Laura Mercier

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. március 13.

Ár:   $35

A Laura Mercier Secret Camouflage korrektor teljesen eltünteti a sötét karikákat, az apró bőrhibákat és pigmentációt. A Secret Camouflage két árnyalatot tartalmaz, az egyik a bőrszín mélységének, a másik pedig az alaptónusnak felel meg. Ezáltal lehetővé teszi, hogy mindenki a saját bőréhez igazíthassa a korrektor árnyalatát.

Moringa

2017. április 19.

Sajnos a színe miatt nem volt a kedvencem, túl sárgás vagy túl rózsás akárhogy kevergettem. Az állaga is túl "kemény"-nek bizonyult. Természetesen megvan a Laura Mercier minőség de valahogy mégsem tudtam örökre megszeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

rata.sum

2016. május 22.

Én is Lisa Eldridge miatt rendeltem meg. :) A világos, SC1-re csaptam le, szem alá mást használok, ezt az orrom köré és a mindenféle (piros, barna) foltjaimra szántam. Első benyomásra nagyon csalódott voltam. Nehéz használni, nem is fed, miabúbánatnak kellett ez nekem egy vagyonért - a szokásos sirám. :) Aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy mindig érte nyúlok. Mert igaz, hogy nem tapad erős rétegben a bőrhibára, de éppen ez az erőssége: ez az észrevehetetlen fedés.
Nekem úgy vált be leginkább, ha a alapozó alá vittem fel, így valóban teljesen láthatatlan, secret camouflage. :) A két színből egész jól ki lehet keverni a bőrszínt (én is a dobozban barbárkodok, belemászok az ecsettel ebbe is, abba is, oszt' jónapot), bár az államon, orromon a sötétebb része önmagában tökéletes.
Hátrányai között mindenképp megemlíteném, hogy brutál. gyulladt puklikat nem fed el több rétegben sem, az orrtörölgetést ez sem bírja, valamint az állaga miatt csak reggel, a fürdőszobában használható: nap közben korrigálni továbbra is marad az Eucerin stiftje.
A nyilvánvaló hiányosságai ellenére is azt kell mondjam, nem bántam meg a vételt, sokáig elég lesz, és bár kicsit nehezen barátkoztam meg vele, mostanra nélkülözhetetlenné vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 22.

SzZs1981

2014. július 11.

Lisa Eldridge kedvenc korrektora :) úgyhogy ki kellett próbálnom. Nekem sajnos nagyon száraz a textúrája, ami nemcsak a felvitelt nehezíti meg, de a korrektúrára szoruló (pl. kipirosodott, pattanásos, esetleg sérült) bőrön sem tudom szépen eldolgozni, vagy ha igen, egy idő után kiül a felszínre.
Annak javasolnám, akinek nincs problémája bőrszárazsággal, és erős, megbízható fedést szeretne.
Nagy előnye a dupla rekesz - így könnyen igazítható a szín évszakváltáskor.
A 4 csillag jár, mert a termék jó - nekem sajnos nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Nagy előnye a dupla rekesz - így könnyen igazítható a szín évszakváltáskor.
A 4 csillag jár, mert a termék jó - nekem sajnos nem működik.

Pöti

2013. december 2.

Én az epernetről vettem az enyémet. Első döbbenetem a textúrája volt. Oké, tudtam, hogy a többihez képest keményebb lesz... Na, de ennyire? Ujjbeggyel felvenni lehetetlen. Viszont ecsettel szépen felvihető és valóban szinte eggyé válik a bőrrel. Én a karikáimra és azokon belül is a belső szemzugba használom. Mindkét árnyalatból ecsetelek, így tökéletes az eredmény. A csomagolásán azt írták, hogy kézfejen keverjük ki a megfelelő árnyalatot... Na ez elég vicces, mert ahhoz száraz az anyag, hogy csak úgy kevergessük... Én a dobozban maszatolok... Ott egész jól megy... Bőrhibákat nem tudom, mennyire tud takarni, nekem azok szerencsére nincsenek... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

knifeofdreams

2012. július 4.

Igaz, hogy még csak fél napja birtoklom, de már most biztosan állíthatom, hogy ez életem eddigi legjobb korrektora. A textúrája egyetlen másik korrektoréhoz sem hasonlítható, kemény, viaszos, szinte rátapad az ember bőrére és azonnal belesimul. Fantasztikus fedőképessége van, könnyedén elfedi az arcomon a korábbi pattanások után maradt foltokat, és a jelenlegi pattanásokat is. Az ember szemével is csodákat tesz, nekem egyelőre nem a ráncok jelentik a legnagyobb problémát, hanem a szemem alatt és a belső szemzug mellett található kékes-lila bőr, amit pillanatok alatt el tudtam tűntetni ezzel. Tényleg csak a legjobbakat tudom róla mondani, és bár nem olyan egyszerű a beszerzése, mint egy Magyarországon kapható márkának, 100%-ig megéri rá beruházást.

EDIT: a korrektor intenzív nyári tesztelés alatt áll, kíváncsi voltam, hogy teljesít a 40 fokhoz közeli kánikulában, és azt kell mondanom, hogy az eredmény még engem is meglepett. 8 óra után kezdett annyira megkopni, hogy már talán érdemes lett volna kicsit feljavítani, de még mindig nagyon jól tartotta magát (és nem egy besötétített szobában üldögéltem közben). Néha a nap végén, amikor lemosom a sminkem, konkrétan meglepődöm, hogy miket képes volt elfedni. Nem győzöm hangsúlyozni, mekkora főnyeremény ez a korrektor!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Peptidek: Tetrapeptide-14
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0