Lactacyd

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Lactacyd Femina intim tisztasági kendő az egyedi, tejsavat tartalmazó Lactacyd Femina intim mosakodógéllel van átitatva, és sok más általános törlőkendőtől eltérően alkoholmentes. A Lactacyd Femina intim tisztasági kendő egyedülálló módon tejsavat tartalmaz (pH 5.2), mely nagy segítséget nyújthat az intim részek természetes savköpenyének megóvásában és regenerálódásában.

tonic

2017. december 5.

Volt ilyenem korábban,azok az összetevők.. azért durva,hogy egy ilyen húzónévnek ilyenek az összetevői, illetve,hogy összességében csak három csillaga van/volt..
Az újabb változatnak mondjuk nem néztem az összetevőit,de már nem is ezt a márkát veszem egyébként amúgy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

CsengeJV

2015. augusztus 14.

Legjobb a piacon, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Legjobb a piacon, csak ajánlani tudom.

juditkaa70

2015. július 22.

Az összetevőket leszámítva,egyébként nagyon jó és kellemes illatú törlőkendő! Ezen a kényes területen én is érzékenyebb vagyok az átlagnál,és semmilyen irritációt,vagy valakinél olvastam,hogy sebet okozott,aminek a háterében szerintem más ok lehetett! Hosszú ideig friss komfortérzést biztosít! Én szeretem! Aki tud jobbat ennél a intimtörlökendőnél,és az összetevői is jobbak,annak a KM felhasználónak várom a válaszát. Köszönöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 22.

Csirip74

2015. június 13.

Az illata nagyon jó, a kendők megfelelő méretűek és pont jó a nedvességük is. Mindig viszem magammal a munkahelyre, higiéniás alapdarabom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 13.

Reni91

2015. május 31.

Nagyon szeretem, praktikus a kis mérete miatt táskában is elfér és nem feltűnő! Az illata nagyon kellemes, tényleg tisztít és friss érzést nyújt. Én nem tapasztaltam semmilyen negatív hatást a használata során, pedig már régóta ezt vásárolom. Továbbra is ezt fogom megvenni, maximálisan meg vagyok vele elégedve!
Furcsa, hogy az van kiírva, hogy már nem gyártják, pedig de :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Furcsa, hogy az van kiírva, hogy már nem gyártják, pedig de :D

wifey

2015. május 11.

Praktikus, jó a hatása, az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Praktikus, jó a hatása, az illata is.

Mimi0411

2015. március 19.

OMG! A negatív tapasztalatokat még el sem olvastam, de a sokk, amit a RENGETEG összetevő láttán kaptam elég volt ahhoz, hogy ne vegyek ilyet! :(

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Blackxentric

2014. október 21.

Én viszkettem tőle, égett a bőröm használat után. Valahogy elhasználtam... Soha többé nem veszek ilyet. Ráadásul drága is, nem kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

szivoszal

2014. január 14.

mikor ilyen felfázós korszakom volt, akkor vettem egy hármas pakkot. én megvoltam vele elégedve, friss érzést adott használat után, illetve az illata is finom volt :). nekem jó volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

kismadár

2014. január 5.

Nagyon szeretem ezt a törlőkendőt! Hatékonyan tisztít, ápol, nem irritál, jó az illata és mindig nagyon friss érzést biztosít. Tökéletes! Az árát is megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.