Laneige

Ár:   $20   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2019. április 24.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Éjszakai hidratáló maszk ajkakra

• segít feloldani az elhalt hámsejteket
  • fiatalabb és teltebb hatású ajkakat eredményez
  • feszesít, hidratál
  • finom ízzel kényeztet

4 ízben kapható: Berry, Grapefruit, Apple, Vanilla

A világ legjobb ajakápolója?

Diisostearyl Malate ti I eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoPolybutene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Synthetic Wax eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Astrocaryum Murumuru Seed Butter Dimethicone eo I szil 1 0Polyglyceryl-2 Diisostearate eu Dehydroacetic Acid ta Methicone eo I szil Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Polyhydroxystearic Acid eu Water / Aqua Potassium Alginate Glycerin h 0 0Propanediol h Alcohol al Chenopodium Quinoa Seed Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Lycium Chinense Fruit Extract a Sapindus Mukurossi Fruit Extract ti Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Rubus Chamaemorus Seed Extract Magnesium Sulfate Calcium Chloride Sodium Hyaluronate h 0 0Beta-Glucan a I gy Manganese Sulfate Zinc Sulfate Ascorbyl Glucoside a I v Parfum / Fragrance i Red 6 / CI 15850 sz Red 6 / CI 15850 sz CI 45410 szRed 22 Lake / CI 45380 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz CI 45410 szRed 33 Lake / CI 17200 sz CI 12085 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Yellow 10 Lake / CI 47005 sz CI 42090 sz Titanium Dioxide f 0 0CI 77499 sz CI 77491 sz Mica

melanie500

2019. november 17.

De jo, hogy megfogadtam, nem irok velemenyt 1 hasznalat utan! De jo, hogy meglattam itt, hogy van ebbol 3 milis minta kiszereles! Hogy is fogalmaztak itt lentebb?: "a legjobb dolog, ami valaha az ajkaimmal tortent." Osztom a velemenyt. 1 ejszaka alatt rendbe tette a cserepes szamat. Jol siklik az ajkakon, finom az illata, nem zavaro. En meg nem talaltam olyan ajakapolot(igaz, nem is kerestem-evek ota ra voltam izgulva erre a cuccra), ami ennyire hamar jol helyt allt volna. A 3 ml ki fog tartani igencsak sokaig, konkretan sztem mindennapi hasznalattal akar a tel vegeig is. Rettenetesen keves kell belole egyszerre. Vegre egy termek Koreabol, amitol nem leszek pattanasos! 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

babyface

2019. október 31.

a legjobb dolog, ami valaha az ajkaimmal történt! :D a Carmex tégelyes ajakápolóját cseréltem le erre a kis éjszakai csodamaszkra. a párizsi Sephora-ban vettem csodálkozva láttam itt a Krémmánián, hogy több illatban is lehet kapni, mert én csak a rózsaszínt láttam mindenhol, tehát ezt szereztem be. isteni az illata, tetszik a kis spatulája, este bekenem a számat reggel olyan pihepuha, hidratált lesz (és hatalmas mondjuk nekem amúgyis vastag a szám), hogy majd kicsattan. :D legjobb befektetés evör, mert valószínű sosem fog elfogyni... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

_zsulu_

2019. szeptember 18.

A kis "teszter" kiszerelést rendeltem meg, mert sokalltam ennyi pénzt egy ajakápolóért. Milyen jól tettem, az is bőséggel elég, szerintem több mint egy éve megvan, és a felénél járok (igaz, nem használom rendszeresen, de nagyon bánnám ha rámrohadna a nagytestvére).
Éjszakára akkor használom, ha durván kicserepesedik a szám, a minap a vastag száraz berepedt bőrömet reggelre úgy rendbehozta,hogy csak na, szépen felpuhult és lehámlott az egész, alatta szép puha bőrt hagyva. Nappal is szoktam használni, egyrészt ajakápolóként, de másrészt nagyon szép színt/fényt ad a számnak, jobb bármelyik szájfénynél. Erősen gondolkodom a tubusos verzió beszerzésén napközbeni használatra, mert a tégelyből nem kenegetek újra, csak reggel/este tiszta kézzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

ercsike76

2019. június 19.

Ez tényleg működik!!!! Óriásszerelem! Az állaga egy sűrű, balzsamos, én a grapefruit ízűt/illatút rendeltem meg, picit édeskés. Egyáltalán nincs műanyag íze, fini. Icipici kell belőle, szépen siklik az ajkakon. Este ha felteszem akkor reggelre pihepuha lesz a szám tőle, ez kitart napközben is. Évek óta nem találtam olyan ajakápolót ami ne csak ideig-óráig (vagy egyáltalán nem) hidratált volna, ez a kence teszi a dolgát. Én koreából rendeltem, vám sem volt rá. Zseniális cucc, szerintem még fogok más ízt is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Bettiiyy

2019. június 17.

