Laneige

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3 g és 20 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2018. január 12.

Kiszerelés:   3 g és 20 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Éjszakai hidratáló maszk ajkakra

• segít feloldani az elhalt hámsejteket
  • fiatalabb és teltebb hatású ajkakat eredményez
  • feszesít, hidratál
  • finom ízzel kényeztet

4 ízben kapható: Berry, Grapefruit, Apple, Vanilla

A világ legjobb ajakápolója?

Diisostearyl Malate ti I eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoPolybutene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Synthetic Wax eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Astrocaryum Murumuru Seed Butter Dimethicone eo I szil 1 0Polyglyceryl-2 Diisostearate eu Dehydroacetic Acid ta Methicone eo I szil Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Polyhydroxystearic Acid eu Water / Aqua Potassium Alginate Glycerin h 0 0Propanediol h Alcohol al Chenopodium Quinoa Seed Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Lycium Chinense Fruit Extract a Sapindus Mukurossi Fruit Extract ti Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Rubus Chamaemorus Seed Extract Magnesium Sulfate Calcium Chloride Sodium Hyaluronate h 0 0Beta-Glucan a I gy Manganese Sulfate Zinc Sulfate Ascorbyl Glucoside a I v Parfum / Fragrance i Red 6 / CI 15850 sz Red 6 / CI 15850 sz CI 45410 szRed 22 Lake / CI 45380 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz CI 45410 szRed 33 Lake / CI 17200 sz CI 12085 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Yellow 10 Lake / CI 47005 sz CI 42090 sz Titanium Dioxide f 0 0CI 77499 sz CI 77491 sz Mica

zalla

2019. március 10.

Utolért a hype, de félve hogy az ajakápoló szubjektív műfaj, kis kiszerelésben szereztem be. Így elkerült a nagy csalódás. A termék állaga kellemes, félúton van a zselé és krém között, könnyen teríthető. Érezhető a felvitel után, de reggelre nyoma sincs. Az illata nem tolakodó, de érezhető, de én nem ezért veszek egy ajakápolót. Hidratálni hidratál, de semmi extra hatása nincs. Nem hámlaszt, nem csinál teltebb ajkakat. A legnagyobb baj pedig, hogy a száraz, sebes, cserepes ajkakkal sem tud magában mit kezdeni. Nyáron elmegy estére. De azért biztos nem fogok küzdeni, hogy távolról macerásan beszerezzem, mikor van itthon könnyebben beszerezhető termék, amivel jobban meg vagyok elégedve.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Verena

2019. február 5.

Nekem extrém száraz ajkaim vannak, amit gyakran és vastagon kell kenni, így elég hamar elfogyott. Az illata kellemes, a textúra jó, szépen ráolvad az ajkakra, de a wow hatás elmaradt. Szerintem éjszakai ápolónak kifejezetten rossz, mert nincs erős tápláló hatása és ahhoz képest gyorsan beszívódik. Számomra ez egy szép szájfény, de tényleg, nagyon szép felkenve, van egy kis rózsaszínes színe, de közben természetes hatású. Ajakápolónak viszont harmatgyenge, és ahhoz képest pedig nagyon drága. Aki olcsóbb alternatívát keres, annak ajánlom a Care:nel lip sleeping maskját, ami ennek az olcsóbb dupe-ja. Abszolút semmi különbség a kettő között. Az ár, illetve a gyenge hidratáló hatás miatt erre nem tudok 3 csillagnál többet adni. (Zárójelben pedig megjegyezném, hogy egy carmex még mindig ezerszer jobban teljesít, ha valaki száraz ajkakkal küzd)

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

DNM

2019. február 2.

Gyümölcsös illatú, sűrű massza, sokáig kitart. Jól ápol, de ahhoz elég vastagon kell felvinni, és így jut belőle a párnára is alvás közben.

