Lavera

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online

A tápláló bio olajok, mint az argánolaj és bio virágvaj alapvető zsírsavakat tartalmaznak, melyek védelmet nyújtanak a bőrnek így védve azt a nedvesség veszteség ellen. A, C és E vitaminban gazdag, melyek tápláló hatásúak. Minden bőrtípusra ajánlott. Dermatológiailag és szemészetileg tesztelt, kontkakt lencsét viselők is használhatják. A termék 95%-ban bio összetevőket tartalmaz.

Nancika

2016. szeptember 26.

UPDATE: Ahogy elnézem az ecco-verde oldalán illetve minden más oldalon, ez egy régebbi termék, azóta a folyékony alapozójuk csomagolása megváltozott és az összetétele is más lett - vagyis már mást gyártanak ehelyett. :)

Egy részem nagyon szereti, egy másik kevésbé. Amikor először találkoztunk, azonnal feltűnt, hogy ugyanolyan, mint az Alverde Color & Care Make-Up Alapozó adagolója (méretre, fazonra, mindenre, ahogy a Lavera Natural Mousse és az Alverde Mousse Make-Up csomagolása, és ahogy a Lavera highlighter tégelye az Alverde Camouflage tégelyével egyezik meg, csak a színeik eltérőek). És nem csak az üvegében, nagyon sok mindenben hasonlítanak. A hab állagú alapozókhoz hasonlóan itt is színben és illatban nyer az Alverde, aminek a színe tökéletesen megegyezik az én bőrszínemmel, ezáltal szinte egybeolvad a bőrömmel, míg ennek a legvilágosabb árnyalata is túl sötét. Nagyon sötét. Gyönyörűen fed (szebben, mint az Alverde), könnyű vele dolgozni, kellemes viselet, egész nap tartós, de nem hiszem el, hogy a legvilágosabb szín is vagy 120 árnyalattal sötétebb az én bőröm színétől. :( A legtöbb alapozónál szemben találom magam ezzel a problémával, de ennél ez még feltűnőbb, mert ennyire még sosem volt sötét a legvilágosabb szín.

Ha valakinek nagyon fehér a bőre, akkor már inkább javaslom neki ettől a márkától a Mousse Hab Állagú Alapozót. Az valahogy jobban idomul az arc színéhez, hiába sötétebb az is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

sqleila

2016. április 15.

Azt hiszem megtaláltam a tökéletes alapozót :) A dekorkozmetikai termékek közül ez volt az egyetlen, amiből még nem biot használtam, mert egyszerűen eddig nem találtam az igazit. Némelyik nem fedett, másik fedett, de nem volt pénztárcabarát - nos, ez mindkettőt tudja :) Könnyű vele dolgozni, szépen fed, de nem maszkosan, jó a pumpás adagolója is, összetevői pedig elvileg tökéletesen tiszták - egyszóval szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

Adri24

2015. december 4.

Nemrég szereztem be, és nekem eddig nagyon bevált.
Ez az első alapozóm, ami nem a hagyományos, hanem natúrkozmetikum.
Nagyon jó az állaga, alig látszik, hogy rajtam van, természetes, szép színt ad, és azért van fedése is. Kicsit kevésbé tartós, mint egy hagyományos, de nekem eddig nagyon bejött. Az ára sem vészes, abszolút megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Nemrég szereztem be, és nekem eddig nagyon bevált.
Ez az első alapozóm, ami nem a hagyományos, hanem natúrkozmetikum.

Csill01

2015. január 20.

Nekem nem a képen látható alapozóm van, hanem: Natural Liquid Foundation, árnyalata: Ivory02.
A tiszta összetétele miatt próbáltam ki és bár nyáron nem bírta a gyűrődést, fényesedett nagyon, most télen nagyon szeretem.
UPDATE: Többen kérdezték hol lehet beszerezni. Én külföldön veszem, de otthoni netes oldalakon is rendelhető!
Természetesen azóta is használom, megszerettem.
Szép egyenletes színt ad, kissé üdévé teszi a bőr színét. Ennél az alapozónál nekem a száraz szivaccsal a legjobb felvinni, csak bele nyomkodom a bőrbe. Kicsit tovább tart mintha húzogatnám a szivacsot, de így lesz tökéletes.
Fedése jó, a nagyobb pattikra kell még valami plusz..
Téli használatra tökéletes a vegyes bőrömre és végre egy alapozó ami nem tér el nagyon a világos bőrömtől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 20.

Természetesen azóta is használom, megszerettem.
Fedése jó, a nagyobb pattikra kell még valami plusz..

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glucose Glutamate, Algae Extract, Maltose, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Myristyl Myristate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Cetyl Alcohol, Tricaprylin, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Hydrogenated Palm Glycerides, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Algae Extract
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum, Lecithin, Lysolecithin
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Cichorium Intybus (Chicory) Root Extract, Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0