Nagyon akartam, nagyon vártam a csodát, húztam, próbáltam jókat mondani róla, de kit verjek át?
Önmagában nem egy rossz kis ajakápoló. Talán ha nem lett volna körülötte ez a hatalmas, misztikus köd, nem is lennének ezzel kapcsolatban ilyen vegyes érzéseim.
Egyrészről teljesen rendben van. Hihetetlen, milyen kellemes illata van, jó a textúrája, nem kell belőle sok. Sokáig elég lesz. Finom kis réteget képez az ajkakon, nem zavaró egyáltalán, jó viselni. Puhák az ajkaim, kár, hogy hamar elillan ez a mesés illata.
Én még úgy vettem észre, mintha egy leheletnyit dúsítana is az ajkaimon. Lehet a bizsergető érzéstől az elején.
(Mostanában ki volt száradva a szám és az az alatti vékony kis határvonal. Rákentem ezt, és el voltam ájulva, hogy eltüntette a száraz foltot, sajnos, egészen addig tartott a csoda, mi le nem került rólam ez a kis krém. Utána újból éreztem a húzó, feszítő érzést, és az ajkam újból száraz volt. Gondolom, van benne olyan anyag, ami szépen lefedi a szárazságot, de valójában nem igazán történik alatta semmi. Vagy csak minimálisan.)
Önmagában teljesen rendben is lenne ez a kis ajakápoló.
Csak ezt más is tudja fele ennyiért. Sőt, van olyan balzsamom, ami tovább is fent marad az ajkakon, és jobban hidratál.
Mindenesetre tesztelem tovább, ha elfogy az egész, lehet frissítek, ha mást tapasztalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Önmagában teljesen rendben is lenne ez a kis ajakápoló.

Nussancs

2019. június 12.

Nagyon szuper kis cucc, egy éjszaka alatt rendbe hozza a berepedezett, szétnyílt szàmat. Màr vagy màsfél éve megvan, pedig csak a kisebb kiszerelést rendeltem meg. Igaz, csak alkalmanként hasznàlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

annilany

2019. április 25.

Nálam jól teljesít, estére szoktam vastagon bekenni, ha már nagyon vészes a helyzet. Reggelre szépen rendbe teszi az ajkam, viszont egész napra sajnos nem tart ki a hatása. A nagyobb kiszerelés van meg, nagyon-nagyon sokáig elég lesz. Külön szeretem a hozzá kapott kis applikátort, így nem kell bele nyúlkálni a tégelybe.

Update: Évek óta nagyon csúnyán rágtam a számat és szó szerint semmi sem segített leszokni róla, kivétel ezt a csodát! Minden nap használom vastagon, estére. Ugyan napközben utólag is be-be kenem más termékkel, mégis ha ezt nem használom este, újból rágni kezdem az ajkaim. Rettentő hálás vagyok ezért neki. Majdnem egy évig kitartott a 20 grammos kiszerelés, és immár úton van az utánpótlása! 🙂 Ezért megérdemel meg egy csillagot, így ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

dianae

2019. március 31.

Sephora kasszánál volt kirakva és pont sürgősen kellett egy ajakápoló így kosaramba került és nagyon megszerettem, főleg hogy este kell felkenni és reggelre szép puha lesz a szád, gyógyszerektől kicserepesedett számat szépen rendberakta. Újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Anheszenamon

2019. március 26.

Egy-két hete szereztem be a képen látható Berry ízben. Mini kiszerelést vettem meg. Régóta érdekelt, vajon tényleg akkora szupersztár ez a termék, amennyire hype-olják? Nos a téli hidegben már nem tudtam letesztelni, pedig akkor kellett volna, mert igencsak ki volt száradva az ajkam, és a fűtési szezon, száraz lakás sem tett jót neki. Az illata isteni, könnyen kenhető, jól terül és kényelmes viselni. Reggelre beszívódik, nincs nyoma a számon. Nem tudom, hogy sebes, cserepes ajkakon hogyan teljesítene, de most nagyon jól hidratál. Reggelre puhák az ajkaim de azt nem vettem észre, hogy teltebb lenne tőle. De ezt nem is vártam. Nekem 5 csillag, bár tényleg macerás a beszerzése és nem is olcsó termék. De ha úgy vesszük, a nagy kiszerelés (20 g) nagyon sokáig elég, így lebontva hónapokra úgy gondolom abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

zalla

2019. március 10.

Utolért a hype, de félve hogy az ajakápoló szubjektív műfaj, kis kiszerelésben szereztem be. Így elkerült a nagy csalódás. A termék állaga kellemes, félúton van a zselé és krém között, könnyen teríthető. Érezhető a felvitel után, de reggelre nyoma sincs. Az illata nem tolakodó, de érezhető, de én nem ezért veszek egy ajakápolót. Hidratálni hidratál, de semmi extra hatása nincs. Nem hámlaszt, nem csinál teltebb ajkakat. A legnagyobb baj pedig, hogy a száraz, sebes, cserepes ajkakkal sem tud magában mit kezdeni. Nyáron elmegy estére. De azért biztos nem fogok küzdeni, hogy távolról macerásan beszerezzem, mikor van itthon könnyebben beszerezhető termék, amivel jobban meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Beta-Glucan, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Synthetic Wax, Dimethicone, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Sapindus Mukurossi Fruit Extract
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.