Lacoste

Ár:   10 130 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: katicalány, Módosítva: 2013. június 14.

Ár:   10 130 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád virágos-gyümölcsös

Összetétel grapefruit, pünkösdi rózsa, curacao, pézsma, cédrus

Enako

2016. április 29.

Fiatalos, hétköznapi, picit általános illat. Friss és nyárias. Nem kell tőle túl sokat várni és akkor nem is csalódunk túl nagyot. Hangulatra olyan, mint amikor a tavasz átfordul a nyárba és az a kellemes bizsergető szél simogatja a bőrünket. És talán van néhány friss esőcsepp is a bőrünkön. Átlagos, de szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

leila0803

2016. február 20.

Ez egy frissitő, édes, gyümölcsös parfüm. Nagyon fiatalos, édes, nem tolakodó. Engem Armani Aqua di Gioia illatára emlékeztett, érzek benne egy aquas vonalat vmiért.
Vannak ennél szofisztikáltabb, elegánsabb, és szebb illatok.
Ugyanakkor a maga nemében egy kellemes kis szombati napra amikor nincsen nagyobb esemény, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 20.

Vannak ennél szofisztikáltabb, elegánsabb, és szebb illatok.

brigty

2015. június 29.

Az egyik kedvenc parfümöm. Igazi csajos, friss, sportros illat. Különleges alkalmakra viszont más parfümöt használok. Akkor is ezt fújom magamra ha futni, tornázni megyek. Hangulatjavító, mert édes de nem tolakodóan fejti ki a hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

ppcsillus

2014. december 28.

Nagyon szerettem,egy kifejezetten üdítő,frissítő illat!Nem tolakodó,de nem is sablonos illat.Felszabadultnak és vidámnak éreztem magam a viselèsekor.Nyárra szerintem újra veszem!Azèrt csak 4 csillag,mert nem egy igazi nőies illat,inkább friss,fiatalos,csajos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Kleopátra

2013. október 2.

Gyenge.Erősen túlárazott édeskés-semmilyen, tényleg tusfürdő illat. Miért is ilyen drága? Jah,mert hogy a Lacoste többre értékeli magát mint egy Puma vagy Adidas? Vagy mert őt nem hamisítják csak az utóbbiakat?
Volt sportcipőm a "krokodil"-tól és még addig sem tartott /pár hónap után az orrán feljött a bőr/ mint a jelenlegi Puma,amit már jó pár éve koptatok és nem látszik rajta.Úgyhogy azóta kint boldogítja a lábbelim a kutyát,aminek az árát hasznosabb dologra is el tudtam volna költeni.

Szóval tusi felhő,nem győztél meg. Előbb adja oda az eb a lerágott csontot,minthogy én még egyszer rátok pazaroljak egy fillért is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Cory

2013. április 9.

imádnivaló frissítő illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

imádnivaló frissítő illat

vador

2012. augusztus 17.

Mazochista vagyok, és birtokoltam a teljes Lacoste pink sorozatból mintát. Az egyikőjüket ledezodorillatúztam, őt pedig tusfürdő illatúnak fogom nevezni. Épp ilyen komolyan is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)