Laneige

Ár:   $20   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2020. február 3.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Éjszakai hidratáló maszk ajkakra

• segít feloldani az elhalt hámsejteket
  • fiatalabb és teltebb hatású ajkakat eredményez
  • feszesít, hidratál
  • finom ízzel kényeztet

5 ízben kapható: Berry, Grapefruit, Vanilla, Apple Lime, Mint Choco

A világ legjobb ajakápolója?

Diisostearyl Malate ti I eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoPolybutene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Synthetic Wax eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Astrocaryum Murumuru Seed Butter Dimethicone eo I szil 1 0Polyglyceryl-2 Diisostearate eu Dehydroacetic Acid ta Methicone eo I szil Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Polyhydroxystearic Acid eu Water / Aqua Potassium Alginate Glycerin h 0 0Propanediol h Alcohol al Chenopodium Quinoa Seed Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Lycium Chinense Fruit Extract a Sapindus Mukorossi Fruit Extract ti Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Rubus Chamaemorus Seed Extract Magnesium Sulfate Calcium Chloride Sodium Hyaluronate h 0 0Beta-Glucan a I gy Manganese Sulfate Zinc Sulfate Ascorbyl Glucoside a I v Parfum/Fragrance i Red 6 / CI 15850 sz Red 6 / CI 15850 sz CI 45410 szRed 22 Lake / CI 45380 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz CI 45410 szRed 33 Lake / CI 17200 sz CI 12085 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Yellow 10 Lake / CI 47005 sz CI 42090 sz Titanium Dioxide f 0 0CI 77499 sz CI 77491 sz Mica

Mayasos

2020. május 16.

Nagyon bevált! Annyi de annyi ajakápolót próbáltam már... de ezt imádom. Hatékony, minden elvárásomnak megfelel, csodás az eredmény reggelre. Jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

1111

2020. május 2.

Kb. 2 hónapja vettem meg.
Számomra ez egy átlagos, jól működő ajakápoló. Elsőre drágának tűnhet, de tényleg nagyon sokáig elég, (nekem a szokásos 1000 forintos ajakápolóm kb. egy hónapig szokott tartani, ez meg biztos hogy elég lesz minimum egy évig), szóval szerintem az ára nem túlzás. Csak éjszakára használom, reggelre szép szám lesz, de semmi különös, sőt, ha cserepesebb este a szám, akkor mást kell használnom. Nekem körülbelül annyit csinál, mintha egy jó minőségű terméket több rétegben vinnék fel.
Tehát nem csodaszer, de egy korrekt, hatékony termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Kb. 2 hónapja vettem meg.
Tehát nem csodaszer, de egy korrekt, hatékony termék.

Sztellaaaaa

2020. április 20.

Nem bántam meg hogy beruháztam rá, megéri az árát és a hype is indokolt, kiváló ez a kis esti hidratáló az ajkaimnak, amelyek egyébként könnyedén kiszáradnak. Sokáig elég lesz, szerintem el se fogom tudni időben használni :O

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Doridia

2020. április 2.

Fantasztikus ajakápoló! Apple Lime "ízben" vettem meg de gondolom egyikben sem csalódnék. Nagyon kellemes formula, engem az ajakolajakra emlékeztet. Egyáltalán nem ragad, idővel szépen beszívódik és puha ajkat csinál. A tégelyes megoldás nekem sem a kedvencem ettől függetlenül jár a maximális pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

maow

2020. március 28.

A legjobb ajakápoló, amit valaha használtam, reggelre tök szépen feltölti, megpuhítja és helyrehozza a kiszáradt ajkakat. Kellemes, de nem túl tolakodó illata van, íze nincs. Jó sokáig elég egy tégely, én napi szinten használom, és már több mint egy éve megvan. Apropó tégely, ez az egyetlen hátránya, hogy úgy kell belemászkálni, ami nem túl higiénikus (még akkor sem, ha adnak hozzá egy kis spatulát), meg hát így a hatóanyagok is előbb lebomlanak. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

mkdorina

2020. március 2.

A nagy kiszerelést vettem, és ha az árát nézzük, nagyon korrekt, mert kb. életem végéig ki fog tartani. :D Párommal együtt használjuk, nem napi rendszerességgel, csak akkor amikor nagyon kicserepesedik az ajkunk. Tényleg szuper termék, másnapra nagyon szépen rendbe hozza, lenyugtatja a számat. Én van, hogy napközben is felkenem, mert olyan szép, természetes, dús hatást kelt, mint egy szájfény. Biztos újra fogom még venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

ZaFi

2020. február 12.

