Lancôme

Ár:   9890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: senskin, az összetevőket feltöltötte: VeronikaB, Módosítva: 2019. június 11.

Lelőhely:   parfümériák
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A hosszan tartó Effacernes Longue Tenue korrektor segít elfedni a sötét foltokat és használatával a szemkörnyék simábbnak tűnik. A megújult, modern csomagolás keskeny applikátorfejet takar, amely tökéletes a precíz adagoláshoz és a nehezebben elérhető helyekhez. SPF 30-at tartalmaz.

zsucci93

2019. május 13.

Egyből a teljes kiszerelést vettem meg, egyrészt az itt látott értékelések, másrészt pedig Lisa Stevens hatására, akinek ez a kedvenc korrektora évek óta. Imádom a tarte shape tape-emet, de kerestem valamit, amiben van spf és kicsit kevésbé sűrű állagú, mert a hétköznapokra nem feltétlenül kell a shape tape fajta korrekció mostanában, főleg, hogy alacsonyabb fedésű alapozókat kezdek preferálni. Így esett rá a választásom, notino-n rendeltem meg ár/ml arányban azért sok más high end korrektort ver, ugyanis ez 15 ml. (igaz, a too faced born this way is 15 ml, 24 fontért, ami hasonló árkategória, de nekem nem jött be annyira) A csomagolás semmi extra, kis kinyomós tubus, de sokkal jobban szeretem, mint a klasszikus applikátorokat. Nem kenődik össze-vissza a csomagoláson, és annyit tudzs belőle kinyomni, amennyire tényleg szükséged van. Az árnyalatok felhozatala terén elég sok kívánnivalót hagy maga után ez a termék, de szerencsére a 01-es árnyalat pont jó az én hófehérke bőrömnek, a lazacos tónus pedig gyönyörűen korrigálja a sötét színű karikáimat, de valamilyen csoda folytán egyébként nem tettenérhető miután eldolgozom. Egy másik kedvenc tulajsonágom vele kapcsolatban, hogy nem ül meg a sem a mélyebb, sem a kisebb mimikai ráncaimban. Ha hagyom leszáradni, akkor is gyönyörűen fixálja magát, de nem túl természetellenes a fedése, ezért sokszor magában is használom. Mindent egybevetve nagyon nagyon szeretem, ha nem találok még nála is jobbat, amíg elfogy, akkor biztosan újra fogom venni. Egy apró negatívuma, hogy a szem környékén kívül nem tudom máshol használni, mert nem fedi el túl jól a bőrhibákat, de ez minden más pozitívuma mellett szerintem megbocsájtható :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

NikiN

2018. október 18.

Szempillaspiralhoz volt ajandekba csomagolva egy 5ml-es valtozat. Hihetetlenul jo, nagyon szepen elfedi a szemem alatti karikakat, ugy hogy nem ul be a rancokba. Nagyon keves mennyiseg is eleg belole, hogy szep fedest adjon. Ezt az 5ml-es mintat mar honapok ota hasznalom szinte minden nap, es meg mindig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

petruszanna

2018. május 25.

Zseniális. Nekem nem karikás, nem sötét foltos a szemem,de ettől minden reggel gyönyörű lesz a szemem alatt, sokkal üdébb és frissebb a tekintetem. Nem ráncosít, tartós és imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Nuvola

2018. május 21.

Hosszú évek óta használom, mert ha valami beválik a szemkörnyéken, ellenállok az újdonság kísértésének. Lila karikákat elfedi, élénkíti a bőrt, nem szárít, vagy ül be ráncokba. Egész nap szépen helyén marad.Egyszóval úgy jó, ahogy van. Fényvédős! Egy örökkévalóságig kitart egy ilyen 15 ml-s tubus.
Ha valaki ki akarja próbálni, most láttam az N-en hármas szettben rendelhető: 10ml-es Monsieur Big spirál, 5ml ebből a korrektorból, és egy 30ml-es szemfestéklemosó 7490 ft-ért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 21.

Regi84

2018. április 10.

