Lee Stafford

Ár:   3180 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: steinelektra, az összetevőket feltöltötte: stella07, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajnövekedést elősegítő, hajszerkezet javító ápolómaszk minden hajtípusra. Növényi protein alapú összetevőivel az ápolómaszk alaposan megtisztítja a fejbőrt, belülről hidratálja és táplálja a hajszálakat. A maszk csökkenti a fejbőr irritációját, a sejtek öregedését és a hajhullást. Elősegíti az egészséges és erős hajszálak növekedését. A növényi kivonatokban (alma, cukornád, citrom, kamilla, tengeri algák) gazdag, tápláló pakolás, javítja a haj tömegét és tapintását.

Ár: 4000 Ft/2db , Eladó: Maci86
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, posta
ZemanTimi

2019. június 26.

Samponjával együtt használtam.Nagy változást nem tapasztaltam.Talán annyit hogy kevésbé hullott a hajam.De ennek is borzasztó erős illata van.Az ember feje megfájdul tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

zsófi84

2019. április 28.

Imádás. A hajam erősítése és ápolása miatt kezdtem használni, és nagyjából csodát tett vele. A babahajaim megerősödtek, a száraz hajvégeim feléledtek (fél éve nem kellett belőle vágni!!). Hetente egyszer-kétszer mosás után ráteszem, és 1-1,5 órára törölközőbe csavarom. Az állaga nagyon jó, kicsit folyósabb, mint a többi pakolás, ezért könnyebb egyenletesen eloszlatni a hajon kisebb mennyiséget is. Az illata sajnos egy kicsit mellément, de igazából meg lehet szokni. Viszont ragaszkodik. Nem olcsó, és általában csak online lehet beszerezni (néha a Douglasban van egy-egy kósza példány), de most vettem leértékelve 990-ért darabját, szóval ez a probléma egy időre megoldódott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Lilc

2019. március 28.

Nagyon jó cucc! Nagyon hamar zsírosodó hajam van, de ezt kenhetem a hajtőre is, könnyedén ki tudom mosni és egyáltalán nem lesz zsíros, lelapult a hajam! Szinte hihetetlen. Hajnövesztő hatásáról még nem tudok beszámolni, meg én vágatom is mindig vissza, de nagyon puha tőle a hajam. Az illata kicsit nekem öreg szag, azok a régi virágos kölnik. Nem értem miért ezt választották illatnak. Normál esetben ez -1 csillag lenne, de mivel annyira jó a cucc, ezért most megkapja a maxot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Kinguska09

2019. február 18.

Imadom!!!

Nagyon szeretem ezt a hajpakolast :)

1. Kellemes az illata
2. Àlaga nekem megfelelo kremes de nem tulsagosan igy jol eloszthato
3. En ugy szoktam hogy veszek ki egy kicsit eloszor a fejborombe masszirozom bele vegul a hajvegre is teszek 5 percet ir en altalaban 10-15 percig rajta hagyom mert sajat tapasztalatom szerint meg puhabba varazsolja a hajam
4. Nem zsirositja a hajam
5. Nem okozott irritaciot
6. Nott is mar tole a hajam latvanyosan centiket
7. Szerintem megeri az arat 3200 ft 200 ml
En heti 4-5 alkalommal mosok hajat es minden alkalommal hasznalom (hosszu a hajam) es igy is siman kibir 3-4 hetet .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Imadom!!!

Nagyon szeretem ezt a hajpakolast :)

1. Kellemes az illata
2. Àlaga nekem megfelelo kremes de nem tulsagosan igy jol eloszthato
4. Nem zsirositja a hajam
5. Nem okozott irritaciot
6. Nott is mar tole a hajam latvanyosan centiket
7. Szerintem megeri az arat 3200 ft 200 ml

Luiselotte

2019. február 16.

