La Roche-Posay

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petra901018, Módosítva: 2024. április 19.

Ár:   18 000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Intenzív koncentrátum a sötét foltok ellen, megakadályozza a kiújulást.

• Klinikailag bizonyítottan képes korrigálni a sötét foltokat, még a tartósan fennállókat is
  • Minden bőrtónus és minden típusú sötét folt esetén hatásos, beleértve az öregségi foltokat, a napfoltokat, a pigmentált (akne vagy hegesedés után fennmaradt) foltokat is
  • Kiegyenlíti a bőrtónust, az aknés foltokat és csökkenti a hiperpigmentációt
  • Optimális hatékonyságot ér el, ugyanakkor nem komedogén és alkalmazható még az érzékeny bőrön is
  • A MelasylTM egy új, szabadalmazott hatóanyag, amely 18 évnyi kutatás eredménye. Segít megelőzni a hiperpigmentációt és úgy harcol ellene, mint még soha. A MelasylTM megállítja a felesleges melanint, mielőtt az nyomot hagy a bőrön.
  • A niacinamid egy vízben oldódó vitamin, a B3-vitamin egyik formája. Széles körben alkalmazzák a bőrápolás területén, mivel kiváló bőrnyugtató hatással bír, erősíti a bőr védőrétegét és korrigálja a sötét foltokat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

virag5

2024. június 3.

Tesztelésre kaptam. Kb 3 hete használom minden este.
Állaga kellemes, pipettájával könnyű adagolni. A pigmentfoltjaimat valamelyest halványította, eddig pozitív a tapasztalatom a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 3.

Tesztelésre kaptam. Kb 3 hete használom minden este.

szgyvr

2024. június 2.

Kb 3-4 hete használom csak éjszakára. Szeretem az állagát, 2 cseppet is könnyen el tudok oszlatni az arcomon. A foltjaim szerintem kicsit halványultak, de ami egyértelműen feltűnt, hogy egységes és üde lett a bőröm. Én nagyon örülök hogy rátaláltam. Ha csak ennyit tesz már meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. június 2.

emb1p3

2024. május 31.

Tesztelésre jött, és bő két hete használom. Ami jó: az államon volt/folyamatosan alakul egy-két elkapart szőrszál és pattanás hege, ezeken máris látok némi pozitív változást. Ami kevésbé: elég sűrű az állaga, plusz vöröses, ami kissé elszínezi a bőrt, aztán lassan elhalványul. Az applikátor viszont jó, nem folyik-csomósodik a menetre, mint a La Roche-Posay ennél is sűrűbb szérumainál. T-vonalon sajnos csillogok tőle nappal, plusz éjjel egy vékony filmrétegben megmarad a bőrömön, így 25 fok felett már csak al államra és az orcámra használom. (Érdekes módon az orcám pedig száraznak érzem vele, kell a plusz hidratálás.) Egyelőre nem vagyok meggyőzve egyik irányba se, majd még update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 31.

Nussancs

2024. május 28.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nincsenek igazán látványos foltjaim, néhàny patti heg. Mindenképpen pozitívum, hogy nem zsírosit, a reggeli és az esti rutinomba is be tudtam épìteni, talàn a bőrképem is szebb lett. Néhány használat után egyelőre nem tudok többet, pàr hét múlva update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 28.

lolkabolka

2024. május 25.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket!!!

Bő kettő hete használom, ez alapján tudok véleményt mondani. Kellemes az állaga, most ebben a melegebb időben külön jól esik a könnyebb formula. A pipetta teljesen jól funkcionál. A bál arcomon és a homlokomon van 3 barna folt, melyek egyértelműen régi napozásokból maradtak. Először csináltam bőrpróbát, szerencsére nem volt semmi reakcióm a termékre. Első alkalommal este vittem fel a szérumot, szépen eldolgozható volt, gyorsan beszívódott, kellemes volt a bőrön. Egy idő, több használat után azt vettem észre, hogy egy kicsit szárít, így beszívódás után krêmeztem és ez az enyhén húzódó bőrérzet megszűnt! A foltok mintha halványultak volna, szerintem ennyi idő még kevés ahhoz, hogy rendesen ki tudja fejteni a hatását. Hófehér bőrű vagyok, így látvànyosak azért a foltjaim, de valamit tényleg halványult a kontraszt a világos és a sötét részek között. Pattanást, allergiás reakciót nem váltott ki a szérum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 25.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket!!!

bleauwsy

2024. május 24.

Nagyon kellemes a használta, szépen beszívódik és nem hagy ragacsos utóérzetet mint a márka C-vitaminosa, így kifejezetten pozitív a véleményem róla. Amennyire szeretem használni, annyira viszont nem vettem észre átütő eredményt (C-vitaminosnál igen). Ha lehetne ezt a kettőt állagban és hatásban egységesíteni, az lenne az álom szérum. Nem vonok le csillagot, mert tökéletesen beépült a rutinba, pipetta is jól szolgált, lehet másoknak látványosabb a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. május 24.

loccitane

2024. május 21.

Másfél használat után:

Mindennap reggel és este kenem. Reggeli rutinomban, csak ezt és a fényvédőt használom jelenleg, hogy lássam mit tud nyújtani "magában".
De az esti rutinomat nem bántottam, csak vele egészítettem ki.
Ami pozitív:
Nem veszett össze semmivel. Nem okozott pattanást, nem irritálta a bőröm.
Elég hamar beszívódik, nem ragad. Talán picit mintha szárítani a bőrömet. Úgyhogy ezentúl a reggeli rutinomat kiegészítem újra a hidratálóval. Az összképet azért úgy veszem észre szebb. Ezért is pozitív, mint negatív.

