KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Laneige

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3 g és 20 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2018. január 12.

Kiszerelés:   3 g és 20 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Éjszakai hidratáló maszk ajkakra

• segít feloldani az elhalt hámsejteket
  • fiatalabb és teltebb hatású ajkakat eredményez
  • feszesít, hidratál
  • finom ízzel kényeztet

4 ízben kapható: Berry, Grapefruit, Apple, Vanilla

A világ legjobb ajakápolója?

Diisostearyl Malate ti I eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoPolybutene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Synthetic Wax eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Astrocaryum Murumuru Seed Butter Dimethicone eo I szil 1 0Polyglyceryl-2 Diisostearate eu Dehydroacetic Acid ta Methicone eo I szil Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Polyhydroxystearic Acid eu Water / Aqua Potassium Alginate Glycerin h 0 0Propanediol h Alcohol al Chenopodium Quinoa Seed Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Lycium Chinense Fruit Extract a Sapindus Mukurossi Fruit Extract ti Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Rubus Chamaemorus Seed Extract Magnesium Sulfate Calcium Chloride Sodium Hyaluronate h 0 0Beta-Glucan a I gy Manganese Sulfate Zinc Sulfate Ascorbyl Glucoside a I v Parfum / Fragrance i Red 6 / CI 15850 sz Red 6 / CI 15850 sz CI 45410 szRed 22 Lake / CI 45380 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz CI 45410 szRed 33 Lake / CI 17200 sz CI 12085 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Yellow 10 Lake / CI 47005 sz CI 42090 sz Titanium Dioxide f 0 0CI 77499 sz CI 77491 sz Mica

natulcien

2018. január 3.

A grapefruit ízesítést választottam, de szerintem az összes szuper lehet. Nagyon jó döntés volt ez ajakápoló termék. Nagyon sok éve kínlódtam a megfelelő ajakápoló megtalálásával. A drogériában kaphatók mind szárítottak egy idő után. Horror árú csoda termékek sem váltották be az ígéreteiket. Ez az első ajakápoló, amivel maradéktalanul elégedett vagyok. Olyannyira, hogyha este vékonyan bekenem vele a számat másnap estig semmi gondom nincs rá. A régi ajakápolóimat napközben is használni kellett többször. Ennél nincs szükség újrakenésre. Egy csoda. Nagyon ragacsos, és nagyon kevés elég belőle. Nem egy csókbarát anyag. Ezt tényleg lefekvés előtt érdemes használni. 7 hónapja van meg és alig fogyott belőle. Hatalmas a kiszerelés, így ár-érték arányban szerintem nagyon megéri. Van hozzá egy higiénikusan csomagolt spatula is, hogy ne kelljen kézzel nyúlkálni a tégelybe. Én minden este használat után elmosom, és visszateszem a csomagolásába. Ha valaha elfogy biztosan újra fogom vásárolni, max.más ízesítésben. Amúgy én nem érzem,hogy bármilyen íze lenne, inkább az illata tűnik ízesítettnek. Egyszóval megtaláltam az igazi ajakápolót.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

seppunkata

2018. január 2.

2 db utazós mintát rendeltem belőle, mivel nagyban elég húzós az ára.
Karácsonyra lebetegedtem, tiszta hámlás lett a bőröm az orrom körül, és mindig ezzel kentem be éjszakára, és sokat segített. A szám is reggelre mindig puha és hidratált tőle, de sokáig sajnos nem tart. Aznap délutánra/estére ugyan olyan repedezett és száraz, szóval csak 4 csillagot adok.

seppunkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

2 db utazós mintát rendeltem belőle, mivel nagyban elég húzós az ára.

amja

2017. december 1.

Korábban soha nem volt gondom egy ajakápolóval sem, most viszont egy hónapja kb szinte mindegyik elkezd zavarni 5-10 perc után, hogy olyan érzés mintha egy "mű" bevonatot képezne a számon. Jelenleg ez az egyetlen, ami nem zavar. Egy hete használom nagyjából még csak, de imádom. Én nappal is használom néha, nem kellemetlen érzés egyáltalán. Kicsit erősebb hámlasztásra számítottam, azt sajnos nem igazán tapasztalom, de mégis nagyon puhává teszi az ajkaimat így is.

amja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

janka.s

2017. november 16.

