La Roche-Posay

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2014. július 9.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

Nagyon száraz, irritált bőrre felnőtteknek és gyermekeknek.

Hidratáló és regeneráló hatóanyagainak köszönhetően helyreállítja a bőr hidrolipid rétegét, valamint puhává és bársonyossá teszi a bőrt. Nem zsíros, lágy állaga könnyen beszívódik a bőrbe, így visszaadja komfortérzetét. Vízállo. Megvédi a bőrt a mindennapos, külső negatív hatásoktól.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 500 , Eladó: krstfstgl
Állapot: bontatlan, lejárt (02.12.), Helyszín: Budapest/Veszprém/Balatonfüred, fizetés: személyes átvétel
stewie.griffin0503

2014. május 6.

Rengeteg kezkremet használtam mar, de ez volt az egyetlen, ami a teli időkben az extra száraz bőrömet 1 használattal rendbe tette! Édesanyám hozta, véletlenül mikor ez akadt a kezem ügyébe be kentem vele es mar csak azt vettem észre, hogy a bőröm hibátlan! Mindenképpen jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

szusmus

2014. január 26.

Téli hidegben, szeles időben kötelező tartozék! Sokféle kézkrémet használtam már, de egy hideg téli séta után, vagy csak úgy a mindennapokban ez jut eszembe a legtöbbször. Nagyon kellemes illatú, megfelelő állagú kézkrém, viszonylag könnyen beszívódik. Biztosan újra vásárolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

szilvion

2013. december 31.

A termékcsaládnak ez az egyetlen tagja, ami nem jött be. Híg, nem sokat segít a bőrszázaságon. Az illata kellemes, de ez önmagában kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

szilvike94

2013. december 28.

A páromnak rettenetesen száraz és piros a téli időszakban a keze! Ezért is rendeltünk meg többek között ezt is! :) Nagyon elégedett a termékkel, kevés is elég belőle! Láthatóan és érezhetően is javult a keze állapota! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

kékgyöngy

2013. október 18.

Nekem a mosogatás miatt kiszáradt kezemet szokta pillanatok alatt helyre tenni. Kimondottan szeretem, hogy szinte semmi illata, hamar beszívódik. A gyártó ezúttal is hozta a megszokott magas minőséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

cser.bernadett

2013. február 27.

A hideg időjárás meglátszódott a kezemen is, ezért a gyógyszerész tanácsára kipróbáltam ezt a kézkrémet (a paraben mentes változatot), rövid idő alatt teljesen rendbe hozta a kiszáradt, bepirosodott bőrt, azóta is ezt használom. Igaz nem olcsó, viszont nem is kell állandóan kenni, mint a drogériákban fellelhető tucattermékeket. Szerintem megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

sephora

2013. január 28.

Az első olyan kézkrém, aminek a hatása nem múlik el egy kézmosás alkalmával!
Télen tökéletes választás, sokáig megmarad a hatása anélkül, hogy ragadna. Az ára kézkrém viszonylatban elég húzós, de mivel nem kell olyan sűrűn kenni, lassabban fogy el, mint egy átlagos kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Az első olyan kézkrém, aminek a hatása nem múlik el egy kézmosás alkalmával!

polkadot

2012. december 19.

Még régebben használtam, nekem is arckrém mellé adták ajándékba. Az akkori száraz, piros, repedezett kézbőrömet nagyon szépen rendbe hozta. Ha olcsóbb lenne még mindig ezt használnám, de borsos ára miatt kénytelen voltam olcsóbb krém után nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Pipacs

2012. június 28.

Ez eddig a legjobb kézkrém, amit valaha használtam! Szempillantás alatt beszívódik, sokáig hidratált marad a bőr és az illata is finom. Ezért sajnos nem is olcsó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

diablonia

2012. június 10.

Az illatát szeretem, de egy hagyományos nivea is tud annyit nyújtani mint ez. Szerintem felesleges ennyi pénzt kiadni érte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2