Laneige

Ár:   $20   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2020. február 3.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Éjszakai hidratáló maszk ajkakra

• segít feloldani az elhalt hámsejteket
  • fiatalabb és teltebb hatású ajkakat eredményez
  • feszesít, hidratál
  • finom ízzel kényeztet

5 ízben kapható: Berry, Grapefruit, Vanilla, Apple Lime, Mint Choco

A világ legjobb ajakápolója?

Diisostearyl Malate ti I eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoPolybutene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Synthetic Wax eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Astrocaryum Murumuru Seed Butter Dimethicone eo I szil 1 0Polyglyceryl-2 Diisostearate eu Dehydroacetic Acid ta Methicone eo I szil Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Polyhydroxystearic Acid eu Water / Aqua Potassium Alginate Glycerin h 0 0Propanediol h Alcohol al Chenopodium Quinoa Seed Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Lycium Chinense Fruit Extract a Sapindus Mukorossi Fruit Extract ti Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Rubus Chamaemorus Seed Extract Magnesium Sulfate Calcium Chloride Sodium Hyaluronate h 0 0Beta-Glucan a I gy Manganese Sulfate Zinc Sulfate Ascorbyl Glucoside a I v Parfum/Fragrance i Red 6 / CI 15850 sz Red 6 / CI 15850 sz CI 45410 szRed 22 Lake / CI 45380 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz CI 45410 szRed 33 Lake / CI 17200 sz CI 12085 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Yellow 10 Lake / CI 47005 sz CI 42090 sz Titanium Dioxide f 0 0CI 77499 sz CI 77491 sz Mica

Laneige Lip Sleeping Mask többféle
Ár: 3000 Ft /db , Eladó: ZaFi
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Otp számlára előreutalás, Foxpost
♡ Laneige Lip Sleeping Mask minta ♡
Ár: 1000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, MINTA, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Massacre

2022. április 19.

Sweet Candy változatban vásároltam a CultBeauty-ról, és azt kell mondjam nagyon jó termék! Rengeteg van benne, szerintem 2-3 évig elengedő lesz úgy, hogy minden este használom. Nem túlzottan illatosított, de közelről nagyon kellemes cukorka illata van. Van, hogy kimarad pár nap de akkor sem érzem, hogy hozzászokott volna a szám, nem szárította ki. Igazi luxus termék, de a kiszerelést tekintve szerintem megéri! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

fannifantasztik

2022. április 1.

Ahogyan a neve is javasolja, este használom. Elalvás előtt bőven felviszem és reggelre csoda puha ajkakat varázsol. Egyetlen hátránya, hogy nem jár hozzá kis spatula, amivel szépen ki lehetne szedni a terméket. Nálam veri a Chanel ajakápolóját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

Lina14

2021. december 8.

Nekem a Sweet Candy illattal van meg, tényleg cukorka illata van, és rettentő jól ápol, azonban nem helyettesít semmi más ajakápolót amit itthon is meg tudok szerezni, így elhasználom, de nem veszem meg ismét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Doraviola

2021. november 2.

Mintat vettem belol kis tegelyt , sokat segit , a szaradt bort szepen felpuhitja reggelre , nappal carmexet hasznalok melle . Illatta , allaga , szine, csomagolasa , minden szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Atena

2021. november 1.

Nagyon szeretem, 2 kis tengelyt rendeltem,így is drága volt,de már 1 éve meg van és még van benne. Nyáron nem kellett használnom, de jönnek a hidegek és száraz ajkaimmal csodát tesz. Sose volt problémám az ajkaimmal, de tavaly ilyen plump hatású ajakápoló úgy el cseszte, hogy 3 hétig küzdöttem a száraz,repedezett, kicserepesedett ajkaimmal. Akkor renndeltem meg és nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Lencseee

2021. szeptember 25.

Este felkenem, es reggelre hidratalt, telt, selymes ajkakkal ebredek. Pont ezt vartam tole. Megjegyzem, sima lanolinos kremek nekem a szaradt ajkakkal semmit sem kezdtek. Az csak arra volt jo nekem, hogy ne legyen kiszaradt, de a problema orvoslasara n.volt alkalmas. Es ennek az allaga is rendben van, a bimbovedo kremet, carmex, lanolin nem ilyen kellemes erzetu felkenve. Nekem bejott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Jank

2021. szeptember 20.

Nagyon sokáig szemeztem ezzel a maszkkal, mire végül rászántam magam, hogy megvegyem. Egyelőre úgy tűnik nagy hiba volt. Egy hete használom esténként, hát nekem még a legnagyobb téli hidegben sem volt így kiszáradva a szám....Húzodik, ég, piros. :(
Eleinte azt hittem az én csinálok valamit rosszul, mert nem tudtam annyi mennyiséget rákenni a számra, amit reggelre ne ivott volna be az utolsó cseppig (vagy mind a párnámon végezte, ezt nem tudom). Aztán vastagabban kentem, de akkor is csak alig volt valami, amit reggel le tudtam volna törölni, ezzel együtt az elhalt hámsejteket is.
Később jövök még egy update-el, de egyelőre óriási csalódás (és kellemetlen érzés).

update: nem, sajnos nem lesz update, mert 1 hét és pár nap után nem bírtam tovább és rohantam Carmexért a drogériába, hogy rendbe tegye a szanaszét száradt számat és láss csodát, az pár óra!!! alatt helyretette. A számra soha többet nem kenek ebből! Majd elhasználom a sarkamra vagy a könyökömre, még nem tudom, de óriási csalódás. :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Chrissy

2021. szeptember 8.

