Lee Stafford

Ár:   3180 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: steinelektra, az összetevőket feltöltötte: stella07, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajnövekedést elősegítő, hajszerkezet javító ápolómaszk minden hajtípusra. Növényi protein alapú összetevőivel az ápolómaszk alaposan megtisztítja a fejbőrt, belülről hidratálja és táplálja a hajszálakat. A maszk csökkenti a fejbőr irritációját, a sejtek öregedését és a hajhullást. Elősegíti az egészséges és erős hajszálak növekedését. A növényi kivonatokban (alma, cukornád, citrom, kamilla, tengeri algák) gazdag, tápláló pakolás, javítja a haj tömegét és tapintását.

gingerbloo

2020. június 26.

Elég alapos véleményem van róla, mivel egyszer leárazáson hatot rendeltem, de a webshop véletlen tizenkettőt küldött ki, úgyhogy legalább egy évre elég van belőle. Nem festem a hajam, nem vasalom, nem göndörítem, hetente kétszer mosok hajat, hővédőt használok rá hajszárítás előtt, sokszor van befonva protective hairstyleként, főleg éjszakára, nem járok fodrászhoz, hanem a férjem vágja egyenesre az alját villanyborotvával, illetve hair trimmerrel szoktam rajrta átmenni, hogy ne legyenek eltöredezett végek így tartom meg a hosszát. Koffein sampont használok, abba keverem az andrea cseppeket (ami valóban hatásos), fejbőrömre kenem ezt a pakolást és fent hagyom kb 5 percig, amíg a hajvégeken hair food pakolás van, illetve kizárólag wet brusht használok fésülködésre. Tehát minden szempontból igyekszem megelőzni a hajhullást és a töredezést, és fizikai képtelenség a hajat gyorsabban növeszteni. Ezek a készítmények legfeljebb is csak abban segítenek, hogy ami nő, az ne törjön vissza Mielőtt ezeket használtam, soha nem nőtt a hajam lapockánál hosszabbra mert mindig széttöredezett és le kellet vágni.. Ezt a pakolást legalább fél éve használom minden hajmosásnál, míg a többi készítményt és módszert valamivel régebb óta. Mondható,hogy sokat nőtt a hajam, kb hátközépnél kicsit hosszabb, azonban azt nem mondhatom, hogy gyorsabban nőtt volna (nyílván). Kevésbé van eltöredezve, egészségesebb., kevesebb hajam hullik mosásnál. Őszíntén megmondva nem tudom,hogy ez a pakolás olyan hűde sokat tett volna a hajamért. nem is árt, elhasználom az összeset, de szerintem a többi dolog amit alkalmazok többet segített a hajamon, mint ez a termék. Heti kétszer használva kb 1-1.5 hónapig elég egy tégely, az illata NAGYON erős, kellemes ugyan de fölösleges. Hogy drága-e vagy sem, az mindenki büdzséjétől függ, nekem kb 3500 forint egy hónapra nem túl drága, de ha elfogyott az összes ami most van, nem hiszem hogy újravásárolom. Összességében: ár-mennyiség arányban szerintem megfelelő, azonban ár-hatásosság szempontjából kicsit túlárazott. Ha nem bírod az erős illatokat, akkor ez nem lesz jó, és ha mindenáron hajat akarsz növeszteni. akkor ne hagyatkozz erre a termékre teljesen. Azt mondanám, max 10%-ban segített a hajam növekedésén.

Termékek amiket használok a hajamon: balea koffein sampon (ugyanaz mint az alpecin csak olcsóbb), amibe keverem az andrea cseppeket, garnier hair food (mindegyik variáció ugyanazt tudja szerintem), lee stafford pakolás, syoss hővédő spray, ionos hajszárító, wet brush ritka fogú fésű, balea hajolaj. Ezen felül fontos az egészséges étkezés, életmód, alvás, hidratáltság, nem stresszelem magam, naponta két órát mozgok. Ezek összességében legalább olyan fontosak ha nem jobban, mint a készítmények.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

renislide

2020. június 24.

Vékony szálú, hullámos, száraz hajamra vettem, amit nagyon szeretnék megnöveszteni, de egy ponton túl nem akar nőni.
Ez a pakolás szerintem jó kis termék, nem zsírosít, de az én szuperszáraz hajamra elég sokat kell tennem belőle, így hamar elfogy. Illata valóban erős, de engem ez nem annyira zavar.
Hajnövesztő hatást kifejezetten nem érzékeltem, de tudja, amit egy pakolásnak tudnia kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

2020. május 19.

