Lee Stafford

Ár:   3180 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: steinelektra, az összetevőket feltöltötte: stella07, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajnövekedést elősegítő, hajszerkezet javító ápolómaszk minden hajtípusra. Növényi protein alapú összetevőivel az ápolómaszk alaposan megtisztítja a fejbőrt, belülről hidratálja és táplálja a hajszálakat. A maszk csökkenti a fejbőr irritációját, a sejtek öregedését és a hajhullást. Elősegíti az egészséges és erős hajszálak növekedését. A növényi kivonatokban (alma, cukornád, citrom, kamilla, tengeri algák) gazdag, tápláló pakolás, javítja a haj tömegét és tapintását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Brunettee

2021. december 14.

A sampon után beszereztem őt is. És milyen jól tettem! Féltem tőle, hogy majd zsírosítja a hajtöveket, de szerencsére nem tapasztaltam ilyesmit. Mondjuk a fejbőrre feltenni izgalmas játék, de legalább nem unalmas a hajmosás. Az illata kellemes, a hatása pedig zseniális. Itt mondjuk nem a hajnövekedésre vagy hullásra gondolok, ahhoz nem használom elég ideje, de olyan fényes és puha tőle a hajam, amit korábban soha nem tapasztaltam. Az viszont biztos, hogy az utóbbi időben megint rengeteg babahajam van, de ez lehet más terméktől is. Ha elfogy, veszek még belőle, mert nagyon-nagyon tetszik, amit mosás és szárítás után látok a tükörben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Dorcikaa

2021. február 3.

Mullerben vettem, nagyon jo valasztas volt. A hajnovekedesben nem tudom,hogy mennyire segit,de a hasznalata utan konnyen kifesulheto es nagyon puha lesz a hajam. Biztos ujraveszem,ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

mxmiraa

2020. október 6.

Sajnos nekem semennyire sem használt.
Egy teljesen alap maszkként viselkedett, pedig sokszor 20 percen keresztül rajtahagytam a hajamon.
A hajam semmivel sem nőtt többet, mint általában.
Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

Sajnos nekem semennyire sem használt.
A hajam semmivel sem nőtt többet, mint általában.
Pénzkidobás.

gingerbloo

2020. június 26.

Elég alapos véleményem van róla, mivel egyszer leárazáson hatot rendeltem, de a webshop véletlen tizenkettőt küldött ki, úgyhogy legalább egy évre elég van belőle. Nem festem a hajam, nem vasalom, nem göndörítem, hetente kétszer mosok hajat, hővédőt használok rá hajszárítás előtt, sokszor van befonva protective hairstyleként, főleg éjszakára, nem járok fodrászhoz, hanem a férjem vágja egyenesre az alját villanyborotvával, illetve hair trimmerrel szoktam rajrta átmenni, hogy ne legyenek eltöredezett végek így tartom meg a hosszát. Koffein sampont használok, abba keverem az andrea cseppeket (ami valóban hatásos), fejbőrömre kenem ezt a pakolást és fent hagyom kb 5 percig, amíg a hajvégeken hair food pakolás van, illetve kizárólag wet brusht használok fésülködésre. Tehát minden szempontból igyekszem megelőzni a hajhullást és a töredezést, és fizikai képtelenség a hajat gyorsabban növeszteni. Ezek a készítmények legfeljebb is csak abban segítenek, hogy ami nő, az ne törjön vissza Mielőtt ezeket használtam, soha nem nőtt a hajam lapockánál hosszabbra mert mindig széttöredezett és le kellet vágni.. Ezt a pakolást legalább fél éve használom minden hajmosásnál, míg a többi készítményt és módszert valamivel régebb óta. Mondható,hogy sokat nőtt a hajam, kb hátközépnél kicsit hosszabb, azonban azt nem mondhatom, hogy gyorsabban nőtt volna (nyílván). Kevésbé van eltöredezve, egészségesebb., kevesebb hajam hullik mosásnál. Őszíntén megmondva nem tudom,hogy ez a pakolás olyan hűde sokat tett volna a hajamért. nem is árt, elhasználom az összeset, de szerintem a többi dolog amit alkalmazok többet segített a hajamon, mint ez a termék. Heti kétszer használva kb 1-1.5 hónapig elég egy tégely, az illata NAGYON erős, kellemes ugyan de fölösleges. Hogy drága-e vagy sem, az mindenki büdzséjétől függ, nekem kb 3500 forint egy hónapra nem túl drága, de ha elfogyott az összes ami most van, nem hiszem hogy újravásárolom. Összességében: ár-mennyiség arányban szerintem megfelelő, azonban ár-hatásosság szempontjából kicsit túlárazott. Ha nem bírod az erős illatokat, akkor ez nem lesz jó, és ha mindenáron hajat akarsz növeszteni. akkor ne hagyatkozz erre a termékre teljesen. Azt mondanám, max 10%-ban segített a hajam növekedésén.