Sokszor találkoztam már vele Koreai rendelős oldalakon, meg az ebay-en is és már szemezgettem vele. A vásárláshoz végül persze Wishes cikke vezetett, meg a hype. Vannak testrészeim, amiket kifejezetten szeretek ápolni, az egyik ilyen pont a szám, úgyhogy nem hagyhattam ki ezt a terméket. Nagyon vártam, hogy megérkezzen és mikor kibontottam az első élményem csalódás volt, a cuki korallrózsaszín tégely kézbe véve gagyinak tűnt, a tartalma meg kevésnek (3g) és az illata sem volt gyümölcsös édenkert illat, amire számítottam. Finom illata van, gyümölcsös, de nagyon halovány és felkenve én nem is érzem. A tégelyben a színe olyan barackos rózsaszín. Az állaga fura, kicsit nyúlós-csúszós, de mégis van töménysége, mert nagyon-nagyon kevés (meglepően kevés) kell belőle. Ez már kellemes meglepetés volt, mert így talán mégsem olyan kicsi a 3g. Egyébként kicsit meg is ijedtem a nagy csalódások miatt, hogy esetleg gagyit sikerült beszereznem, de lecsekkoltam, az eladó nem kínai és az értékelései is rendben vannak, illetve a csomag Koreából érkezett, úgyhogy elvileg rendben vagyunk.
Felkenve sikamlós, géles érzés, kicsit ragad is. Én vastagnak érzem az ajkaimon a réteget, amit hagy, pedig tényleg keveset kenek mindig. Persze ez egy maszk és nyilván olyan érzés is. Van egy enyhe fénye, nappalra is simán oké. gyakorlatilag azonnal szép lesz tőle a szám, egészséges színű, hidratált. Lassan feltöltődnek a kis barázdák, amik a dehidratáltságtól mélyednek. A száraz bőr hidratált lesz, ezáltal ad egy kis tuningot az ajkaknak. Íztelen. Ez jó, ha jó íze lenne valószínűleg leenném, ha meg rossz íze lenne, akkor kidobnám, utálom a rossz szájízt okozó ajakápolókat. Lassan kopik le, ez is előny, tovább tart a védő-ápoló hatása.
Miután ajakápoló mániákus vagyok folyamatosan kenem a szám valamivel, széles a repertoár, kábé minden kabátom és táskám zsebében lapul egy-egy ajakápoló (ha nem kettő...), úgyhogy elég rég nem volt már komoly szájkiszáradásom, ezért az SOS ajakmentő hatását nem tudtam tesztelni.
Szóval összességében jó, de nem annyira jó, hogy megrendelném nagyban.
Nemrég felfedeztem egy csoda balzsamot, Balea körömvirág krém néven fut, de nem krém, hanem egy vazelin, ami fel van turbózva mindenfélével, van benne többféle olaj, lanolin, növényi hatóanyagok. 250ml, nincs egy ezres. Na kérem szépen, az ugyanezt tudja. Mínusz gyümölcs illat meg hype, de a hatása és az érzete az ajkakon ugyanez. Kis tégelybe érdemes kivenni belőle és potty bele a táskába és/vagy a kabátzsebbe. Meg egy kesztyűtartóba. Mindenre jó kérem szépen. Az ajak maszk&ápoló csak egy funkciója, de a berepedezett sarkak és könyökök megmentője, kiváló hajvégápoló, éjszakai szempilla kondicionáló, de kenheted az orrfújástól és/vagy széltől kipirosodott orrodra, az ekcémádra, de még a pelenkakiütéses babapopsi is hálás érte. Próbáld ki! :)

Update
Visszajöttem és a 4 csillagot 5-re módosítom. Sokáig tartott a kis tégelyem, aztan nagyban is megrendeltem. Semmitől nem lesz reggelre ennyire telt, puha, hidratált a szám! Ennél tényleg nincs jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Szóval összességében jó, de nem annyira jó, hogy megrendelném nagyban.

Update

Eva123

2021. június 28.

Nem kapott eddig túl jó értékeléseket, pedig nekem használt. Este, de volt hogy télen nappal is kipróbáltam a hidegben és nem száradt ki, nem cserepesedett az ajkam. Ár - érték arányban nem ezt választanám. Én előtte a vaseina lip therapiest használtam (sajnos nem ismerem az inci-jét), őt sokkal jobbnak mondanám a hatását is tekintve és azt is, hogy egy kis "tubus" több mint 1 évig elég úgy hogy páromat is már ezzel kentem :D az aloe veras a legnyerőbb, ám ő nyúlós típus, a creambule stb, már szilárdabb. A leghidegebb télben is rendbe hozta a számat.
Ha valaki szereti a k-beauty es j-beauty termékeket jobban, akkor pedig opció lehet a lanige is, ami majdnem ugyanúgy használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

anile

2021. május 29.

Azt az elején le kell szögeznem, hogy extrém száraz és cserepes ajkaim vannak, nem számít mennyi vizet öntök magamba.
Vannak jól bevált ajakápolóim, ez implulzusvásárlás volt megbízható helyről, így nem gondolom, hogy hamisítvány került a tulajdonomba, mégsem vagyok teljesen elájulva tőle. Legalább nem rontott az ajkaim állapotán, így elkenegetem, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Beta-Glucan, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Synthetic Wax, Dimethicone, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Sapindus Mukorossi Fruit Extract
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

A mosódiófa diótermésének, a mosódiónak a kivonataKörnyezetbarát, 100%-ban lebomló anyag. Allergiások és a különféle bőrbetegségekben (ekcéma, neurodermitis) szenvedők is használhatják, mert nem okoz bőrirritációt. 10-11,5%-ban tartalmaz természetes felületaktív hatású, dús habot képező szaponintRemek összetevő a zsíros bőr és haj megtisztítására.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.