Lancôme

Ár:   16 790 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baby0782, Módosítva: 2013. április 25.

Ár:   16 790 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Egy nyugtató szemkontúr zselé krém
  • Enyhíti a duzzanatokat és csökkenti a fáradtság jeleit
  • Intenzív nedvességgel látja el a bőrt Sokkal kényelmesebb és élénkebb szemkörnyéket eredményez
  • Tökéletes minden bőrtípusra, még az érzékeny bőrre is

Qwerty1234

2019. november 3.

Régóta gondolkozom, hogy kiorobalom. Állaga géles, könnyed, finom és puha. Szemem környékét iszonyatosan hűsíti. Szeretem vele kenegetni esténként a szemem. Lehet mert még új számomra. Nem tudom.
Végeredményként semmit sem érzek. Puhábbnak nem puhább a szemem körüli bőr. Karikam és mimikai ráncaim maradtak...
Lehet még időt kell adnom neki. Nagy EL rajongó vagyok. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Lehet még időt kell adnom neki. Nagy EL rajongó vagyok. 🙂

pancsolos84

2018. szeptember 20.

Mikor még huszonéves voltam, ez volt az első igazi szemkörnyékápolóm. Nagyon szerettem. 2-3 üvegcsével kentem el. Gondolkodom rajta, hogy most Glamour napokon beszerzem. Pumpás, emiatt jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Annie25

2017. május 5.

Kb. 1,5 hónapja szereztem be a nappali hidratálókrémje mellé és nagyon szeretem! Reggel és este is használom, amikor megvettem nem akartam elhinni, hogy tényleg csökkenteni fogja a fáradtság jeleit, de valóban igaz! :) nagyon szereti az érzékeny bőröm és nem irritálja a szemem. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

baby0782

2013. április 17.

Hát hosszas nézelődés után választottam ezt a krémet mert gondoltam a szemránckrém még korai lenne. Este felkentem reggel pedig alul lila szemmel ébredtem.. Nem tudom mi lehetett az oka, de most pihentetem. Remélem nem bànom meg , hogy kiadtam rá 12900 Ft-ot!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!