Termékek amiket használok a hajamon: balea koffein sampon (ugyanaz mint az alpecin csak olcsóbb), amibe keverem az andrea cseppeket, garnier hair food (mindegyik variáció ugyanazt tudja szerintem), lee stafford pakolás, syoss hővédő spray, ionos hajszárító, wet brush ritka fogú fésű, balea hajolaj. Ezen felül fontos az egészséges étkezés, életmód, alvás, hidratáltság, nem stresszelem magam, naponta két órát mozgok. Ezek összességében legalább olyan fontosak ha nem jobban, mint a készítmények.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

renislide

2020. június 24.

Vékony szálú, hullámos, száraz hajamra vettem, amit nagyon szeretnék megnöveszteni, de egy ponton túl nem akar nőni.
Ez a pakolás szerintem jó kis termék, nem zsírosít, de az én szuperszáraz hajamra elég sokat kell tennem belőle, így hamar elfogy. Illata valóban erős, de engem ez nem annyira zavar.
Hajnövesztő hatást kifejezetten nem érzékeltem, de tudja, amit egy pakolásnak tudnia kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

2020. május 19.

A samponjával együtt vettem meg, de egy pár próbálkozás után félretettem, mondván nekem ez nem jön be. Amikor újra elkezdett hullani a hajam, gondoltam adok neki még egy esélyt. Nem hittem el, de az 5. hajmosáskor azt tapasztaltam, hogy sokkal kevesebb hajszál jön ki, mint előtte. Én csak a fejbőrömbe masszírozom be és hagyom hatni 5 percig. Miután elfogyott azt vettem észre, hogy kezd visszatérni a hajhullásom. Újravettem és azóta megint mérséklődik a hullás, gyorsabban nő a hajam és rengeteg az új babahaj... Az illata nagyon brutál... iszonyatosan erős, de úgy látszik mégiscsak működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Tinxy

2020. május 3.

Eredetileg a kicsit megritkult hajam miatt vettem, szóval kentem bőven a fejbőrömre is, hiszen azt írja így kellene. Hát annyira borzasztó gyorsan zsírosodott tőle, hogy ezt nagyjából kétszer játszottam el, azóta inkább csak a hajam végére kenem. Hosszabb távon még nem tudok nyilatkozni, a borsos ára miatt és a zsírosodás miatt egyelőre csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Sziporka88

2020. április 18.

Ez a pakolás egy ÁLOM! Olyan puha és selymes lesz a hajam tőle, hogy el sem hiszem. Nem kell mellé semmi hajvégápoló, gubancmentesítő stb. Könnyen kezelhető és csillogó haj az eredmény. Nem tudom mennyire hat a növekedésre, mert irtó gyorsan nő amúgy is a hajam, de ha ezt nem is vizsgálom csillagos 5ös!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

nikool01

2020. március 6.

Nagyon lassan nő a hajam (és gyorsan töredezik) kb 1.5 hónapja használom ezt a pakolást, de végre észrevettem a változást! A hajam töredezett végei elkezdtek összenőni, még messze vagyunk az egyenletes hossztól, de nem adom fel!
Hátránya, hogy nagyon gyorsan fogy, sok kell belőle, ahhoz képest pedig drága, de legalább használ. Nekem ennyit megér.
Illatát egyáltalán nem érzem, miután kimostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Illatát egyáltalán nem érzem, miután kimostam.

NikoS

2020. január 11.

Kicsit féltem a fejbőrömbe kenni, mert hamar zsírosodik a hajam. Maximális csillagot érdemel, mert nem zsírosít, csodás fényt ad a hajamnak, amit mások is észrevettek. Az illata számomra kellemes, és nem érezni pár óra elteltével. Általában hajmosáskor hullik ki sok hajam, de most már csak pár szálat szedek ki a kádból. :) Hajnövekedést még nem tapasztaltam 3 használat után, de nem is azért vettem, mert folyton vágatom a végét, az amúgy is gyors tempóban növő hajamból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Peptidek: Hexapeptide-11

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Hexylene Glycol, Cetrimonium Methosulfate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Hexylene Glycol, Cetrimonium Methosulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.