Labello

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. október 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív formulája rózsa kivonat és ápoló jojoba olaj kombinációja. Finom rózsaszín fénnyel és hosszatartó hidratálással varázsolja puhává és simává az ajkakat.

TekiLala

2021. március 17.

Nagyon szeretem, mert kellően hidratál, és közben még sincs ragacsos érzet. Ad egy kis fényes színt a szájnak, és az íze is nagyon kellemes. Rengeteg ideig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Dyana91

2021. március 17.

Még korábban használtam, amikor elfogyott a kek verziója a boltban, gondoltam kipróbálom. Enyhe rózsaszínes fényt adott az ajkaimnak, ami tetszett, de más pozitív hatása nem nagyon volt. Rengetegszer újra kellett kennem, olyan érzésem volt, mintha még szárazabb lenne tőle a szám.
Elhasználtam, de többször nem vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Elhasználtam, de többször nem vettem meg.

Wee

2021. március 5.

Önszántamból sosem vettem volna meg. De egy nagyon széles, hideg napon otthon hagytam a neszesszerem benne a bevált ajakapolommal. A közeli drogériaba beugrottam, hogy vegyek egyet és nem akartam hirtelenjében drágát venni (eos, Neutrogena..stb) maradtak a sima és kamillás saját márkásak, valamint a labellok. Kis koromban imádtam a rózsa illatú, hát gondoltam egye fene veszek egyet.
Sajnos a szétrepedezett szám nem hozta helyre, csak egy zsíros réteget képzett az ajkaimon.
Később otthonra használtam csak, de szörnyű itthoni használatra is. Felkenem, nem szívódik be egyáltalán. És zavaró a zsíros réteg a számon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

joanie

2021. február 16.

Nagyon sok éve futottam bele egy ilyenbe, mert éppen nem volt talán amit akkor használtam, vagy csak újítani szerettem volna a jó kis rózsaszínes színe miatt én már nem tudom, de azóta is meg van, mert számomra sokba került és sajnáltam kidobni, de régen sem vált be és utána többször adtam neki még esélyt az ára miatt és hát számomra egyáltalán nem jó.
Csak úgy ül a számon, amivel nem is lenne baj, de ez ilyen kellemetlen zsír érzetű vagy hogyan mondjam. :D ami se nem hidratál, se nem jó semmire, csak amíg rajta van rajta van, amikor meg lemosom, olyan mintha soha ott sem lett volna.
Borzasztó. És talán tényleg így visszagondolva csomósodott is felkenés után, színezni sem színezett igazán, kár volt megvenni.
Ennél vannak ezerszer jobbak, én nagyon nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Ennél vannak ezerszer jobbak, én nagyon nem ajánlom senkinek.

Ladymischief13

2020. december 11.

Amikor először használtam akkor úgy gondoltam azonnali kedvencem lesz. Így utólag már belátom, hogy sajnos tévedtem. Van egy fura mellékillata ami zavaró, és gyakori hogy összecsomósodik a számon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 11.

Miuss

2020. november 23.

Egyszerűen imádom! Bekenem vele az ajkaimat, nagyjából 20 perccel később álompuhák lesznek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

AngelHeart80s

2020. július 27.

Ez nagyon rossz! Színe nincs attól függetlenül, hogy rózsaszín (ez nem is baj), de semmi hatása nincs az ajkaimra, ráadásul csúnyán olvad! Undorodom a számhoz érinteni, de 499 Ft volt egy db, muszáj elhasználnom. Ez 100 Ft-ot nem ér!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Nindzsuuu

2020. július 7.

Az összes színes labello közül ő a kedvencem. Érdemes kipróbálni, ha valaki nem akar rúzsozni, de mégis valamivel kiemelné az ajkát. Nem feltűnő, de csodaszép fényt kölcsönöz az ajkaknak. Aki szereti a labellokat, azoknak kötelező darab. Amit ígér azt betartja. Hidratál, persze ne felejtsük el, hogy egy ajakápoló önmagában nem elég a kicserepesedés megelőzésében, inni is kell mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Queen16

2020. június 11.

Nem hidratál csak szinez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Nem hidratál csak szinez.

Horvathangelika1

2020. január 27.

Ki volt fosztva az ajakápoló részleg,kénytelen voltam ezt venni. Ami azt illeti, nem rossz, de nem haszálnám el újra. Az illata akár a gyurmáé, és folyamatosan újra kell kenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.