A samponjával együtt vettem meg, de egy pár próbálkozás után félretettem, mondván nekem ez nem jön be. Amikor újra elkezdett hullani a hajam, gondoltam adok neki még egy esélyt. Nem hittem el, de az 5. hajmosáskor azt tapasztaltam, hogy sokkal kevesebb hajszál jön ki, mint előtte. Én csak a fejbőrömbe masszírozom be és hagyom hatni 5 percig. Miután elfogyott azt vettem észre, hogy kezd visszatérni a hajhullásom. Újravettem és azóta megint mérséklődik a hullás, gyorsabban nő a hajam és rengeteg az új babahaj... Az illata nagyon brutál... iszonyatosan erős, de úgy látszik mégiscsak működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Tinxy

2020. május 3.

Eredetileg a kicsit megritkult hajam miatt vettem, szóval kentem bőven a fejbőrömre is, hiszen azt írja így kellene. Hát annyira borzasztó gyorsan zsírosodott tőle, hogy ezt nagyjából kétszer játszottam el, azóta inkább csak a hajam végére kenem. Hosszabb távon még nem tudok nyilatkozni, a borsos ára miatt és a zsírosodás miatt egyelőre csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Sziporka88

2020. április 18.

Ez a pakolás egy ÁLOM! Olyan puha és selymes lesz a hajam tőle, hogy el sem hiszem. Nem kell mellé semmi hajvégápoló, gubancmentesítő stb. Könnyen kezelhető és csillogó haj az eredmény. Nem tudom mennyire hat a növekedésre, mert irtó gyorsan nő amúgy is a hajam, de ha ezt nem is vizsgálom csillagos 5ös!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

nikool01

2020. március 6.

Nagyon lassan nő a hajam (és gyorsan töredezik) kb 1.5 hónapja használom ezt a pakolást, de végre észrevettem a változást! A hajam töredezett végei elkezdtek összenőni, még messze vagyunk az egyenletes hossztól, de nem adom fel!
Hátránya, hogy nagyon gyorsan fogy, sok kell belőle, ahhoz képest pedig drága, de legalább használ. Nekem ennyit megér.
Illatát egyáltalán nem érzem, miután kimostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Illatát egyáltalán nem érzem, miután kimostam.

NikoS

2020. január 11.

Kicsit féltem a fejbőrömbe kenni, mert hamar zsírosodik a hajam. Maximális csillagot érdemel, mert nem zsírosít, csodás fényt ad a hajamnak, amit mások is észrevettek. Az illata számomra kellemes, és nem érezni pár óra elteltével. Általában hajmosáskor hullik ki sok hajam, de most már csak pár szálat szedek ki a kádból. :) Hajnövekedést még nem tapasztaltam 3 használat után, de nem is azért vettem, mert folyton vágatom a végét, az amúgy is gyors tempóban növő hajamból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

ZemanTimi

2019. június 26.

Samponjával együtt használtam.Nagy változást nem tapasztaltam.Talán annyit hogy kevésbé hullott a hajam.De ennek is borzasztó erős illata van.Az ember feje megfájdul tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

zsófi84

2019. április 28.

Imádás. A hajam erősítése és ápolása miatt kezdtem használni, és nagyjából csodát tett vele. A babahajaim megerősödtek, a száraz hajvégeim feléledtek (fél éve nem kellett belőle vágni!!). Hetente egyszer-kétszer mosás után ráteszem, és 1-1,5 órára törölközőbe csavarom. Az állaga nagyon jó, kicsit folyósabb, mint a többi pakolás, ezért könnyebb egyenletesen eloszlatni a hajon kisebb mennyiséget is. Az illata sajnos egy kicsit mellément, de igazából meg lehet szokni. Viszont ragaszkodik. Nem olcsó, és általában csak online lehet beszerezni (néha a Douglasban van egy-egy kósza példány), de most vettem leértékelve 990-ért darabját, szóval ez a probléma egy időre megoldódott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Lilc

2019. március 28.

Nagyon jó cucc! Nagyon hamar zsírosodó hajam van, de ezt kenhetem a hajtőre is, könnyedén ki tudom mosni és egyáltalán nem lesz zsíros, lelapult a hajam! Szinte hihetetlen. Hajnövesztő hatásáról még nem tudok beszámolni, meg én vágatom is mindig vissza, de nagyon puha tőle a hajam. Az illata kicsit nekem öreg szag, azok a régi virágos kölnik. Nem értem miért ezt választották illatnak. Normál esetben ez -1 csillag lenne, de mivel annyira jó a cucc, ezért most megkapja a maxot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Peptidek: Hexapeptide-11

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Hexylene Glycol, Cetrimonium Methosulfate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Hexylene Glycol, Cetrimonium Methosulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.