Lancôme

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: olahtimii, Módosítva: 2016. május 4.

Ár:   17 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Simító és ragyogást fokozó folyékony arcápoló különleges Liquid Care TM textúrával

Üdítő, mint egy tonik, annyira hatékony, mint egy szérum és annyira hidratáló, mint egy Lancôme arcápolókrém. Felpezsdítve hidratálóval, antioxidánssal és energizáló aktív összetevőkkel, az arcbőr frissebbnek, sugárzóbbak tűnik, miközben kisimultabbnak látszik. A folyékony textúrájának köszönhetően könnyű a használata és gyorsabban beszívódik a bőrben. Miután beszívódott a bőr ragyog, tökéletesen hidratált és élettel teli.

Lancôme Énergie De Vie Simító és Ragyogást Fokozó Folyékony Arcápoló 50ml
Ár: 12000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
lenochka

2019. október 18.

Különleges Liquid Care TM textúrával rendelkezik. Multifunkcionális, hiszen üdítő akár egy lotion, hatékony mint egy szérum, mindemellett a Lancôme arcápolókra jellemező intenzív hidratáló tulajdonsággal rendelkezik. Antioxidáns tartalmának és energizáló összetevőinek köszönhetően használatával az arcbőr frissebbnek, sugárzóbbnak, simábbnak tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

KezdoManias

2018. december 23.

Tudom, tudom, a Lancome termékeket leginkább lehúzni illik... Én ettől viszont így néhány napi használat után oda vagyok és vissza. Tuti telenyomták mindenféle állagjavítóval és színezékkel, de egyszerűen lenyűgöz a vegyipar ezen gyönyörű zöld árnyatú, krémgél állagú terméke ebbe a syos üvegbe zárva:)
A száraz (vízhiányos) sebhorreás, agyonszárított bőrömmel csodát tett, sokkal simább, ruganyosabb, puhább lett - ennyit tenne egy kis szilikonos hidratálás? Hozzá kell tenni, reggelente rádobok némi shiseido kencét, este meg épp ami a kezembe kerül, plusz a további szérumokkal sem spórolok, de ez az egyetlen jelentős újdonság. Gyorsan beszívódik, a bőröm csak úgy issza, fogy is rendesen - két pumpányit kenegetek majdnem minden reggel-este magamra. Tömény élvezet vele a kenekedés:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

kati545

2018. június 7.

Nem is tudom... Esténként használtam, nem igazán szívódott be, így nem mertem mellette krémet használni, féltem, hogy az sem szívódik be és minden ragadni fog. Semmi változást nem vettem észre a bőrömön. Nem hidratált, nem volt jó nekem semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

KeneGetek

2018. január 28.

Szent szösz, mi ez a borzalom? Hála égnek csak egy termékmintát kaptam belőle (kellett tenni érte egy külön kört a postán, mert nem fért be a postaládába LOL) és csak annyit tudok mondani róla, hogy nekem többszöri próbálás után is ez egy olajos trutymó, amitől a bőröm egy picit sem tűnik simábbnak vagy sugárzóbbnak. Egyszerűen úszik az arcom ebben a nem ragacsos olajnak tűnő valamiben rögtön felvitel után is és éjszakai használat után is. Baromi kellemetlen. Egyetlen jó dolog, amit mondhatok róla, az az illata, ami friss zöldalmát idéz. Sajnos még így se ér egyetlen fillért sem számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 28.

Preka5

2017. november 14.

Nyáron használtam, könnyű, gyorsan felszívódó termék, smink alá tökéletes. Szerintem újra fogom vásárolni, tavasztól nyárig ideális választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Eleutheria

2017. szeptember 24.

Reggelente használom, általában smink alá.
Imádom. Felfrissíti a bőrt, gyorsan beszívódik és nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Reggelente használom, általában smink alá.
Imádom. Felfrissíti a bőrt, gyorsan beszívódik és nagyon jó illata van.

bernikrém

2017. május 6.

