Langhaarmädchen

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Hajápolók

Levendulaolaj és bazsarózsa tartalmú pakolás, mely ápolja és regenerálja a hajat, és ezüstös csillogást biztosít, sárgulás elleni hatással. Vegán.

Babika20

2020. január 24.

A samponjával együtt minden 2. mosásnál használom és nekem ez az a kombó, ami tuti illatot biztosít. Ez másnap is érződik, pedig nekem nem maradnak meg az illatok a hajamban. Nem szárít, sőt pont tegnap előtt használtam és néztem, hogy mennyire jó selymes a hajam és szép szőke :) 2 percig hagyom rajta kb. Ajánlom és a márka a is szimpi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

anitakiara

2019. október 9.

Ezzel indult a Langhaarmädchen szerelem nálam. Nagyon örültem, amikor megláttam, hogy van egy termék, amivel össze tudom vonni a kék sampont a balzsammal, így megspórolva egy kört a hajápolási rutinnál. Azt kell, hogy mondjam, beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Mivel szőkített hajam van, így a sima balzsamozás után is használnom kell hajolajat, hozzá vagyok szokva sajnos, hogy egy balzsam nem tesz nálam csodát. Viszont lényegesen lerövidíti a hajmosást, az illata nekem nagyon tetszik, annak ellenére, hogy egy elég markáns parfümös illatról beszélünk, és a hamvasító hatása is megfelelő számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

lavendersky

2019. június 7.

Alapvetően nem rossz maszk, viszont a hamvasításon kívül mást nem vettem észre. Nekem ugyanúgy száraz maradt tőle a hajam és muszáj volt hajkrémet használnom mellette. Lassan elfogy a tégely, de nem hiszem, hogy újat veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

pdorka13

2019. április 29.

Samponnal együtt használom, de valami miatt nem szívesen nyúlok hozzá. Lehet az állaga miatt, lehet a rettentően erős illata miatt...egyébként nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Lills

2019. január 15.

Annyira szép csomagolásuk van ezeknek a Langhaar cuccoknak, hogy teljesen elcsábított. És összességében nem is bánom, mert egész jó kis hajpakolás. Igazából a hamvasító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert arra mást is használok, de szerette a hajam, táplál, puhít, nem zsírosít. Első használat után nagyon fura érzés volt, mintha teljesen más állagú lenne a hajam, de később már nem vettem észre ezt a hatást. Az illata is szuper, bár nem marad meg a hajban, és kifejezetten kiadós, sűrű állaga van, nem az a fajta pakolás, amit 2 alkalom alatt elhasznál az ember. Használtam már jobb pakolást, ezért a 4 csillag, de korrekt termék, örülök hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

glockbarci

2018. november 12.

Pihepuha és illatos haj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Pihepuha és illatos haj :)

Boriskajuliska

2018. október 6.

Picit paszta állagú nyúlósabb mint a megszokott pakolásaim, de elég jól teljesít viszont kell egy kis idő nem az a ripsz ropsz kimosós pakolás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 6.

Demonika

2018. július 7.

Számomra nagyon kellemes meglepetést okozott ez az új DM márka.
Miután már két másik terméküket nagyon megszerettem, úgy gondoltam, beruházok erre is. ( igen - igen, főként a csomagolás miatt)
Először azért nem akartam megvenni, mivel nem tartozom célközönségbe, akiknek szánták, mivel sötét hajam van.
Tehát arról nem tudok véleményt mondani, hogy a sárgasággal mennyire bánik el a szőke / szőkített hajon, viszont szerintem szuper kis termék.
Bár olyan az állaga, mint valami lila takonyszörny, és az illatától konkrétan migrént kapok, a hajam imádja.
Az amúgy száraz, roncsolódott hajam, nagyon, puha, selymes, és könnyen kezelhető lesz utána. Másnap nem győztem visszafogni magam, hogy ne tapogassam, simogassam folyton a copfom. :')

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

Számomra nagyon kellemes meglepetést okozott ez az új DM márka.

rubinell

2018. július 3.

A samponjával együtt használva nagyon jó páros, nem sárga a hajam és (ezzel a termékkel) már nem is száraz. Ha valaki hozzám hasonlóan küzd sárgulásra hajlamos hajjal, teljes szívvel ajánlom a szettet. (Ha zsírosodásra hajlamos, érdemes először egy arra való samponnal kezdeni, majd bevetni ezt a két terméket)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Propylene Glycol

További info az összetevőről a KM-blogon >>