Először egy mini 5 ml kiszerelést kaptam ajándékba, de annyira bevált, hogy bár volt másik korrektorom ahhoz többet nem is nyúltam, hanem vettem egy teljes kiszerelést. Nagyon szépen fed, nem vastag, nem ül be a ráncokba, nem kenődik, nem kopik, nem fénylik. Szóval tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

laural

2018. március 30.

A legjobb szemkörnyéki korrektor, amit valaha próbáltam. Az utóbbi időben Clinique és Shiseido termékeket használtam, nem voltam velük elégedettlen, de ez látványosan jobb mindkettőnél. Erősebb a fedése, mint a Shiseido korrektornak, és kevésbbé kopik, illetve kevésbbé gyűlik meg a ráncokban, mint a Clinique airbrush. Zárt, meleg, nem jól szellőző irodában is jól teljesít, délután sem látom még összecsapzódottnak, és csak minimalisan kopik. Szuper, hogy szépek az összetevői, és SPF30-at tartalmaz. Végül pedig sokkal gazdaságosabb, mint az említett társai, nagyon kevés kell belőle, és a szokványosnál nagyobb a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

MsKors

2018. január 9.

UPDATE
Nagyon jól működött és nagyon szerettem de a bőröm valahogy megvilágosodott (ha már én nem, legalább a bőröm...) így sötét lett nekem a 02-es árnyalat. Amit tartalékba vettem következőnek amikor az előző már fogyóban volt, így bontatlanul eladóvá vált, keresd az eladó termékek között! Sajnálom, mert tényleg nagyon jó minőségű cucc.

2017. január 15.
A második tubust használom épp, iszonyú mennyiségű pénzek kidobása után, számtalan egyéb korrektorral való sikertelen próbálkozásom követően (vagy nem volt szín, vagy elképesztően drága volt egy kis mennyiség, vagy az összetevőiben volt kivetnivalóm, vagy beleült a ráncokba, esetleg szárított...) találtam rá erre a korrektorra. Mintha a fél lábamat akarták volna, úgy adtam a kártyám a pénztárnál, akkor még nem tudtam, hogy mennyire megéri. Először is, a 02-es árnyalat egy az egyben a bőrömmel megegyező szín. Másodszor, nem kevés mimikai ráncomba nem ül bele, harmadszor több, mint egy évig elég volt az első tubus, pedig nem gyengén kentem minden áldott nap. S mivel minden áldott nap, ezért is volt fontos, hogy aránylag szépek legyenek azért az összetevők, így esett erre a termékre a választásom. Ja, negyedszer: a vesebetegekkel vetekedő karikáimat ugyan önmagában nem tűnteti el maximálisan, de pont eléggé ahhoz, hogy még egészséges legyen az összekép a mindennapokban. Ha meg alkalom van és kell a porcelánbaba fej, akkor az alapozó plusz ez, fixáló púderrel és kész is a gyönyör.
Mindenképpen újraveszem, a többi korrektorom (Rimmel, Astor, NYX - bár ez nagyon jó, de tényleg!, Maybelline, Catrice) azóta nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

UPDATE

2017. január 15.

orybea

2017. december 21.

Jó a fedése. Kicsit lazacos a beütése, ezért kiüti a barna karikákat. Nem túl sűrű, de nem is híg. Könnyen adagolható, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Adrienna

2017. szeptember 16.

Egyszerűen nagyszerű. :) Végre megtaláltam a tökéletes korrektort, amelynek a színe is megfelelő, remekül fedi a sötét karikáimat és végre nem ül bele az apró ráncokba sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

varvara

2017. január 12.

Az összetevői és első pár használat alapján járna az ötös, NADE. 2 hónappal beszerzése után már "szétvált" az anyag benne átlátszó és nem átlátszó részre, ha értitek, mire gondolok. Hiába rázom fel nagyon alaposan, így is híg cucc jön sokszor. Azért Lancôme-tól kicsit jobbat vártam volna. Mellesleg a csomagolása nagyon olcsó szar, Catrice jobbat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey, Aluminum Hydroxide, Urea, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag