Lavozon

Ár:   645 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emyke, Módosítva: 2012. december 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

E-vitaminnal. Hosszan hidratálja a bőrt, és egészségesen barnává teszi azt.

Mirabylia

2019. július 3.

Régen vettem, mert nagyon ajánlották. Kicsit barnító illatú, de nem volt zavaró. Nagyon kellemes az állaga, könnyű eloszlatni. Szerencsére a színe is megfelelő volt. Nem lettem foltos, bár nem is vittem fel vastagon, és kifejezetten körültekintően vékonyítottam el/töröltem vissza a megfelelő helyeken. Nem kopott foltosan és nem volt feltűnő, hogy nem igazi a barnaságom.
Ár/érték arányban teljesen megérte. A fél flakont sikerült csak elhasználnom rendszeres használat mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

0bikbik0

2019. június 3.

Olvasom a véleményeket, és mintha nem ugyanarról a krémről beszélnénk...
A nyarakat évek óta önbarnitóval tolom végig, a napsugárzást, szolit kerülöm, de a hófehérke bőröm annyira világit ilyenkor, hogy kicsit muszáj neki szint adni.
Tucatnyi önbarnitón vagyok túl, azt gondolom a technikát is elsajátitottam, amivel szépen, egyenletesen fel lehet vinni.
Mikor nem volt a Müllerben az egyik bevált krémem, rákerestem gyorsan a Krémmánián, és láttam, ennek milyen szép értékelései vannak. Megvettem.
Hát: sajnálom, hogy nem lehet képet csatolni.
Ettől a vacaktól narancssárga, pöttyös (!), foltos lett a bőröm. Ráadásul egy használat után olyan erőteljesen, hogy majd két hét volt, mire lekopott (tartós...tartósan rossz). Nem ma kezdtem, de ennyire vállalhatatlanul még soha sem néztem ki.
Minusz 100 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 3.

Olvasom a véleményeket, és mintha nem ugyanarról a krémről beszélnénk...
Hát: sajnálom, hogy nem lehet képet csatolni.
Minusz 100 csillag...

szzh01

2018. július 5.

Nektek köszönhetően mertem kipróbálni ezt a terméket, s nem bántam meg. Sőt!
Előtte évek óta a Sundance önbarnító krémét használtam, aminek a hatásával tejesen elégedett is voltam.
Viszont ez a krém majdnem a felébe kerül - igaz, az sem drága, de minek fizessek többet ha van ugyanolyan jó termék olcsóbban is.
Nekem nagyon szép, egészséges, természetes barna színt produkál, szépen, egyenletesen kopik.
A használattal kapcsolatos trükkjeimet ennél is alkalmazom, amiket leírtam korábban a Sundance értékeléséhez.
Talán annyival jobb, hogy kicsit kevésbé zsíros, olajos a krém, így jobban felszívódik, s igen, talán egy leheletnyivel kevésbé büdös is.
Na jó, azért ez is elég büdi, igazából ki nem állhatom ezt a szagot. De mit lehet tenni, a Dihydroxyacetone minden termékben egyformán szaglik, légyen szó olcsóról vagy drágáról, - eltüntetnem, elfednem eddig még semmivel sem sikerült sajnos, pedig voltak próbálkozásaim.
Remélem, még sokáig lesz kapható ezen a 700 Ft körüli áron a Müllerben, én visszatérő vevője leszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

Nektek köszönhetően mertem kipróbálni ezt a terméket, s nem bántam meg. Sőt!

takacsdalma98

2018. június 12.

nagyon szeretem . ez az első önbarnítóm szóval összehasonlítani nem tudom mással , de szerintem az sokat elmond ha nem is kerestem utána már mást. szépen egyenletesen barnít. nekem hófehér a bőröm mégsem lesz természetellenes, sem foltos. meg is dicsértek és megkérdezték hol napoztam mikor használtam. de amikor idén elővettem a tavalyit már sárgás színű volt benne a krém remélem nem ment tönkre bár az árából kifolyólag még úgy is megérné

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Szilvia7

2018. május 31.

