Laura Mercier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2013. július 13.

kovacseva

2021. február 19.

Láthatatlan, megis hatasos. Nagyon finomra őrölt púder, de tényleg. Remekül fixál. Hozza azt amit ígér. De nagyon el kell találni a mennyiséget, éppen hogy csak bele kell érinteni az ecsetet és azt is jól leütögetni és akkor jó. Tényleg nagyon kevés kell belőle. Ha csak egy kicsit többet rakok a kelleténél már ott is lapul a finom ráncokban és +2 év.
Én kisebb ecsettel használom, hogy ne tudjak több anyagot felvenni vele és hogy jobban eltaláljam vele hova menjen anyag. Volt már hogy siettem és tettem belőle a t vonalra is hát ott azért nem annyira stabilan működött, de hát nem is arra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Madi

2020. december 24.

Elképesztően finomra őrölt, felvitel után gyakorlatilag láthatatlan púder. Kicsit aggódtam, hogy nem-e megy a tartósság rovására, hogy ennyire finomak a szemcsék és könnyű a formula, de tökéletesen fixálja a concealeremet anélkül, hogy beülne a ráncokba vagy száraz hatást keltene. Nagyon kevés is elég belőle, ne tévesszen meg, hogy szinte eltűnik, amint feltetted, tényleg nagyon nagyon kevés kell belőle, különben csúnya lesz.
Elég lassan fogy, tavaly október óta használom ezt a pici tégelyt és kb a fele még hátra van, szóval elmondhatjuk, hogy ez a 4g hatalmas adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

adrienn999

2020. április 7.

Ugyanezen márkából volt a translucent loose powder, amivel nagyon elégedett voltam, vagyok. Ezen felindulásból megvettem ezt is, szem alatt korrektor fixálására. Nem kellett volna, mert nagyon száraznak tűnt tőle a bőröm, 10 évet adott a koromhoz. Szem alá igy maradt a translucent loose powder, azzal sincs bajom, csak gondoltam egy dedikált termék még jobb lesz. hát nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

claudia.nyilas

2019. március 6.

Már masszívan használom két hónapja. Nem olyan nagy a tégely, de ez nem lesz gond, mert ki kell tapasztalni, hogy egy egész kevés réteg is elegendő a szem alá. Tényleg kivilágosítja a szem alatti területet, megfogja a korrektort szépen. Enyhe, apró csillámokat tartalmaz, de szerencsére beolvad a bőrbe, nem marad csillámos a szem alatt. Viszont, ha egy lehellettel többet raksz fel, azért tud gyűrödni a terület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0