Lancôme

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorine, Módosítva: 2015. november 4.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector™ éjszakai arcápoló egyedülálló "gél az olajban" összetétele segít eltüntetni a fáradtság árulkodó jeleit.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

_-Mia-_

2020. március 15.

Erdekes, nekem nem hozott semmilyen wow-hatast. Sajnalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Erdekes, nekem nem hozott semmilyen wow-hatast. Sajnalom.

Mandy05

2019. július 13.

Update: felemeltem 4 pontra, mivel mégiscsak megvettem ismét (amior elfogyott, látványosan csúnyább lett a bőröm). Most lassan másfél éve használom a termékcsalád szérumjával együtt, és gyönyörű lesz reggelre mindig a bőröm, nem száraz, nem zsíros, egységes és puha.
45 éves vagyok, de egy ráncom sincs.

--------------------
Ez a krém felkenve olyan, mintha gyakorlatilag egy zsíros bödönbe mártanám a fejemet, vagy folyékony szilikont kennék rá.
Nagyon kevés kell belőle a fentiek miatt, vékony filmréteg képez (alá rakható valamilyen szérum, de vigyázni kell vele, hogy milyen, mert a filmréteg és levegőtlenség miatt a pórusok eltömődnek, pattanások alakulhatnak ki!).
A hatása igazából a glicerin bőrpuhító hatására alapoz, valóban szép puha lesz tőle reggelre a bőr, de ezt más, jóval konszolidáltabb árú krém is tudja, ill. annyit tudok még megemlíteni, hogy kicsit hűsít, mint a mentol vagy a menta.

Az illata nekem tetszik, én kifejezetten szeretem, ha egy krémnek jó és tartós illata van, bár ennek illatvilága inkább fanyarabb, fenyősebb, mintsem nőies.
Nem gondolom, hogy újra fogom venni, a frenetikus hatás nálam elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

45 éves vagyok, de egy ráncom sincs.

--------------------

Nem gondolom, hogy újra fogom venni, a frenetikus hatás nálam elmaradt.

Lolatapsi

2018. augusztus 1.

Csodaszép bor képet eredményez reggelre. A fényvédő nélküli multicorrectrice krémmel együtt használom, ezt éjjelre a multit pedig nappalra. Elégedett vagyok vele. Bár most a hőségben az éjszakai változat picit nehéz a boromnek, de amikor 30fok alatt van a hőmérséklet, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Kalarika

2018. július 21.

Imádom ezt a krémet, az illatát, ami tudom, hogy piros listás, ha egy termékben van parfüm, engem mégis azok ragadnak meg a leginkább.
Elfogult vagyok a Lancome termékkel szemben, mert majdnem mindet imádom.
Nekem bejött, a bőröm szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Elfogult vagyok a Lancome termékkel szemben, mert majdnem mindet imádom.
Nekem bejött, a bőröm szereti.

senskin

2018. július 16.

Igazi luxuskrém.Remekül feltölti és kellően feszesíti a bőrt. Az ára is húzós, de érdemes akciók keretében lecsapni rá. 38 év felett lehet hasznos, ez alatt feleslegesnek gondolom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Ez egy csodaszer! Reggelre mintha kicserélték volna a bőrömet! Eléggé borsos az ára.. de az ár-érték arány így is kíváló! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Joaninha

2017. november 23.

15 ml mintát kaptam az éjszakai krémből és a hozzá tartozó nappali hidratálóból is. Nekem az éjszakai krém sokkal jobban bejön, mind állagra, illatra és hatásra is. Nagyon tetszik a géles formula és valóban úgy érzem, hogy tele van értékes tápláló anyagokkal ez a krém. Valamit tudhat, mert reggelre kisimultabbá teszi a bőröm. Az illata kellemes, de számomra kicsit erős. Az ára viszont horrorisztikus, szóval biztos nem fogom megvenni magamnak, de szívesen elhasználom, ha valamilyen termék mellé adják ajándékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Svetlana

2017. október 4.

Hát nekem semmit, de semmit sem tett az arcbőrömmel. Sokkal jobb krémek vannak, amik sokkal olcsóbbak, mint ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 4.

Ulhan

2017. július 10.

Tényleg a világ legjobb arckrémje. A nappali változattal együtt használom. Látványosan javult tőle a bőröm. Az illata is isteni.
Szuper áron jutottam hozzá, valószínűleg teljes áron én sem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Szuper áron jutottam hozzá, valószínűleg teljes áron én sem venném meg.

lora4444

2017. július 10.

Szintén a mintához volt szerencsém és tényleg én sem ismertem az arcomra reggel a tükörben annyira csodaszép lett egy este alatt. Sajnos az ára nem az én pénztárcámra lett szabva..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, PEG-8 Stearate, Sorbitol, Algae Extract, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Isocetyl Stearate, Isononyl Isononanoate, Stearyl Heptanoate, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Stearyl Caprylate, Stearic Acid, Algae Extract, Palmitic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Caprylic/ Capric Glycerides, Caprylyl Glycol, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Stearate, PEG-8 Stearate, Stearic Acid, Triethanolamine, Palmitic Acid, Caprylic/ Capric Glycerides, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-8 Stearate, Triethanolamine, Disodium Stearoyl Glutamate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.