Lee Stafford

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deezsina, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Könnyed és intenzíven hidratáló hajbalzsam töredezett és száraz hajra.

Stella1993

2019. július 28.

Félárom vettem a Müllerben, természetesen a csomagolása fogott meg :D tőlem 3 csillagot kap, semmi olyat nem tesz a hajammal, amire egy olcsóbb hajbalzsam nem képes. Az illata kellemes, nem marad sokáig a hajban, bár én hajmosás után más termékeket is használok, így lehet hogy csak én nem érzem. Az üvege katasztrófa, nagyon kemény műanyag, minden cseppjét kínszenvedés kinyomni, pedig még majdnem tele van. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

deezsina

2019. május 5.

Nagyon sokat töprengtem, hogy érdemes-e ezt a balzsamot kipróbálni, mert nem túl olcsó és túl sok véleményt se lehet találni róla, ellenben vibrálóan élénk, figyelemfelkeltő csomagolása van és rettentően jó illata! Én nagyon szeretem a márka néhány egyéb termékét, egyedül az ő hajhullás elleni samponjuk tudta érdemben csökkenteni a lefolyóban maradt haj mennyiségét, vettem mellé még pakolást is, meg a szőkítős samponjukat, viszont a samponok eléggé erősen szárítanak is, így a kis puha hajvégem eléggé sprőd tudott lenni mosás után 2 nappal, hajvégápoló olajozás ellenére is. Nagyon szerettem az előző balzsamom, de úgy döntöttem hazárdírozok és kipróbálom ezt, aminek rettentően örülök!
Meglepően sűrű, erősen gyümölcsös illatú ez a balzsam, amit én a pakolással megegyező ideig, kb 5 percig a hajon hagyok. Az eredmény az, hogy a következő mosásig (nálam 3 nap) nem száradnak ki a hajvégek, de nem is zsírosodik jobban a tő körüli rész. Igaz, hogy a hidratáltabb haj egyenesebb (vagy könnyebben formázható egyenesre, kitudja), én is észrevettem hogy jobban tudom formázni és nem kunkorodik be annyira párától. Mondjuk az is igaz, hogy a puhasága miatt könnyebben fekszem el, ami miatt nem tudom több napig kiengedve hordani. Ettől eltekintve maximálisan elégedett vagyok, szuper ez a termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

karato

2019. április 18.

Samponjaval együtt használom és eddig csak jot tudok róla mondnai. Eddig 2-3 nap után már zsirosodott a hajam, míg ezzel a termékkel akar 4-5 napot is kibír! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Ethylene Glycol
Vitaminok: Panthenol