Laneige

Ár:   $20   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2020. február 3.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Éjszakai hidratáló maszk ajkakra

• segít feloldani az elhalt hámsejteket
  • fiatalabb és teltebb hatású ajkakat eredményez
  • feszesít, hidratál
  • finom ízzel kényeztet

5 ízben kapható: Berry, Grapefruit, Vanilla, Apple Lime, Mint Choco

A világ legjobb ajakápolója?

Diisostearyl Malate ti I eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoPolybutene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Synthetic Wax eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Astrocaryum Murumuru Seed Butter Dimethicone eo I szil 1 0Polyglyceryl-2 Diisostearate eu Dehydroacetic Acid ta Methicone eo I szil Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Polyhydroxystearic Acid eu Water / Aqua Potassium Alginate Glycerin h 0 0Propanediol h Alcohol al Chenopodium Quinoa Seed Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Lycium Chinense Fruit Extract a Sapindus Mukorossi Fruit Extract ti Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Rubus Chamaemorus Seed Extract Magnesium Sulfate Calcium Chloride Sodium Hyaluronate h 0 0Beta-Glucan a I gy Manganese Sulfate Zinc Sulfate Ascorbyl Glucoside a I v Parfum/Fragrance i Red 6 / CI 15850 sz Red 6 / CI 15850 sz CI 45410 szRed 22 Lake / CI 45380 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz CI 45410 szRed 33 Lake / CI 17200 sz CI 12085 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Yellow 10 Lake / CI 47005 sz CI 42090 sz Titanium Dioxide f 0 0CI 77499 sz CI 77491 sz Mica

Beiggi

2021. március 18.

Andreea Ali-nál láttam ezt a terméket és nagyon örültem, mikor megtaláltam egy itthoni webshopban :) Elsőre drágának tűnik, de nagyon kevés elég belőle és ez tényleg hidratál, amióta használom nem cserepesedik ki a szám egyáltalán! Az eddig próbált Labello, Carmex, Apivita, MAC, Body Shop, La Roche szájápolókkal ezt sosem tudtam elérni. Nálam tuti befutó és az illatát is imádom (Berry).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

sarah0425

2021. március 16.

Két nap után nagyon szépen rendbe hozta az ajkamat. Nekem az apple-lime változat van meg és isteni az illata 😍
1. Nap este jó vastagon bekentem vele az ajkam aztán leszedte az elhalt hámsejteket. 2. Napon szép puhává tette az ajkam. Még rengeteg van benne, ha kifogy nálam újravevős lesz. :)
(Egyébként a Seoul K-beauty shop-ban vettem Budapesten).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

(Egyébként a Seoul K-beauty shop-ban vettem Budapesten).

judit0206

2021. február 3.

Télen mindig nagyon száraz a szám, és sajnos a száraz részeket le is szedem, amitől még sebes is lesz... Próbáltam sokféle ajakápolót, de tartósan egyik sem segített. Ez már az első használat után nagyon szépen rendbe tette az ajkaimat reggelre. Remélem ez így is marad. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

Kremcica

2021. január 26.

Mini kiszerelésben vettem meg Berry ízesítésben. A kis kiszerelés is hónapokig elég így már az ára sem olyan vészes. Gyümölcsös rágó illata van, kissé mű. Sikamlós az ajkakon mint egy szájfény és inkább csak ül rajta mintsem beszívódna. Szájfénynek szép, ajakápolónak nem egy nagy durranás. Nem mondom hogy nem használ, de inkább csak karbantart mintsem hogy a száraz ajkakat helyrehozná. Nem értem a hypot körülötte mert nincs hűha hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Bugaboocameleon

2021. január 6.

1 hónapja használom. Azon kívül, hogy egy vastag zselés réteget rak a számra, nem érzem, hogy segítene a kicserepesedés ellen. Reggel jobban bevált a rúzsra kenve szájfénynek. Ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 6.

Bokorkata

2020. december 15.

Imádom! Éjszakára kenem fel bőségesen, másnap reggelre le lehet 'törölni' az ajkaimról az elhalt hámsejteket, pihe-puha lesz a szám utána! Ez a kis termék menti meg az ajkaimat télen már sokadik éve! Az illata is nagyon finom, biztosan újra fogom venni, télen elengedhetetlen számomra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

laregina

2020. október 13.

Jo illata van, allaga, szepen hidratal, sokaig eleg, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Jo illata van, allaga, szepen hidratal, sokaig eleg, de semmi extra.

Camillala

2020. szeptember 21.

Grapefruit illatú van meg nekem és annak nagyon jó illata van, nem mű. Carmex mellé szerettem volna éjszakára is egy ápolót. Előtte a Carmexet kentem fel, de éjszakára nem volt nekem komfortos a bizsergető érzése. De ez tökéletes estére, reggelre puha lesz az ajkam. Nappalra szájfénynek sem rossz, szépen fénylik.
Yesstyle-on kifogtam egy jó kis félárú akciót, így az ára is baráti és ráadásul sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

szappanka

2020. szeptember 9.

Az évek óta használt Nuxe-t cseréltem le erre, de elég gyorsan megbántam. Azon kívül, hogy finom az illata, mást nem nagyon tudok róla elmondani. Amíg nincs gond, addig ártani sem árt, szintentartásnak jó, de ha kicsit is kiszáradt a szám, már meg is bukott. Marad a Nuxe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Rose23

2020. augusztus 30.

Kicsi kiszerelést vettem itt a zsibin, de nekem semmit sem ér. Nagyon cserepesek alapból az ajkaim(rágom sajnos), és hiába kenem fel vastagon, reggelre kicserepesedik. Nálam a klasszikus Carmex stiftes verziót még semmi nem verte.
Az íze/illata jó, de majd olyan napokon használom el, amikor másnap reggel nem akarok rúzst feltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Beta-Glucan, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Synthetic Wax, Dimethicone, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Sapindus Mukorossi Fruit Extract
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

A mosódiófa diótermésének, a mosódiónak a kivonataKörnyezetbarát, 100%-ban lebomló anyag. Allergiások és a különféle bőrbetegségekben (ekcéma, neurodermitis) szenvedők is használhatják, mert nem okoz bőrirritációt. 10-11,5%-ban tartalmaz természetes felületaktív hatású, dús habot képező szaponintRemek összetevő a zsíros bőr és haj megtisztítására.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.