🙂

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinol, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Retinol a I v