Labello

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. október 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív formulája rózsa kivonat és ápoló jojoba olaj kombinációja. Finom rózsaszín fénnyel és hosszatartó hidratálással varázsolja puhává és simává az ajkakat.

Horvathangelika1

2020. január 27.

Ki volt fosztva az ajakápoló részleg,kénytelen voltam ezt venni. Ami azt illeti, nem rossz, de nem haszálnám el újra. Az illata akár a gyurmáé, és folyamatosan újra kell kenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

Letti2

2019. december 1.

Az illata miatt a kedvencem. Jól hidratál,de nem olyan jól, mint a sötétkék natúr változat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

mesi11

2019. szeptember 25.

Hideg, hűvös, időben kötelező felszerelés! Az illatát imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Hideg, hűvös, időben kötelező felszerelés! Az illatát imádom!

LadyBleu

2019. szeptember 22.

Nekem nem vált be. :/ Nagyon minimális kiszáradással talán megbirkózik, de amikor eldurvul a helyzet már nem hatásos, csak amíg a számon van, ahogy beszívja ugyanolyan rossz a helyzet, szóval félóránként kenegetni kell. Sima olajakat szoktam kenegetni a számra, az bevált, viszont nem szándékozok a táskámban egy tégely sheavajat/kókusz olajat vagy ilyesmit tartani, szóval el tudtam használni, már alig van belőle, de nem hiszem, hogy újraveszem. Inkább veszek valami drogériásat, ami crueltyfree, erre az is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

bognarcsilla20

2019. szeptember 4.

Szépen fénylik a szám tőle. Jól hidratál, azaz nagyon puha lesz tőle mindig a szám. Olcsó és jó sokáig elég. Kedvenc ajákápolóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Yesnori

2019. július 5.

Kedvenc ajakápoló. Olyan 15 éve ezt használom. Kissé megszállott vagyok, mert mindenhol tartok belőle 1-1-et: otthon, táskában, munkahelyen. Nagyon szeretem a színét, illatát, állagát. Azt én külön szeretem, hogy nincs buta mellékíze. Az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Destina

2019. május 3.

Évek óta megvan ugyanaz a darab, és semmit nem változott a minősége. Kellemes az állaga és az illata, emellett tartósan hidratálja az ajkaimat, valamint a színe is visszafogott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

EngelWhite

2019. március 24.

Lassan 5 éve vettem, és még mindig megvan, bár már azért erősen fogy. Vannak más ajakápolóim is, így egy idő után ez is ritkán került elő, de attól még megvagyok vele elégedve. Tartós, mert ugyan már szárad kicsit (így 5 év után ez érthető...) de ugyanúgy hidratál, mint eddig. Szeretem, bár vannak ennél jobb termékei is a Labellonak, de azt hiszem ha egy egyszerű, csak ápolásra kellő ajakápoló kell, akkor ez is jó megoldást tud nyújtani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Lilko0212

2019. március 23.

Évekig ezt használtam, viszont nagyon megdrágult és a hatása se olyan mint régen volt. Ha nagyon ki van száradva a szám beleül a száradt részekbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Rure90

2019. március 14.

Sokat használva darabosodik a szájon, kicsit folyósabb, mint kellene, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.