Lee Stafford

Ár:   2180 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cinnamon, Módosítva: 2012. augusztus 9.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

Színkiemelő sampon festett és természetes barna hajra.

Luiselotte

2017. február 12.

Amíg nem volt Copacabana melírom ( barna hajtövek sötétszőke átmenetes hajvégek)gyakran használtam , főleg hajfestés előtt. Szép tónust adott a hajamnak, felfrissült tőle a kissé kopott szín. Most nem merem felkenni , mert ha befogja a nagy nehezen szerzett szőkeséget elsírom magam :D
Nem igazán habzik és önmagában nem is tisztít jól... mintha egy gyenge szinező lenne kb. úgy viselkedik.
Az illata nagyon erős , a következő mosásig kitart,engem az Angel parfümre emlékeztet , amit szeretek.
A tisztítás hiánya miatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

A tisztítás hiánya miatt 4*.

ryara

2014. július 10.

Nekem sajnos a legnagyobb bajom vele hogy egyáltalán nem tisztít jól. Mintha meg sem mostam volna :s De ezt kiküszöbölendő, először egy másikkal megmostam, majd ezzel megint. Így végre működött. Na de aztán hogy ! :)) Olyan szép barna árnyalatokat cisnált az amúgy néhol igen fakó hajamra, hogy wow :) Nagyon örültem , hogy megvettem, mert ráadásul 50%-os akcióban volt :) Még a fodrász is megdicsérte vágásnál a hajam, hogy milyen szép színe van, és nehogy befessem :) Mondtam neki mit használok, és azt felelte, hogy akkor nehogy váltsak, mert ez baromi jó :) Hát nem is fogok ezek után, nagyon megszerettem. Csupacsillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

elixir

2014. június 8.

Ezt használom most, nekem nagyon kellemesen puhává varázsolja a hajam. Mosás közben hagyom egy kicsit tovább hatni. Észrevettem, hogy tovább marad friss a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 8.

Evica

2013. július 1.

Nagyon szeretem, szuper puha és selymes lesz tőle a hajam, olyan, mint balzsamot kennék rá. :) Összetevők miatt 4/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

cinnamon

2012. augusztus 21.

Használtam egy darabig, szép fényes, puha lett tőle a hajam. Jól tisztít, igazából semmi különös. A sampon maga sötétbarna(kicsit vöröses) a zuhanyzó falán szinte pirossá válik, és elég rendesen ragaszkodik is hozzá. Tipikus Lee Stafford illat, férfias, de egy kicsit talán gyengébb, mint mondjuk a hővédő. Nagyon szállt tőle utána a hajam és hát az összetevők....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.