L'Oreal Paris

Ár:   1687 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: banhegyi.mariann, Módosítva: 2012. november 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A L'Oréal Labóratóriumok újdonsága, Triple Active Fresh szuper hidratáló nappali arckrém vitaminokkal ( CG, E, B5) és alapvető ásványi anyagokkal (Magnesium, Calcium) gazdagítva, mely optimális hidratálást biztosít a száraz és érzékeny bőr számára az azonnal frissebb és ragyogó arcbőrért napról napra.

juhaszmoncsi90

2015. január 27.

Én először éjszakai krémnek kezdtem el használni, de nem csalódtam így sem. Szeretem, kellően hidratál,nincsenek tőle pattanások emellett kiválóan frissíti a bőrt, és kedvelem a bőr textúráját is a krémezés után.
Smink alá nem merném tenni, de embere válogatja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Smink alá nem merném tenni, de embere válogatja :)

charmels

2014. július 8.

A szemkornyekem mar elso alkalommal vorosre marta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 8.

A szemkornyekem mar elso alkalommal vorosre marta.

loislane

2014. január 28.

Meghatódtam, az első olyan hidratáló krém amitől nem jönnek elő a pattanásaim. Nagyon száraz az arcom reggelente, mert este pattanás elleni krémeket használok. Nekem 1-2 perc alatt beszívja, és eltűnnek a hámlások. Nekem nem fénylik. Számomra, száraz bőrre tökéletes, az első ami tökéletes! Az illata nagyon kellemes, imádom :) Főleg ezek szerint száraz bőrűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 28.

strawberry92

2013. szeptember 27.

Hidratálni hidratál de egyben filmréteget képez a bőrömön és csillogok mint egy diszkógömb ha sminkelek rá ha nem. Igaz, hogy kombinált bőröm van de ez egyből a felkenés után előjön, nem órák múlva. Egyszerűen nem képes beinni a bőröm még a száraz részeken sem. Nekem az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

LovasBabi

2013. május 28.

Szerintem újabb verziója van már meg: Triple active fresh szuper hidratáló gél krém néven fut, száraz és érzékeny bőrre stimmel. Nos illata, állaga kellemes, beszívódása kicsit lassú, de nem vészes, ára se rossz, főleg akciósan. Irritációt, pattit nem okozott, de összetevői nem tetszenek... Nézzük mit ígér: 1: Hidratál: Igen, szépen puhít a szilikon:) . 2. Ragyogást ad: ja mert csillog:) amúgy valamennyire egységesíti a bőrt az biztos. 3.Frissít: Na az tuti! Talán túl sokáig az orromban van a friss (uborkás?) illata, és felkenéskor kicsit hűsít is. Viszont a hatásai pár óra múlva sehol sincsenek!! Összességében nem venném újra, nem erre van szüksége a bőrömnek, holott nem bánt, meg végülis szebb utána az arcbőr egy ideig, de nem csodaszer semmiféleképpen! 3,5-4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

amyesther

2013. április 27.

Nagyon jóóó! Baromi olcsón vettem és igazából a kombinált bőrre valót akartam, de az pont nem volt készleten és ha már úgyis ott voltam megvettem ezt. Először tartottam attól, hogy túl zsíros lesz, mert igazából száraz bőrre való, de nem! Gél-krém állagú és nagyon-nagyon-nagyon gyorsan szívódik még a zsíros bőrömön is. A hatása olyan, mintha Bioderma Sensibióval kentem volna be magam!! Kicsit csillog, de nem is olyan vészes. Most hámlasztok épp, ezért nappalra kell a fényvédős krém (Nivea Q10 SPF 25-tel), de amúgy azt vettem észre, hogyha ez van rajtam, akkor lesz a legszebb az alapozó, plusz a púder is jobban tapad, tartósabb, szebb az összkép stb, stb. Most tehát ezt éjjel használom és tényleg csak a Bioderma mellett volt valaha is ilyen puha a bőröm! A Nivea és ez lesz a befutó tavaszra és nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 27.

vegyesz001

2013. április 5.

A normál bőrre való változatát nagyon megszerettem, de ezt a száraz, érzékeny bőrre használhatót nem mertem kipróbálni, gondoltam biztos túlzottan zsíros textúrájú, ahogy is szokott lenni az ilyen bőrtípusra való krémeknél. Barátnőm viszont megvette ezt a krémet és megengedte, hogy teszteljem magamon is. Kellemes csalódást okozott, ugyanis nagyon szépen hidratálta az arcom, nem hagyott maga után zsíros érzetet. Amikor felkentem az arcomra először zsírosabbnak tűnt, majd pillanatok alatt beszívódott és nagyon puha maradt utána a bőröm. Mondanom sem kell, hogy rögtön vettem magamnak is egyet, kb 1 hónapja használom rendszeresen (reggel és éjszakára is) és továbbra is nagyon meg vagyok vele elégedve. Se zsíros érzet, se irritáció és nem utolsó sorban megfizethető!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

ritus91

2013. március 20.

Én két napja használom....elég vegyes érzelmeim vannak.Érzékeny bőröm van, emiatt vettem a kifejezetten érzékeny, száraz bőrre való krémet. Ehhez képest eléggé irritálja a bőrömet amikor felkenem. Pár perc irritáció után elmúlik, és hidratált érzést hagy maga után. Majd kiderül hosszútávon mit is csinál a bőrömmel. Emiatt egyenlőre 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Lola21

2013. március 1.

Akciósan vettem éjszakai krémmel együtt, nagyon megérte. Korábban is használtam már, akkor is nagyon szerettem. Remekül hidratál, jól lehet rá sminkelni, csak meg kell várni, hogy egy kicsit beszívódjon a bőrbe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

Kitty127

2013. január 3.

Az én bőröm nagyon száraz, főleg télen, de elég problémás is. Jól hidratál, de télen ez tényleg kevés. Kellemes az illata, jó az állaga és az érzékeny bőrömet se irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)