L'Oreal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kiemelt DM-ek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   kiemelt DM-ek

Folyékony highlighter, mely primerként és hidratálóba, alapozóba keverve is használható

2 árnyalatban kapható

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 január

Anheszenamon

2019. március 7.

A rózsaszín árnyalatot vettem meg. Nem használom napi szinten, ennek ellenére nagyon megkedveltem ezt a terméket. Gyönyörű fénye van, ujjal vagy nedves beauty blenderrel szoktam feltapogatni az arcomra. Ha épp olyan kedvem van, akkor erre teszek még por állagú highlightert is. De leggyakrabban primerként használom a mattító alapozóim alá. Gyönyörű ragyogást ad az arcnak és ha erre kerül az alapozó nagyon szép bőrfény a végeredmény, nincs az a matt, élettelen hatás. Nagyon kiadós termék, sokáig elég lesz. Szerintem tökéletesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

tinyblackpaw

2018. május 1.

Az Icy Glow árnyalat landolt a kosaramban és egyszerűen nem tudok betelni ezzel a gyönyörű ragyogással ❤️ Nagyon szép ragyogó fényt ad, nem azt a nagyon vakítót de hihetetlenül szépen fel tudja dobni a sminket. Viszonylag tartós, nem kopik le hamar és az eldolgozás sem olyan nehézkes mint általában szokott nálam a folyékony arcra való sminktermékekkel bár még mindig hezitálok mivel is kellene felvinni, mert az ecset nem alkalmas rá, az ujjammal pedig kicsit egyenletlen lesz a végeredmény. Primerként még nem próbáltam de teszek próbát azzal is. Nagyon sokáig elég lesz, ár-érték arányban abszolút must have.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Amadea

2017. december 20.

Egy időben az volt a kattanásom, hogy nekem folyékony highlighter kell, meg voltam győződve, hogy az igazi selyemfényt fog adni az arcocskámnak. Szerencsére a G-napokon sikerült féláron levadászni az Icy Glow árnyalatot, gyönyörű, jeges-rózsaszíne fénye van, vizes szivaccsal a Holdról-is-látszik-a-fejem-hatású. Gyorsan kell eldolgozni, mert hamar szárad.
A kezdeti szerelem ellenére egy darabig hanyagoltam a használatát (csélcsap make-up lover vagyok), aztán szerencsére megnéztem a véleményeket róla, néhányan írták, hogy primerként milyen szuper, és tényleg! Ohhhóhóóó, na ez, ez aztán tényleg belülről jövő ragyogást ad az arcnak, annyit nézegettem az arcom a tükörben, hogy majdnem elkéstem. Nagyon-nagyon szép a hatása! Hálás vagyok a véleményeknek, végre rendszeresen használom és nem aggódom, hogy rám romlik, mert nagyon kevés kell belőle. Szemhéjalapként is ki fogom próbálni.
Ui.: Alapozóba keverve már korábban is használtam, nekem így semmi plusz effektet nem adott az arcomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

rinike

2017. december 9.

Sziasztok! Segítséget kérnék sehol nem találok ilyet... Hol tudnám beszerezni?! Előre is köszi 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

k96great

2017. november 13.

Legjobb folyékony highlighter sajnos a drogériákban nem kapható. Alapozó fölé vagy akár alá is tökéletes.Megadja azt a természetes ragyogást az arcnak ha primerként használjuk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

TDiana

2017. november 3.

Nekem a rózsaszín változat van meg, kb. féléve használom primerként a szememre, miután rákenem az alapozót, add egy szép fényű csillogást a bőrömnek. Könnyen kezelhető és kevés is elég belőle, ezért sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Piko888

2017. június 16.

Az icy glow árnyalatot választottam és bár óriási mennyiség, már az elején igyekeztem takarékos üzemmódba kapcsolni, annyira nem akarom, hogy elfogyjon :) Gyönyörű hideg fénye van. Nem az a drámai highlighter, de nagyon szépen mutat. Tartós, egy egész munkanapot átvészel. Nagyon hasonló a Catrice strobing pen-hez, az 3,5 ml de csak harmadával kerül kevesebbe. Eldolgozni is sokkal könnyebb és szerintem krémesebb is mint a Catrice, bár ez is gyorsan szárad. Púder fölé is felvihető, nem bontja meg. Nem is tudok rá rosszat mondani. Az adagoló nagyon kis mennyiséget enged ki, ami egyrészt nekem bőven elég, másrészt nem megy kárba egy csepp sem. Primerként még nem mertem bevetni, de majd kísérletezek.

A golden glow változattal is szemeztem, de a szín miatt maximum krémes szemhéjfestékként tudnám használni, ahhoz viszont nagy mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Knubbel

2017. június 4.

A rozsaszint vettem meg. Szepen epitheto, es en highlighter manias vagyok, igy eleg sokat epitgetem 😄 Gyonyoru jeges-ezustos fenye van, a kupido ivnel is gyonyoruen mutat. Ezzel a highlighterrel mindig sokkal szexibbnek erzem magam 😄 En nedves mini sminkszivaccsal dolgozom el mindig. Eloszor ujjal probaltam, de ugy eleg nehezkes volt es foltos is lett, ugyhogy azota csak sminkszivaccsal csinalom. Elso par alkalommal azert hozza kellett szoknom, mert elotte csak por allagu highlightert hasznaltam. De nagyon nagyon nagyon megszerettem. Es nem "oldja fel" felvitelkor se az alapozot, se a pudert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

wishes

2017. február 8.

Eleinte nekem is ilyen soha ki nem fogyó, csodaszép tükörfényű, drogériás highlighterhez képest meglepően tartós alternatívaként volt a fejemben, de nemrég kipróbáltam alapozó alá primerként is, és húúú, azóta még jobban szeretem! A szokásos esszencia-strobe cream-fényvédő kör fölé teszem, és azért jó, mert nem csúszkálós, hanem kifejezetten fix, jól fogó réteget képez a smink alatt, és nap közben leírhatatlanul szépen átsejlik az alapozón, tudjátok, az az igazi "sztáros bőrfény". Kuponos napokon kötelező darab!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

2017. február 8.

Először is: pofátlanul sok pénzt kérnek érte. Tudom, kuponos napok, na de ha nekem most kell folyékony highlighter akkor most kell.
Nagyon tetszik a termék, sokkal természetesebb hatást nyújt mint a por highlighterek, ilyenkor hidegben amikor állandóan vízért kiált a bőröm amúgy sem szeretek por-dolgokat használni. Icipici mennyiséget pöttyözök a bőrömre, és enyhén nedves blenderrel ellapogatom. Szép tükörfényt ad, nem csillámtenger. Tartóssága is jó. Icipici mennyiségben nagyon természetes, hétköznapokra abszolút megfelelő hatás érhető el vele, de építhető, úgyhogy alkalomra, bálba, farsangra akár brutál-fényes eredményhez is tökéletes. Tartós, 8 órás munkanapot kibír.
Icy Glow árnyalat van meg, az arany változat nekem elég extrémnek tűnt, csak nagyon lebarnult vagy mediterrán/barna bőrtípusra tudom elképzelni.
Nem tudom mennyi idő alatt fog elfogyni, végülis ha a mennyiségét nézzük akkor nem olyan elszállt az ára, én azért jobban szeretem ilyen termékből a kisebb kiszerelést, már csak azért is hogy nem romoljon meg. Mivel maga a termék nagyon tetszik ezért megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.