KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Laneige

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3 g és 20 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2018. január 12.

Kiszerelés:   3 g és 20 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Éjszakai hidratáló maszk ajkakra

• segít feloldani az elhalt hámsejteket
  • fiatalabb és teltebb hatású ajkakat eredményez
  • feszesít, hidratál
  • finom ízzel kényeztet

4 ízben kapható: Berry, Grapefruit, Apple, Vanilla

A világ legjobb ajakápolója?

Diisostearyl Malate ti I eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoPolybutene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Synthetic Wax eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Astrocaryum Murumuru Seed Butter Dimethicone eo I szil 1 0Polyglyceryl-2 Diisostearate eu Dehydroacetic Acid ta Methicone eo I szil Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Polyhydroxystearic Acid eu Water / Aqua Potassium Alginate Glycerin h 0 0Propanediol h Alcohol al Chenopodium Quinoa Seed Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Lycium Chinense Fruit Extract a Sapindus Mukurossi Fruit Extract ti Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Rubus Chamaemorus Seed Extract Magnesium Sulfate Calcium Chloride Sodium Hyaluronate h 0 0Beta-Glucan a I gy Manganese Sulfate Zinc Sulfate Ascorbyl Glucoside a I v Parfum / Fragrance i Red 6 / CI 15850 sz Red 6 / CI 15850 sz CI 45410 szRed 22 Lake / CI 45380 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz CI 45410 szRed 33 Lake / CI 17200 sz CI 12085 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Yellow 10 Lake / CI 47005 sz CI 42090 sz Titanium Dioxide f 0 0CI 77499 sz CI 77491 sz Mica

elike

2018. október 14.

Ez a wowowowowowowow!!! kategória! Felkentem és reggel csoda - se repedezettség, se égető érzés a széleken, se húzódás. Én a grapefruitos verziót vettem meg, kellemes az illata, de nem erős és nem tolakodó. A krémhez járó kis spatula pedig mindent vitt - extra kényeztetés a köbön. Mindenki vegyen magának egy ilyet!

elike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

pancsolos84

2018. október 9.

Ez az, ami mindig van itthon. Ajakápoló (és kézkrém) fetisiszta vagyok. Volt több Roacuttan kúrám is, így állíthatom, hogy tudom, mi az a cserepes száj. Palettámon előfordult már a legolcsóbb gyógyszertári vazelin és a high end La Mer is, természetesen a kettő között megannyi tubus/tégely/rúzs ápoló. Ez az egyik kedvencem.
Nem értem, aki szárazolajhoz hasonlítja. Ez egy kellemes, testes arckrémhez hasonlító krémecske. Semmi köze a megszokott ajakápolókhoz állagát tekintve.
Kényelmesen felteszem, reggelre eltűnik (nyilván a párnára kerül) et voilá, puha ajkakra ébredek. Valóban nem 24 órás a hatása (nekem még olyan ajakápolóm nem volt), amennyiben igénybevett bőrt kell rendbetennie. De, ha elértük, hogy már nem repedt, akkor nekem nem jut eszembe napközben bekenni, marad az esti egy alkalom és jól vagyunk. Egy tégely egy évre több, mint bőven elég. Nappal is fel lehet tenni.

pancsolos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Luna1024

2018. október 2.

Mikkamakkát tudom csak ismételni, szóról szóra ugyanaz a tapasztalatom, mint neki. Lecseréltem szegény Carmex-et, mert "a világ legjobb ajakápolója?" cím felkeltette az érdeklődésemet, és közben persze elegánsan átsiklottam a mondat végi kérdőjelen. :D Nekem nem igazán teljesítette a hozzá fűzött reményeimet, és nem érzem, hogy bármi "aztahűha" dolgot csinálna. Reggelre icipicit puhább lett talán a szám, de úgy érzem, hogy ez inkább csak felületi hidratálás, mintsem "igazi". A szám belső ívénél (ahol a felső és az alsó ajak összeér) kicsit keményebb a bőr, ott is bekentem, de ezen semennyit sem javított. Az egészet akkor engedtem el, amikor a napokban - a napi 2-3 liter folyadékbevitel mellett is - brutálisan kiszáradt a szám, de úgy, ahogyan csak télen szokott (az én ajkaim alapvetően nem hajlamosak erre). Fájt, vöröslött, csontszáraz volt, és olyan kemény, mint a rinocérosz bőre, főleg a felső ajkaimon volt kritikus a helyzet. Mondom: lássuk akkor, mit tud ez a híres ajakápoló. Bekentem vele a számat éjjelre, reggel megnéztem, semmi nem történt. Kentem vastagon, semmi nem történt, kentem napi többször, semmi nem történt... Konkrétan semmit nem csinált a számmal, pedig most tényleg adottak voltak a körülmények, hogy bizonyítson. Összességében nem vagyok elégedett, sajnálom, hogy megvettem, és biztosan nem vásárolom meg újra. Érzetre is kellemetlen, kb. olyan, mintha szárazolajat kentem volna a számra. Kivételesen nem örülök az - ajakápolóhoz képest - óriási kiszerelésnek, ez a 20 gramm szerintem az életben nem fog elfogyni... A tégelyes kiszerelés sem a legszerencsésebb: bár szép a csomagolás, nem túl higiénikus kézzel belenyúlkálni (tudom, ezt már mindenki unja, de akkor is), igaz, van hozzá cuki kis applikátor, de sokkal jobb lenne tubusos kiszerelésben használni. Az illata fantasztikus, emlékeztet valami cukorkára gyermekkoromból ("Berry" ízben van meg). 3 csillagot adok, mert nem ártott különösebben, ugyanakkor nem is használt (viszont jó drága volt...), teljesen haszontalannak éreztem. Azt gondolom, ezt több hazai ajakápoló is kenterbe veri, a Carmex például (összetevők ide vagy oda) csípőből oldotta volna meg a fent említett helyzetet, mindezt 1000 Ft alatt... Azt hiszem, visszatérek hozzá, ezzel pedig fogalmam sincs, mit kezdjek. Használgatom, ha már megvettem, de nem nagy kedvvel. Több hónap alatt alig fogyott a tégelyből...