Hosszú évekig nem használtam önbarnítót,a kellemetlen tapasztalataim miatt. (sárga,természetellenes,foltos bőr,sokáig érződő,kellemetlen "illat" ).
Nagyon fehér bőrű vagyok, napérzékenységgel,így bármennyire is szeretnék picit barna lenni,nem egyszerű. Idén gondoltam,a lábaimra kipróbálom, mert azok végképp ellenállnak minden barnulásnak. Nem rossz ! Az illat a régi,de 2-3 naponta kenve elviselhető. Egész szép színt ad,persze vigyázni kell az egyenletes eloszlatására,stb,amit a kolleginák már leírtak előttem. Picit szárítja a bőrt,de ez plusz testápolóval nem gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

haloittbarbi

2018. január 2.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Már első alkalommal szép és egyenletes barnaságot lehet vele elérni. És tényleg látványos, mert megszokták dicsérni a színemet:)
A szaga tényleg nem túl jó, de ezt elnézem neki.

Fontos hogy mielőtt használnánk, előtte alaposan le kell radírozni a bőrünket! Aki ezt a lépést kihagyja, az ne csodálkozzon ha foltos lesz:) Illetve ha valakinek vannak szárazabb részei a testén (könyökrész stb..) azt érdemes előtte bekenni hidratálóval és utána felvinni a barnítót.

UPDATE: Továbbra is Ő a favorit :) Annyi a plusz észrevételem hogy a kézfejemet egy kicsit szárítja, de az kézkrémmel orvosolható. Én arcra is használom és nálam ott a legtermészetesebb az eredmény, pattanást nem okozott sosem. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

A szaga tényleg nem túl jó, de ezt elnézem neki.

Ennie86

2017. szeptember 19.

Kicsit féltem megvenni, de abszolút nem bántam meg. :) Nagyon szép, természetes színt ad. Az illata se olyan büdös mint a legtöbb önbarnítónak. Előtte persze mindenképp kell a radírozás, mert különben foltos lehet a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

emerilda

2016. november 7.

Nagyon szeretem, az első önbarnítóm ami nem szárít. Arcra viszont ez is használhatatlan mint a többi drogériás önbarnító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 7.

Bonnieoo7

2015. december 14.

Szép ragyogó és viszonylag természetes színt eredményez. A jellegzetes kellemetlen illat sajnos jelen van, ám ezzel nem lehet mit tenni. Maximum azt, hogy minél hamarabb lezuhanyozni. Sajnos azonban foltosan kopik, ami borzasztóan igénytelen hatást kelt. Már egy ismerősöm is panaszkodott erre. Tulajdonképpen megdicsértem milyen szép barna a bőre és mesélte, hogy ettől...
Figyelmen kívül hagytam a negatív figyelmeztetést, de megjártam én is.
Sajnos legalább 3/4- ed flakonnyi cucc landolt a szemetesben. Pedig én nem szeretek pocsékolni, csak akkor döntök emellett a megoldás mellett, ha végképp használhatatlan valami. No és ez az, bizton állítom! Sajnálom, hogy nem a mini kiszerelést választottam, mert így kárba ment 1 csomó belőle. Pedig még használtam előtte szemcsés szappant is, hogy egyenletesen terüljön, de sajnos semmi sem segített az eredmény szempontjából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Figyelmen kívül hagytam a negatív figyelmeztetést, de megjártam én is.

Maanina

2015. augusztus 11.

Ez az én csodaszerem a hűvösebb hónapokra: szoláriumra nincs is szükség. Érzékeny a bőröm, de minőségi a termék, sohasem okozott irritációt, pattanásokat. Leradírozott, hidratált bőrre viszem fel, arcra is. Napi egyszeri használattal rögtön látható az eredmény, ami egyáltalán nem sárgás, nem foltos. Külön jó pont, hogy kellemes az illata, a nyarat juttatja az eszembe. Picit csillog is, de ezt csak felkenéskor látható inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.