Langhaarmädchen

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Franciska2001, Módosítva: 2020. január 14.

Kategória:   Hajformázók

Kihangsúlyozza a hullámos loknikat. Frissességet ad a frizurának, és segít, hogy a hajad élettel telivé váljon. Különleges receptúrája kaktuszvirág kivonattal és mandula tejjel illetve aminosav-komplexszel selymessé varázsolja a tincseket és kihangsúlyozza a rugalmas loknikat. Puhább és ápolt érzetet ad a hajnak.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Saku28

2021. március 9.

Hullámos hajamra vettem, mivel mosás után iszonyatosan szöszös, hiába hogy vékonyszálú. Tökéletesen megfelel a célnak, szépen egyben tartja a tincseket és több nap után is rögtön ad neki egy kis formát anélkül, hogy nagyon foglalkoznom kellene vele. Nem vettem észre, hogy jobban göndörítene, de nem száll tőle úgy a haj (ami télen, főleg most hónapok óta a fűtőtest mellett ülve csoda), legalábbis száraz hajra használva 24 órán belül, utána ismételni kell. Egyedül a pumpáját nem szeretem, néha nagyon furán "köp" egy nagy adagot a hajamra és nem szépen oszlatja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

komaeda

2020. október 15.

Még akkor vettem, amikor a hajamban levő maradék dauert vissza akartam pofozni az életbe. Követtem a cgm-et meg minden, és kerestem egy jó kis leave int, amivel kiválthatom a garnier hair foodot, mert az már kezdett nehéz lenni a hajam egyenes részeinek. Szóval vettem egy ilyet, de még márciusban.

Először is, illatra nézve nem az én világom. Másodszor meg a göndörrel sz*rt se csinált, mintha még egyenesebb is lett volna tőle, gubancolt is, szóval nézegettük egymást egy darabig.

Mostanában a hajam vége (igen, az, ahol nő ki a dauer, és kunkorodik vissza :D) kicsit száraz, és gondoltam rátolom ezt is, de csak a végekre, amíg le nem vágatom megint. Most bejött, gondolom az aminosavas cuccok miatt. A hajam végei ápoltak, és nem törnek. Kis mennyiségben az illata is egész kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

cbl

2020. július 30.

UD: egy hónap használat után igazából megszerettem. Hajmosás után mikroszálas törcsibe tekerem a hajam, aztán elkezdem fújni. Először a bal vagy jobb oldali tincsekre fújom, 2-3 fújás elég és utána jól beletucskolom :D jobb szót nem tudok, belenyomkodom. Hátul fújok az alsó tincsekre, belenyomkodom, aztán a felső tincsekbe ugyanígy. Szép göndör marad, nem alszom el annyira és másnap frissítésre is jó.

Szerintem nem rossz. Nem szárít, nem ragasztja össze a szálakat, ami pozitív, viszont nagy hatást ne várjon tőle senki. Nekem eléggé száll a hajam, azt valamennyire rendbe hozta és tartósabbak is a hullámaim, de inkább keresek egy olyan leave-int, ami ápol is valamennyire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

pniki93

2020. július 7.

Update: egyik nap egy göndör hajú youtube-os lánynál láttam, hogy egy kevés hajpakolást rakott egy vízzel teli spriccelős üvegbe és azzal frissítette a fürtjeit. Gondoltam, hogy ez nálam is működhetne ezzel a termékkel. 1:5 arányba bekevertem ebből egy kis mennyiséget. Működik!!! Nem egy csodaszer, de nem árt. Szépen kihozza a hullámaimat, legalább 1 napig maradnak is és ami talán a legfontosabb, hogy nem ragad tőle a hajam. Így higítva sokkal jobban el lehet oszlatni a hosszú hajamon, mert hát valljuk be, 3 spricceléssel nem fedi be a hajamat, viszont ahova került, azt kegyetlenül összetapasztotta :D Életem első leave-in-je vagy nem is tudom minek nevezzem, lehet hogy csak nevetni fogok magamon, amikor valami mást próbálok ki, de egyelőre maradok ennél. Ha úgy nézem, 1400 Ft-ból kihoztam cirka 1 litert :DDDDd Felpontozom 3 csillagra.

Én még életemben nem dobtam ki terméket. Vagy találtam más felhasználási módot vagy odaadtam valakinek. Ezzel büntetni lehetne XD Próbáltam száraz hajon, törülközőszáraz hajon, csuromvizes hajon, volt hogy átfésültem utána a hajam, volt hogy csak belenyomkodtam, használtam sokat, használtam keveset. 3 hete nem volt normális a hajam :( összeragasztja, száraz és fakó lesz, a frizzy hatása is említésre méltó. Tehát teljesen az ellenkezőjét hozza, amit ígér. 2b-2c hullámos a hajam, kicsit rá akartam segíteni a termékkel hogy tovább bírják a hullámaim, ápolást külön én nem is vártam.
Felrakni sem szeretném az eladó termékek közé, ezt senki nem érdemli meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Felrakni sem szeretném az eladó termékek közé, ezt senki nem érdemli meg.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, PCA, Histidine, Ethylene Glycol, Sodium PCA, Alanine, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

PCA h

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.