Best of Beauty 2019

Lancôme

Ár:   14 000-17 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aranyeso, Módosítva: 2019. március 22.

Ár:   14 000-17 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

Fiatalító szemkörnyékápoló krém

• Zselészerű textúrája azonnali nedvességet ad
  • Fejlett optikai technológiával világosító hatást ad
  • Láthatóan csökkenti a fáradtság jeleit és a finom vonalakat a törékeny szemkörnyék körül
  • Feszesebb, puhább, simább, élénkebb és energetizáltabb szemkörnyéket ad

ennancsi

2018. március 1.

Este és reggel is használom, és bár az alvás mennyisége és minősége változatlan, mégis jóval kipihentebbnek tűnök. Én imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Sancsa

2016. július 13.

Egy parfümériás vásárlás alkalmával vettem belőle mintát, s nagyon meg voltam vele elégedve: könnyed, finom krém, jó érzés viselni. És nem mellesleg többen megjegyezték, milyen kipihentnek tűnök (1 éves baba mellett)!!
Egy akciós vásárláskor be is szereztem belőle a teljes kiszerelést, és nem bántam meg! Esténkét használom, s reggel, mikor belenézek a tükörbe, valóban kisimultabb a szemkörnyék, még egy sokszor ébredős éjszaka után is. Nekem bevált, szeretem, de érdemes figyelni az akciókat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Tamara87

2016. május 9.

Napi 2x használat után nagyjából 4 hó alatt elfogyott. Nagyon könnyed, lágy textúra, nekem kevés... Jobban szeretem a sűrűbb a szemkrémeket. Közvetlenül felkenéskor szebb volt a szemkörnyék, de nagyon gyorsan elillant a hatása. Lágy viselet, nem irritáló, nem könnyeztem tőle. Nem vagyok szilikon és csillogáspárti, de ha ez kell a szebb látványért, akkor legyen - EL Revitalising Supreme nekem sokkal jobban bevált. Jószivű leszek, egy gyenge 3as. Lancome-tól picit többet várnék :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

senskin

2015. szeptember 26.

Végül is ezt vettem meg, a hidratáló zen helyett, mert sima hidratálóm az van mindig kéznél és sokszor keverem a kettőt. Szóval, ez egy jól beszívódó krém, kellemes a viselete, nem irritál. Simít és eltünteti a fáradtság jeleit. Nekem megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

aranyeso

2015. május 30.

Most kezdtem a hasznalatat, nagy remenyt fuzok hozza - a masik verziot akartam megvenni, de az mar az idosebb korosztalynak "nyujt csodat", igy maradtam a fiatalabb verzional.
Sotetedesre hajlamos a szemem alja, azt szepen eltunteti felkenes utan, a rancokra es a puffadasra egy honap mulva vissza terek.
Felkenes utan kellemesen puhit, husit.

1 honap utan: nagyon szeretem! Szemmel lathato a valtozas - a sotetseget, pufisagot eltunteti, ferjem meg is jegyezte, hogy ragyogok :D A krem felkenese utan maris jobban erzem magam reggel, husit. 4,5/5 - nalam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Felkenes utan kellemesen puhit, husit.