Nagyon szeretem ezt a terméket, november óta használom. Az én bőrömmel tökéletesen passzol nem lesz zsíros tőle. Az illatát szeretem én is és a párom is. Hidratált energiával teli tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

senskin

2017. április 4.

Értékes egy arcápoló. Kombinált bőröm hamar beissza, bár kissé olajos az ujjaim között, ugyanakkor luxus érzés. Én tettem fel rá hidratálót és primert, alapozót és valóban szép feszes, sugárzó a bőröm egész nap. Meg is kérdezték egyik nap, mivel kenem az arcomat, hogy ilyen sima? Igaz, hámlasztok, maszkozok, minden praktikát kipróbálok, de nincsen okom panaszkodni erre a Lancome termékre sem, mert ismét kiváló.
TIPP: zsíros bőrűeknek nappalra nem ajánlom, csak éjszakára tonik után. Akár önmagában is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

czetterjuli

2017. március 2.
Visszavonok mindent, amit korábban írtam.. Akkor se érné meg, ha drogériás ára lenne. Hosszabb használat után a tapasztalatom, hogy nem hidratál semmit, és furcsa textúrát ad a bőrömnek, miután beszívódott. Nem ajánlom senkinek.

2016. október 18. 4 csillag
Szerintem ez van meg, de lehet, hogy a Daily Lotion-in-Gel? Egy kis pumpás mintám van belőle, és ezért nem egyértelmű, de 80%, hogy ez az, ezért ide írok. Nagy rajongója vagyok a koreai kozmetikumoknak és mindennek, ami az ázsiai szépségápolással kapcsolatos, így kíváncsian vártam, hogy sikerül a Lancome új termékcsaládja, amit a keleti 10 lépéses arcápolási rutin inspirált. A termékek tehát nagyon könnyűek, hiszen 'layering'-re (rétegezésre) lettek tervezve, hiszen milyen furcsa lenne már, hogyha zsíros, nehéz krémeket kenegetnénk egymás után, aztán csodálkoznánk, ha az összes pórusunk eltömődik. Szóval.. a krém kellemes, nagyon könnyű, roppant hamar beszívódik, és puha érzést hagy maga után. Kevés kell belőle, kiadós, mint a többi termék ebből a vonalból. Viszont nekem csak két termék van meg, ez és az eszencia, a rétegezés elég hamar véget ér, és nem kapom meg azt a hidratáltságot, amit várok. A teljes hatás eléréséhez tehát szükség lenne még legalább egy kencére, de 1. az nem volt benne a próbacsomagban, 2. nem szánok rá €50-t, azért mégiscsak diák vagyok.

Összegezve 4 csillag, mert: látom, hogy működik, megadja amit ígér (kis hidratálás, szép, ragyogó bőr, jól lehet rá sminkelni, stb.), de ki kell hangsúlyozni, hogy az európai nők szokásaitól eltérő módon használva tudja teljesen kifejteni a hatását, más termékekkel együtt, amire nem biztos, hogy be akarunk ruházni, és a rétegezésbe időt fektetni. Ennek ellenére nekem nagyon bejön a koncepció, és értékelem a Lancome szárnybontogatását. Ha valakit érdekel a koreai rutin, érdemes lehet kipróbálni ezt a termékcsaládot, az éjszakai maszk (sleeping pack vagy sleeping cream, este felkened, reggel lemosod) nagyon jó, és kiadós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

2016. október 18. 4 csillag

motiviana92

2017. február 14.

Sajnos óriási csalódás volt számomra... ez volt az első drágább arcápolóm,amit megvettem, akkor volt újdonság és az eladó az egekig magasztalta... amikor elhasználtam a tesztert valóban nem tűnt olyan rossznak,azután megvettem a legnagyobb kiszerelést, egyetlen jó dolgot nem tudok rá mondani... a bőröm zsíros tőle és szörnyű, azóta adtam egy esélyt a folyékonyabb tonikszerű változatának is amit szintén utál a bőröm ... a paula's choice és a clinique termékei ezerszer jobbak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, PEG-8, Caprylyl Glycol, Methyl Gluceth-20, Hexyldecanol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.