Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. július 14.

Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy az ajkak halvány gránátszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

Meloca

2017. szeptember 19.

Hidratálónak nem nevezném, inkább olyan mint egy rúzs-szájfény kombináció, szép színt és fényt ad az ajkaimnak, de nem hidratál! Egyébként szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Piedra

2016. január 6.

Intenzív illat és szín + szinte nem is érezhető hidratálás. Ennyit tudott az én számon tenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

nikolett

2015. november 8.

Én vettem egyet vagy egy hete, szòval még fellelhető néhol. Nem bántam meg, mert hidratál is és még egy szolid fényt is ad, nekem ez bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

bogica26

2015. február 7.

Nem rossz szerintem elég jó. Igaz láttam már jobbat is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Nem rossz szerintem elég jó. Igaz láttam már jobbat is

Blackxentric

2014. november 13.

Nagyon szeretem. Az illata fantasztikus, a színe csodálatos. Hidratálni nem nagyon tud, de elnézem neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Burya

2014. november 10.

Én kifejezetten ezt a fajta Labellot keresem, de sehol sem találok... :( Ma 8 üzletben voltam (Müller, DM, Rossmann), de sehol sem volt. Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol lehet kapni Budapesten? Nagy segítség lenne! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Anettke

2014. október 14.

Hidratál, az biztos. A színe kicsit sötét, de nem vészes annyira, hogy ne lehessen hordani. Én szerettem. Más mint a többi ízesített labello. Átlagon felüli!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Babooca

2014. február 3.

Még úgy 5-6 éve vettem a Müllerben, mindössze 450 Ft-ért. Emlékszem, kissé erősen befogta a számat mindig, emiatt nem is tudtam elhasználni teljesen. Az illata kellemes, de sajnos nem hidratál eléggé. Emiatt a hatása 0, túl szájfényszerű. Nem a csillogás és a fény, a szín miatt veszek meg én legalábbis egy ajakápolót, hanem mert ápolás kell. Akárhány hímnemű egyedet ismertem meg közelebbről, egy sem tűrte meg a szájfényt puszi adáskor. A Himalaya Herbals kakaós ajakápolóját használom, az nem folyós, nem hagy zavaró réteget az ajkakon. Azt még Kedves is szereti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

VeraTala

2013. november 21.

Szép a színe, jó az illata, de kb. ennyit tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Szép a színe, jó az illata, de kb. ennyit tud.

editok

2013. november 14.

Nagyon szép a színe,vetekszik egy nagyon jól hidratáló rúzzsal, csak persze ez nem annyira tartós. Jó az illata, íze is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Prunus Dulcis, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trideceth-9
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Linalool, Limonene, Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 22 Lake / CI 45380, CI 77499
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.