Szinte már túl jó kategória, tényleg elég csak heti 1x használni mert már túlpuhítja és formázhatatlan lesz a hajam tőle. Kicsit aggódtam , hogy mivel a fejbőrre is kell kenni belőle majd zsíros hatású lesz a végeredmény de szerencsére csak extra fényes hatása van. Soha semmitől nem fénylett még ennyire a hajam. Végigkentem a póthajamon is és mosás után direkt nem tettem rá semmit, gyönyörűen ki tudtam fésülni. A samponnal együtt használom és alig 1-2 szál hajam hullik ki hajmosáskor. Szerintem inkább nyaralós pakolás lesz ebből , mert ki tudok váltani vele egy pakolást, kifésülőt, benn maradó balzsamot és hajolajat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

zengopitypang

2019. február 11.

Én imadom ezt a termekcsaladot, sampont, balzsamot, maszkot is. Először Londonban láttam, átszámoltam forintba és végül nem vettem meg :D Aztán csak nem hagyott nyugodni a gondolat, mert beleszerettem az illatába, visszamentem és megvettem. Nekem hosszú hajam van, sűrűn visszavágatva, ezért a hajnövesztő hatásáról nem tudok nyilatkozni, de tény, hogy kevesebbet hullott a hajam. Na, a lényeg, amiért most írok, hogy újra elkezdtem használni, MERT egy ezresért meg tudjátok most rendelni egy salontrend nevezetű webáruházból. Gondoltam segítek nektek, akik drágállják, de szeretik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

deezsina

2019. január 10.

Max 1 hónapja használom, a sampont már régebben nagyon megszerettem, nagyságrendekkel kevesebb haj marad a lefolyóban mint korábban, ezért gondoltam bevetem még ezt is. Csak a fejem tetejére és a halántékomra használom, mert ott van nagyon erősen elvékonyodva a haj, így szerintem sokáig elég lesz.
Zsírosodásra minimálisan erősít rá, de igazából nem lényegesen, 3. napra így is úgy is lelapul és összeáll a hajam, most ez picit egyértelműbb.
A hajnövekedésről még nem tudok érdemben nyilatkozni, viszont az tuti, hogy a fejbőröm állapota jelentősen javult. Nagyon régóta küzdöttem zsíros korpával, ha picit megvakartam a fejbőröm,rengeteg elhalt hámsejt jött le, és kb bármely pillanatban megismételve sem csökkent. Most vakarászom és teljesen tisztának érződik, szóval ennek már nagyon örülök!
Növekedésben akkor leszek elégedett, ha végre a hajam elülső része is magához tér és megerősödik, erről később írok még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

koc

2018. szeptember 29.

Nagyon kellemetlen, tömény és ragaszkodó illata van. Nekem már-már büdös, és ami számomra kellemetlen, hogy napokig a hajon is marad. Emiatt nem vagyok képes használni. Fel nem foghatom, miért kell egy terméket ennyire telerakni parfümmel. Aki illatozni akar, úgyis tesz magára parfümöt, minek ennyit tölteni egy hajpakolásba?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Kaboo

2018. április 16.

Nem haj növekedés miatt vettem. Az utóbbi időben egyre több hajszál maradt a kefeben, ezért vettem. Erre használt is kevésbé hullik.
És ami plusszba meglepi, nem hogy nem zsirositotta a fejborom, de majdnem egy hétig bírja egy mosassal a hajam.
Borzasztóan szokott fájni a fejborom, hosszú és sűrű a hajam és egy nap lofarok után meg a fejem is megfajdul, zseniális a cucc, mert mintha könnyebb lenne vagy nem is tudom😃 de sokkal kevésbé faj a fejborom.
Megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Megérte!

Emma Woodhouse

2018. március 23.

Halálra van szőkítve a hajam és hajfestés után elég meggyötört szokott lenni. Ez a pakolás két használat alatt teljesen rendbe tudja tenni. Nagyon meg vagyok vele elégedve, csak sokallom az árát ahozképest, hogy milyen gyosan elfogy. Amúgy már a harmadik tégelynél tartok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Peptidek: Hexapeptide-11

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Hexylene Glycol, Cetrimonium Methosulfate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Hexylene Glycol, Cetrimonium Methosulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.