De:
Keresem a pigmentfoltra való szérumot, mivel kifejezetten tele van az arcom pigmentfolttal (szeplők, májfolt/napfolt)! Ezért is örültem ennek a terméknek. Igazából a problémám, hogy még én nem vettem észre a változást. Lehet halványodott egy picit...talán. De látványosat EDDIG én nem tapasztaltam. Pedig az én arcomon lehetne látni.

Természetesen, nem adom fel, ha elfogyott a termék, mindenképp véleményezem újra. Hátha több idő kell neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 21.

Másfél használat után:

De az esti rutinomat nem bántottam, csak vele egészítettem ki.
Ami pozitív:
Nem veszett össze semmivel. Nem okozott pattanást, nem irritálta a bőröm.

De:

mano

2024. május 4.

Nem vartam tole csodat, pedig…par hete hasznalom, es mar rengeteget halvanyodtak a pattanas utani, csunya piros foltjaim. Lehet hogy igy egyszer vegre el tudom ezekt tuntetni, hasznalom tovabbra is reggel es este. Egyebkent most a tobbi termeket kicsit hatterbe szoritottam, hogy ezt figyeljem. Borsos az ara, de ha mukodik, ám legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 4.

despoina

2024. április 25.

Korábbi vélemény:

Hosszútávon mit tapasztalatok? Megéri megvásárolni? Csökkenti a foltokat?

Köszönöm Petra901018 hogy megosztottad a tapasztalatod! Én is gondolkodom, hogy megvásárolom bár eddig az Eucerin Anti Pigment fehér üveges szérumát és nappali színezett krémjét használtam közel 5 hónapja a kis Anti Pigment korrektorral kiegészítve . Van egy elég csúnya szeplőm az arcomon amin elég sokat halványított az Eucerin (kozmetikai kezelések nem tudtak vele mit kezdeni), igy azt a termékcsaládot ajánlani tudom (német márkákban soha nem csalódtam). Most gondolkodom rajta hogy beiktatnám a napi rutinomban ezt a szérumot, mivel van benne elegendő mennyiségű Niacinamide (éppen elfogyott amit használtam) és a foltokra is hatásos.

2024. április 25.:

Megvásároltam szettben a hidratáló krémével együtt. Elég jó árban jutottam hozzá külföldön (55€).
Használtam Niacinamide-ot mindennap és most hogy elfogyott így inkább erre a szérumra esett a választásom. Vannak szeplő-pigmentfoltjaim így kiváncsi leszek a hatására.
Sűrű állaga van, picit nehéz evvel a pipettával dolgozni, az üveg nem áttetsző így alig látni mennyi van benne de hozzá lehet szokni. Könnyen beszívódik és valóban nem ragad, könnyű eloszlatni és kellemes érzetet hagy maga után.

Egy gyógyszertári készítménytől nem várnék ennyi szilikont ..

Kiváncsi leszek a hosszútávú hatására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 25.

Korábbi vélemény:

Hosszútávon mit tapasztalatok? Megéri megvásárolni? Csökkenti a foltokat?

2024. április 25.:

Egy gyógyszertári készítménytől nem várnék ennyi szilikont ..

Kiváncsi leszek a hosszútávú hatására.

Petra901018

2024. április 21.

Micsoda újdonság, micsoda felhajtás a termék bemutatásával.
Remélem a hatás is ilyen lesz.

Negyedik napja használom szigorúan reggel-este+minimál rutin, tehát csak fényvédő, szemkörnyékápoló megy mellé, este pedig egy darab hidratáló krém.

Nagyon tetszik az állaga, (szép színe van) hamar beszívódik, nem ragad, pedig ettől féltem a zsíros bőröm miatt.
Nem kukacosodott mással.
A bőröm puha tapintású lett utána.
Először finom az illata, aztán érződik valami fura, biztos valamelyik hatóanyag, de ez nem tartós és nem zavaró.

Nekem mindenféle pigment folt van az arcomon.
Melasma, szeplő és pattanás utáni nyomok is, pedig fényvédőzök, hámlasztok, rengeteg mindent kipróbáltam.

Csináltam fotót az arcomról, az 5. csillag sorsát arra bízom, hogy milyen eredmény lesz 4-6 hét használat után😉

Update…
Hát az van, hogy ma 6. hete használom, nagyon-nagyon bíztam benne, de én nem igazàn látok javulást, sőt még alapozózni is elkezdtem, olyan mértékben kezdett el zavarni a foltos arcom.
Van egy melasma a homlokomon, ez kb 3-4 éve kezdődött, ez zavar a legjobban, de sajnos én nem látok változást pedig néha már szinte bemagyaráztam.
Februárban volt egy nagyon ronda pattanás az orrom alatt, na annak is meg van sajnos a foltja😕😕😕
Én nagyon szeretem a márkát, de nem nagyon értem miért nem működik rajtam.
Szeretem használni, mert kellemes és még mindig reménykedem, de eddig hiába🙁🙁🙁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 21.

Micsoda újdonság, micsoda felhajtás a termék bemutatásával.
Remélem a hatás is ilyen lesz.

Nem kukacosodott mással.
A bőröm puha tapintású lett utána.

Nekem mindenféle pigment folt van az arcomon.

Update…
Én nagyon szeretem a márkát, de nem nagyon értem miért nem működik rajtam.
Szeretem használni, mert kellemes és még mindig reménykedem, de eddig hiába🙁🙁🙁

Antioxidánsok: Carnosine, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Az édesgyökér (licorice) kivonata. Kiváló bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő. Az atópiás dermatitisz (az ekcéma egy fajtája) és a hiperpigmentáció kezelésében is hatékony.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.