Laura Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrus03, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fanba

2018. március 6.

Nagyon jo illata van! Kellemes hasznalni, inkabb napközbeni hasznalatra ajanlom az erös illata miatt es mert gyöngyhaz fenyt ad a börnek. Enyhe gyöngyhazfenyt, tehat nem kell arra gondolni, hogy felkeni az emberlanya es csillog mint az örült inkabb termeszetes fenyt ad a börnek eszrevetlenül egeszsegesebbnek tünik erös csillam nelkül. Ajanlom bar inkabb nyarra amikor több bör van szabadon es ervenyesülni tud. Hidratalashoz vannak jobb kremek szebb összetevökkel. Nyarra 5 * telre 3 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Zsazsmazs

2017. július 20.

Most jött az ideje. Imádom, hogy könnyű, nem fojtos, nyári testápoló. Csodálatos, nőies illattal. Már a csillámok sem olyan durvák. Minden este használom. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

fahej90

2015. március 4.

Én valamiért nagyon szeretem az illatát.. Felkenve nem tömény, de egész sokáig megmarad a bőrön, ha nyáron rámjön a "csillognékjóillatban",akkor ezt használom parfüm helyett. Nem tudom, hogy hidegebb időben mennyire hidratál, de nem is intenzív hidratációt ígér, hanem puha bőrt, amit be is tart tavasszal/nyáron/kora ősszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

csikosmatyas

2014. március 23.

Az illata, az állaga, a hatása olyan kellemesen hétköznapi mód megbízható, de a csillogás ... nos aki ráírta, hogy csillámló, az bizony nem tréfált !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 23.

Lívia

2013. december 19.

Számomra közepes krém, az illata is, a hatása is, az ára is. Régóta megvan, néha ha van kedvem hozzá, hogy csillogjak, akkor bekenem vele magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.

floracska6

2013. április 13.

Én nagyon szeretem, az illata nagyon jó, de kicsit drága. Még csillámpigmentek is vannak benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Marejke

2012. október 11.

müllerben bekentem vele a kezem próba gyanánt, nagyon finom, női illat, de mire kijöttem annyit szaglásztam, hogy elkezdett émelyteni az illata. nagyon erős ez a fehérgyöngy. 1090 Ft 200ml

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.