Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2014. október 9.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A Lancôme megalkotta pigmentfoltok elleni krémét a szebb bőrtónusért, különböző pigmentációs profilokhoz a világostól a sötétig. Az új Dreamtone korrektor segíthet javítani a napsugárzás, a kor és a hormonok okozta pigmentfoltok megjelenésén, a bőrhibákon, amelyektől a bőrtónus egyenetlennek látszódhat, illetve a különböző bőrtípusra jellemző problémákon, úgymint:

• a világos bőrtípusra (1-es pigmentációs profil) jellemző fakóságon vagy kipirosodáson.
  • a közepes bőrtípusra (2-es pigmentációs profil) jellemző fakóságon vagy sárgás elszíneződéseken.
  • a sötét bőrtípusra (3-as pigmentációs profil) jellemző fakóságon vagy aknés hegeken.

Maya192

2016. október 30.

Az illata, állaga jó, ha arckrémre számítasz. Az elvárt hatás elmaradt, konkrétan nem látok változást. Csak azért két csillag, mert jól hidratál és egyből beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

jomosono

2016. július 15.

Nem fogott meg,mint a Lancome termékek általában!Többet vártam tőle,nem teljesített!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

OszAnita

2016. július 2.

Termékmintát kaptam, beleszerettem :) Nem használok soha alapozót, helyette szoktam, ha fáradtnak, nyúzottnak tűnik a bőröm. Szebbé, egyenletesebbé, tündöklőbbé válik tőle az arcbőröm. 2-es tónust választottam, bár lehet a 3-as jobb lett volna. Igazából én 30 feletti nőknek ajánlanám, akik nem korrektorral/alapozóval szeretnék egyenletesebbé tenni a bőrüket. A szem alatti karikák eltüntetésében is világbajnok!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

03aniko12

2015. szeptember 16.

Először mintában próbáltam, mind a 3 profilt. Megtetszett, így megvettem a 2-est. Nagyon szeretem, nekem szép sima bőrt "csinál". Nem bántam meg, bár nagyon húzós az ára (ezért 4 csillag), nagyon kevés elég belőle, így sokáig tart majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

hulcsi

2014. június 7.

Mintát kaptam 3 árnyalatból. Mivel én kb. az 1-es vagyok, gondoltam a kézfejemen kipróbálom a 3-ast, hogy lássam egyáltalán mihez tudok kezdeni ezzel a számomra eddig ismeretlen cuccal (még reklámban sem láttam) A zacsi kinyitása után, valami rózsaszín, trutyiszerű cuccot találtam, nem volt bizalomgerjesztő...rákentem a kezemre...nem történt semmi...de tényleg semmi változás. Összehasonlítás képen a másik kézfejemre rákentem az Avon Magix-emet. Kimentem az erkélyre is, hogy természetes fénynél lássam....de semmi!!!!Nagyon finom, puha tapintása lett ez igaz (gondolom a szilikon miatt) de az egyenletes, szép, halványított bőrt nem ez adta meg.És tényleg 80 euro ???? jesszus...marad a magix, nem kérdés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 7.

infinite01@freemail.hu

2014. április 22.

Nekem is volt belőle mintám, újságból, és semmi eredményt nem láttam többszöri használat után sem. Egy fikarcnyit sem szépített az arcomon. Fölösleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

lumiukko

2014. március 17.

Mintáim voltak belőle, nem vártam tőle túl sokat az itteni vélemények alapján, de nekem mégis elég jól bevált! A 2-est próbáltam, reggelenként kentem fel, és olyan széppé és ragyogóvá tette a bőröm az álmos reggeleken, hogy el se hittem! Ilyet még sose tapasztaltam. Ráadásul jól is hidratál, én nem használtam még így télen se plusz hidratálót utána. Nem kell sok belőle egyszerre és hamar be is szívódik. Viszont sajnos hogyha nem vártam egy kicsit a használata után, akkor ahogy kentem fel utána a BB-t, sajnos volt, hogy elkezdett mállani. Ezt leszámítva tényleg nagyon pozitív csalódás volt, de azért még az a kategória, amire azt mondom, hogy ez ennyi pénzt nekem nem ér meg. Inkább egy BB-vel teszem üdébbé reggel az arcom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Mandi

2014. február 11.

Ezt a krémet kaptam, de úgy voltam vele ha mar ilyen drága akkor elhasznalom, ártani biztos nem árt. Hat tényleg nem, semmi hatása, es néha meg le is tudom dorzsolni az arcomrol. Egyedül az illata jo, de egy 80 €-os kremnek vmit csinálni is kene. Tipikus példa arra, amikor a márkanevet kell megfizetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Katie

2014. január 14.

Néhány kis tubusos ingyenes mintám van belőle. Nem a bőrszínemnek megfelelőt kaptam (világos bőröm van, és a 2-es van meg), de így is tökéletesen használható. Megvenni viszont biztosan nem fogom, nekem ez az árkategória már nem fekszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

fish27

2013. november 10.

Nekem bejött. Ez nem klasszikus korrektor és nem is BB vagy CC krém. Ne várjon senki fedést tőle! A leírás sem kecsegtet ilyesmivel. A bőr tónusán és a pigmentáción javíthat. Halványíthat, egységesíthet. Ez egy arckrém, amit egyenletesen kell eloszlatni a bőrön, és valóban nem kell sok! A számok nem a krém "színét" jelzik, hanem a bőrtípust.
Persze, mindenkinek más a bőre, de ha valaki megvesz egy ilyen drága krémet, nem árt előtte tájékozódni! Hátha elkerülheti a csalódást!
Nekem szebb lett tőle a bőröm. Halványultak a pigmentfoltjaim is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

Nekem szebb lett tőle a bőröm. Halványultak a pigmentfoltjaim is!

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide, Mannitol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-15

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Squalane eo 1 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületi hártya képző anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Egy viszonylag újabb, pigmentfoltok ellen használt hatóanyag. Egy 2013-ban a Journal of Cosmetic Dermatology-ban megjelent kutatás szerint (amit lényegében a L'Oreál készített, tehát nem cég független!) az összetevő ellagic aciddal,  yeast extracttal  és salicylic aciddal kombinálva állítólag hasonlóan hatásos mint a pigmentfoltok kezelésében etalonnak számító 4% hydroquinone + 0.025% tretinoin kezelés.