DNM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

cattitude

2018. december 24.

szerintem ez egy szuper cucc, nekem nagyon tetszik. az illata mű, ízét nem érzem. nagyon finom állaga van, jó érzés kenegetni lefekvés előtt, igazi kényeztetést nyújt. én mondjuk mindig aláhidratálok azért, meg az ajkaim se voltak már egészen régóta nagyon kiszáradva. kellemes érzete van az ajkakon, használat után nagyon sima, nagyon puha lesz az ajak bőre. biztos újraveszem!

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

vrita90

2018. december 2.

Tavaly telen nagyon durvan kiszaradt a szam (mint altalaban mindig), alig birtam kivarni, hogy mgerkezzen ez a lrem, mert annyi jot hallottam rola.
Hat ekkorat en meg semmiben nem csalodtam. Nemhogy nem segitett, de meg rontott is az ajkak allapotan, tiszta seb volt a szam es allandoan verzett, rendeltetesszerű hasznalat mellett. Kb 2 honapig probalgattam, aztan feladtam a harcot, ez a termek pedig a kukaban landolt.

vrita90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

nezili

2018. december 1.

Nekem nagyon bejott, ejszakara hasznalom es teljesen elegedett vagyok a hidratalasaval reggelre, puha es sima a szam a hasznalata utan. Ami nagy plusz pont, hogy sok ajakapolo ejszakai hasznalata utan kiszaradt torokkal ebredek, nem tudom hogy masnak is van-e ilyen difije, mindenesetre ennel a termeknel ezt nem tapasztaltam :D a kis mintat vettem anno, es nagyon szepen kihuzta nekem egy fel evig biztos, ugy, hogy igyekeztem szorgosan kenni es neha ocsemet is ellattam vele. Szerintem a nagy adag baromira draga, azert 4 ezer ft egy ajakapoloert igencsak fajdalmas, meg akkor is ha egy evezredig kitart, lehet hamarabb ra is romlik az emberre. Probanak mindenkepp kicsit erdemes rendelni, de en masodjara is azt fogok

nezili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

balazskrisztii

2018. november 21.

Örülök, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg, az itteni nagy hype miatt többet vártam. Ezt bármelyik Isanas testvére is tudja, kb 200 ft-ért

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Vanília

2018. november 5.

A vaníliás változatot használom és tulajdonképpen elégedett vagyok vele. Reálisnak tartom a négy csillagot az értékelésnél, mert teszi a dolgát és finom visszafogott illata van, de ennyi. Őszintén szólva mást, többet vártam, maszkosabb hatást és érzést, mint egy szájfénytől. Ő ui. nálam pont úgy működik, mint egy nagyon kellemes szájfény. Amúgy pedig gusztusos, igényes a csomagolása, jó ötlet a szilikonos applikátor, továbbá hidratál, jó érzés felvinni, de ennek ellenére nem vett meg, nem rendelem újra.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 5.

Fairy24

2018. november 2.

Este szoktam használni, reggelre valóban hidratáltabb lesz az ajkam. Nem tartom csodaszernek, kirepedt ajkakkal nem tesz csodát, de hidratálni valóban hidratál. De: nem könnyű a felvitele és nem szeretem a ragacsos érzést a számon. Teltebbnek nem mondanám tőle az ajkaim és sajnos a hidratáló hatása sem tartós. Sokáig elég, úgy gondolom egy jó ajakápolóval nappal megtámogatva szépen rendben tartja az ajkakat.

Fairy24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

elike

2018. október 14.

Ez a wowowowowowowow!!! kategória! Felkentem és reggel csoda - se repedezettség, se égető érzés a széleken, se húzódás. Én a grapefruitos verziót vettem meg, kellemes az illata, de nem erős és nem tolakodó. A krémhez járó kis spatula pedig mindent vitt - extra kényeztetés a köbön. Mindenki vegyen magának egy ilyet!

elike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Beta-Glucan, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Synthetic Wax, Dimethicone, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Sapindus Mukurossi Fruit Extract
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Színezék. Piros.