Na én ezt nem leírás alapján használom, hanem napközben ajakápolónak. :-) Az én számra (amit csak a Carmex tud megfelelően hidratálni már évek óta) ez "éjszakai maszknak" halovány. De napközben többször kenve, kellemesen ápol, finom illata van és olyan szép, visszafogott fényt ad az ajkaknak mintha szájfény lenne rajtam.

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

beauty88lover

2017. november 13.

sokáig vaciláltam, hogy megvegyem e de megérte :-) a végeredmény pihepuha ajkak!

beauty88lover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

KlaudiaZs

2017. szeptember 9.

Kb két hete már használom, de én még mindig várom azt a csodát, amit mindenfele olvasok erről, egyik kedvenc youtuberem is említette, annak hatására vettem végül meg a kicsi utazó kiszerelést. Tény hogy alapvetően nincsen ilyen baromira szétszáradt, hámló szám, de azért a rendszeres (főleg matt) rúzsozás megviseli kicsit az ajkaimat, mondom remek lesz arra, hogy éjszaka helyretegye. Hát nem teszi. Reggel ha készülődök, a szám ugyanolyan mint előtte, se nem puhább különösebben, se nem hidratáltabb, sőt, olyan "feszes" (nem a jó értelemben), húzódik, mintha már pár órája valami folyékony rúzs lenne rajtam. Nem csak érzetre nem hidratáltabb a szám amúgy, látványra se tűnik teltebbnek vagy puhábbnak. Az illata amúgy kellemes, valami régi rágóra emlékeztet, a belenyúlkálás nem a kedvencem, de mivel még baromi sok van benne, elhasználom, hátha jobban teljesít majd egy idő után, egyelőre számomra csak 2 csillagot ér.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

erynis

2017. augusztus 11.

Imádom! Rendszeresen radírozom és igyekszem hidratálni az ajkaimat, de ezt a puhaságot még semmivel nem sikerült elérnem. Nem is tudtam, hogy létezik ez a fajta hidratáltság egyáltalán! Éjszakára felteszem, és reggelre pihe-puhák az ajkaim. Néha nappalra is használom, de tényleg egy éjszakát fennhagyva az igazi. Íze nincs, de az illata tényleg finom, bogyós. Az egyetlen problémám ez a belenyúlós tégelyes kiszerelés, viszont mivel a bőr melegétől oldódik fel maga a termék, ami egyébként szilárd, gondolom a tubus szóba se jönne. Összefoglalva: nekem ez egy csodaszer, tuti marad a polcomon még jó sokáig!

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

birthdaycake

2017. július 16.

Én nagyon szeretem ezt a terméket :) A Berry változatot rendeltem meg belőle. Főleg télen nagyon cserepesek az ajkaim, de reggelre ez teljesen rendbe hozza. Jó az illata, színe nem nagyon van, felkenve olajos érzést kelt. Az applikátorral higiénikusan lehet használni. Nagy kiszerelés, hosszú ideig kitart majd. Talán amit hátránynak neveznék, hogy elég nehéz érzés az ajkakon (ezért tényleg nagyon keveset kell csak felvinni).
Tetszik a Sleeping mask koncepció, remélem több brand is kijön ilyen termékekkel :)

birthdaycake
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Eve90

2017. június 28.

Csak egyetérteni tudok az előttem írókkal, nekem is nagyon bevált. Én az almás-lime-os változatát rendeltem meg, aminek nagyon kellemes, friss illata van. Nem cserepesedtek ki az ajkaim, amióta használom, pedig hajlamosak a kiszáradásra. Kevés is elég belőle és reggel puha, feszes, hidratált ajkakkal ébredek. Én nap közben nem használom, mivel nem érzem, hogy szükségem lenne rá. Az aplikátor nagyon jól tervezett és praktikus. Bár nem olcsó, de sokáig elég és valóban azt hozza, amit ígér.

Eve90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Rittus89

2017. június 14.

Jobb, mint bármi amit valaha használtam. Úgy látszik en vagyok az első aki bánja, hogy a kicsit vette meg, már úton van a teljes kiszerelés. De én kenem orrba-szájba, nem csak éjszakára. Van egy brutál kiszáradt folt amit sosem tudtam megállni hogy ne rágjak kaparjak tépegessek, így az évek során lett egy bemélyedés, konkrétan hiányzik a számból egy milliméter.... ezt sajnos nem tudja meggyógyítani de talán itt már csak egy szájátültetés segítene. :)) viszont a termék maga fantasztikus!

Rittus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Beta-Glucan, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Synthetic Wax, Dimethicone, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Sapindus Mukurossi Fruit Extract
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.