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

annilany

2018. szeptember 11.

Nálam jól teljesít, estére szoktam vastagon bekenni, ha már nagyon vészes a helyzet. Reggelre szépen rendbe teszi az ajkam, viszont egész napra sajnos nem tart ki a hatása. A nagyobb kiszerelés van meg, nagyon-nagyon sokáig elég lesz. Külön szeretem a hozzá kapott kis applikátort, így nem kell bele nyúlkálni a tégelybe.

annilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

mikkamakka75

2018. július 13.

Hasznàlom màr jòideje, de pont az a vèlemènyem, ami első pàr hasznàlat utàn volt. Cuki a csomagolàsa, jò az illata, de nàlam semmit nem teljesít az ígèretekből. Nem old fel semmit, nem feszesíti az ajkaimat ès nem hidratàl jobban, mint bàrmelyik ajakàpolòm. Pròbàltam vèkonyan kenve, vastagon kenve, naponta többször kenve... Most meg màr csak azèrt kenem, hogy kenjek valamit. Van ennèl sokkal rosszabb ajakkence is, de erre sem mondanàm, hogy jò. Egynek elmegy..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Nautilus7007

2018. június 2.

Nagyon vártam ezt is, az éjszakai maszkkal együtt. Olyan gyógyszert szedek, ami szétszárítja a számat, gondoltam, most aztán jön a csoda, és véget ér a cserepes ajkak korszaka. Hát, nem jött. Ugyanannyit tud, mint egy bármilyen ajakápoló, pl. az EOS vagyDr PawPaw. Valamennyire kevésbé tragikus tőle a szám, ahogy a többitől is, ha vastagon felkenem őket éjjelre, de semmivel sem jobb.

Nautilus7007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 2.

Barbara95

2018. május 17.

Nekem nem vált be. Felkenve sikamlós érzés volt, többszöri felkenés után sem éreztem változást, ugyanúgy száradt. Sajnos az is meglehet, hogy hamisítvány. Wishről sokkal olcsóbban, hatékonyabb ajakápolót rendeltem.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

pszabina

2018. május 15.

A legjobb ajakápoló, amit eddig kipróbáltam! Egy használat után is hatalmas volt a különbség. Remekül hidratál, isteni az illata (apple lime), teljesen eltünteti a száraz, elhalt bőrdarabkákat. Egyértelműen megéri az árát, határozottan újrarendelős termék.

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

adra

2018. április 24.

Én már annyi túl-hypeolt ratyisággal befürödtem, hogy nem sok kedvem van megrendelni általában, de ezzel mégis kivételt tettem, mert pont úgy vagyok, mint wishes a cikkben. Egyszerűen az elhalt bőrdarabkák semmivel soha nem akarnak lejönni, aztán jön a véresre harapdálás és sebesedés --> majd kiszáradás ördögi kör. Megrendeltem jolse.com-ról, hamar megjött és isteni illata van. Csodás , csodás, parfümben is el tudnám viselni :D (Berry íz) . Első pár alkalommal csak vékonyan vittem fel, de a dobozon is az áll, hogy vastagon vigyük, és úgy van igazán hatása. Ha vastagon felkenem akkor másnap reggelre az elhalt hámsejtek gyönyörűen leválnak és egy vizes törcsivel a számat átdörzsölve atom puha és kisimult lesz az ajkam :3 Imádom imádom, végre valami ami megéri a hype-ot és az árát :D

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Kaboo

2018. április 16.

Nem érdemes semmi más ajak ápolót megvenni! Csak EZT! 😃 de tényleg Carmex labello burt’s az összes gyógyszertári és összes drogerias csoda elbujhat.
Szóval, műanyag tegely cuki rózsaszín. Éjjelre vastagabban, reggelre az az érzés mintha kicserélték volna a szám. Én használom ajak ápoló helyett is. Ahogy felkenem egyből beszivodik és eltünteti a szárazságot.
Értem, hogy sokan dragalljak de hányszor végzi kukában az 1000 forintos félig használt szolozsir a kukában mert megromlott és soha semmire nem volt jó. Na de a lényeg hogy nekem tényleg működik mintam volt azóta megvan a rendes méret. Kizárólag matt ruzsokat használok mindig rendbe teszi a szám és állandó használattal javult az állapot így már nem használom mindennap.

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Beta-Glucan, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Synthetic Wax, Dimethicone, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Sapindus Mukurossi Fruit Extract
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Színezék. Piros.