Inkabb europai cuccot hasznalok.....mondtam baratosnenak. Aki megis megprobalta eladni az egyik peldanyt a reptéren dösszecsomagolt Berry Laneige Lip Sleeping Maskbol.
Es milyen jol tettem, hogy hagytam magam rabeszelni ...azóta már a 2.-at használom.
Valoban hatasos nappalra is, mert tartos es nem kell ujrakenni. Hidratal es ha vastagabban felkenem ejjelre teltebb ajkat eredmenyez.
Aki tud ettol jobbat, szoljon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Aki tud ettol jobbat, szoljon!

evasimonyi

2020. február 10.

A rozsaszinu gyumolcsos verzioja van meg, mini kiszereles. Egy honapja hasznalom het 1-2-szer, es alig fogy, nagyon keves eleg belole.
Csak este kenem be az ajkaimat vele, mert kicsit ragados lenne napkozben, de szajfenynek is siman elmegy.
Elotte mindig ajakradirozok, es azzal kombinalva zsenialisan pihepuha lesz reggelre az ajkam.
Mivel van benne egy kis hyaluronsav, ezert picit meg teltebbnek is tunnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 10.

Mivel van benne egy kis hyaluronsav, ezert picit meg teltebbnek is tunnek.

eszterszekely

2020. január 27.

Kicsit nehezen tudom eldönteni hány csillagot adjak rá, mert momentán arról sem vagyok meggyőződve, hogy az eredeti terméket használom. Koreai eladótól rendeltem, a csomagon feladóként viszont Kazahsztán vagy Kirgizisztán vagy a jó ég tudja csak milyen ország szerepelt ami még önmagában nem jelenti azt hogy hamisítvány, ha jóhiszemű próbálok lenni arra gondolok van ott raktáruk....
Ha viszont eredeti akkor őszintén szólva nem értem mi ez a hype körülötte. Sem olyan extra fantasztikusnak nem érzem az illatát, sem a hazását. Nem rossz, kellemes, de pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Lilia84

2020. január 23.

Kicsit bajban vagyok ezzel a cuccal, mert nem vagyok benne teljesen biztos, hogy nem egy fake verziót sikerült kifognom. Ebayről rendeltem, megbízható (-nak feltűntetett) koreai eladótól, és nem is volt olcsóbb. Kicsit kutakodtam a neten, hogy miből lehet megállapítani, hogy nem hamisítvány-e, azok alapján nem tűnik annak.
Szóval ha nem fake, akkor ez szerintem megint csak egy agyonhypeolt gagyiság. Ilyenkor a hidegtől nagyon csúnyán ki tudnak száradni az ajkaim, darabokban hámlik a bőr, amit persze sajnos tépkedek is. Eddig az egyetlen ajakápoló, ami többé-kevésbé bevált, az a labello tégelyes ajakvaja, de egyre kevesebb helyen látom már, így amikor hallottam erről a "csodaszerről" azt gondoltam, hogy ezt nekem találták ki. Amikor kinyitottam, akkor ért az első csalódás, mert a beharangozott csodás gyümölcsillat helyett valami émelyítően édes, gagyi, olcsó cukorkaszagot éreztem. Szerencsére nem túl erős, és íze nincs. Felkenve elsőre kellemes, lágyan olvad, kellemes textúrájú, nem ragacsos, szép fénye van. Felvitel után pár perccel viszont hidratáltság érzet helyett enyhe csípő, húzódó érzésem volt tőle. Reggelre pedig valami kemény bőrpáncéllal a számon ébredtem és napközben is sokkal szárazabb volt. Csak néhány napja van meg, még próbálkozom vele azért, de eléggé elment tőle a kedvem. A teljes kiszerelést vettem meg én hülye.. Majd egyszer ha ráveszem magam lehet megrendelem egy megbízható webshopból a 3 g-os verziót, hátha kiderül, hogy ez fake volt és az igazi jobban beválik, akkor majd jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Beta-Glucan, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Synthetic Wax, Dimethicone, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Sapindus Mukorossi Fruit Extract
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

A mosódiófa diótermésének, a mosódiónak a kivonataKörnyezetbarát, 100%-ban lebomló anyag. Allergiások és a különféle bőrbetegségekben (ekcéma, neurodermitis) szenvedők is használhatják, mert nem okoz bőrirritációt. 10-11,5%-ban tartalmaz természetes felületaktív hatású, dús habot képező szaponintRemek összetevő a zsíros bőr és haj megtisztítására.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.