La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A száraz bőr 4 klinikai tünettel jellemezhető: húzódás, feszülő érzés, érzékenység, érdes tapintás.A Nutritic bőrmegújító krémek biolipid tartalmuknak köszönhetően a száraz bőr mind a 4 tünetét kezelik.

drzoerose

2015. május 17.

nekem nagyon jót tett a szuper száraz arcrészeken
viszont nagyon oda kell figyelni,hogy semmiképpen ne érjen a T-zónába(zsíros bőrűeknél),mert nagyon meg tudja kavarn ia dolgokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

nekem nagyon jót tett a szuper száraz arcrészeken

davincsike

2014. október 30.

Ttermékmintát használtam kb 3 napon át mert addig tartott ki. A hideg, csipös idö beköszöntével gondoltam kicsit megtámogatom az arcomat illetve néhány hámlási foltot is (piros, sima felületü és lehet rá sminkelni, de jó lenne, ha egységessé válna az arcszinem). Este kentem fel de nem úgy mint egy arckrémet bemasszirozva hanem inkabb mint egy sebkezelöt, azaz kicsit többet tettem az arcomra (pöttyözve). Nem hozott ki semmi extra dolgot viszont szépen selymessé, lággyá és kipihentebbé tette az arcom, azaz feltöltötte nedvességgel (valamint a biolipid is jó lehetett rá). Kúraszerüen jó lehet, de nem tevezem, hogy beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Márti85

2014. április 15.

A bőröm felsóhajtott, hogy VÉGRE! :-) úgy éreztem, mintha egy selymes, kényeztető lepellel vonták volna be az arcomat, ami alatt nincs többé húzódás sem most, sem egy óra múlva, sem később. Éjszakára ajánlom, mert fényes, olajos, de végtelenül könnyű. Reggelre az arcbőröm tökéletes. Védett, ápolt, puha, hamvas, mint egy barack. Nagyon ajánlom. Persze csak száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Ms.Cat

2013. szeptember 1.

Télen kipróbáltam, de pattanások jöttek ki tőle rajtam. :S Este használtam így nem zavart, hogy nehezen szívódott be. Nehéz volt elhasználni, viszont én inkább nyáron használnám, mert tényleg nagyon száraz bőrre való ez a krém...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

anett8820

2013. január 9.

Én nem vagyok oda érte. Nekem bőrgyógyász javasolta, meg is vettem.... Én valahogy nem érzem, h beszívódna...folyamatosan ragacsosnak, zsírosnak érzem a bőröm utána. :S Sajnálom, mert nem volt olcsó....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

baobe

2012. október 24.

Ezt a krémet már többször is megvettem, mert télen nagyon jó (volt) száraz bőrre. Most is van egy a hűtőben, alig fogyott még belőle, de tavasszal általában elteszem, mert akkor már nem kell. Az illata túl sok, sosem szerettem, de nem ez a fő problémája, hanem az alumínium. Valahogy eszembe se jutott korábban, hogy egy gyógyszertárban kapható krémnek ilyen rosszak lennének az összetevői, ezért meg sem néztem, csak most. Ezt még azért elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 24.

eo

2012. augusztus 29.

Az orrom és környéke nagyon száraz. Sok krémet kipróbáltam, de mind csak rövid ideig segített. Ez az egyetlen, amely képes tényleg hidratálni, de ez sem mindig, ami furcsa. Azért teljesen nem vagyok megelégedve és az ára nem túl kedvező, ezért vonok le pontot. Egyébként jó kis krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Hexyldecanol, Dimethiconol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.