Lee Stafford

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2020. február 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolás

Hővédő, hajsimító és fényspray egyben. Panthenollal és antioxidáns zöldtea kivonattal. Hatékonyan védi a hajat a káros jőhatásoktól, miközben természetes ragyogást és fényt ad neki.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

visiblydifferent

2022. március 10.

Ez a termék mindent bevált, amit ígér: simít, fényesít, véd. Extra jóság benne, hogy puhítja is a hajat. Én személy szerint az illatát is imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 10.

duchess_g

2021. szeptember 22.

A hővédő hatása lehet, hogy jó. Tényleg fényes és puha utána a haj, de felpuffasztja a hajat: szállnak tőle a tincsek, valamint ha pára éri a hajat, nagyon durván felszöszösödik. Erős, nehéz, édes szaga van, én émelyítően büdösnek érzem magamon, úgyhogy emiatt nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

betty23

2021. május 28.

Én egy kicsit megbántam, hogy megvettem. Biztos elfogy majd, de nem lett a kedvencem. Az első összetevővel van a bajom, ez botrányos. :D Az illata amúgy jó, leginkább a hajon érezni, de egy kicsit talán túl erős. A hővédő hatásáról nem tudok nyilatkozni, azt soha nem tudom megmondani, hogy használnak-e az ilyen termékek. Nem érzem, hogy jobban szárítaná a hajam, de amúgy is használok olajat szárítás/vasalás után.

update: Soha nem használtam el. Abba már beletörődtem, hogy minden hővédő alkoholos, biztos meg van az oka. Annyira erős az illata (parfüm és erős alkohol szag), hogy nem bírom magamon elviselni, így másra váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

nikool01

2020. március 6.

Más hajápolókkal együtt használva jó, magában nagyon szárítja a hajam sajnos, illatát nem érezni a hajamban, alapvetően nem tudom, elérek-e valamit azzal, hogy fújom, mindenesetre elhasználom (gyorsan fogy, ami amúgy jellemző a márkára, 3 hónap alatt több mint a fele elfogyott, úgy, hogy alig használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Betti302

2019. december 25.

Imádom az illatát. Kb 2 hete használom, akkor is ha nem vasalom a hajamat. Müllerben sikerült beszereznem és nagyon örülök neki. Szépek a hajvégeim, nem szálkásodik a hajam. Festett vörös hajam van, elég jól eltörtek a végei, de mióta használom szépen rendben van, nem is látszik hogy töredezett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Mirabylia

2019. július 8.

Nem tudom, hogy kapható-e még ez a spray. Régen vettem utoljára. Egy időben rengeteget vasaltam a hajam, ami borzasztó akaratosan és sokszor egyenetlenül göndörödik. Csak ezzel tudtam megregulázni, hogy sima legyen.
Kicsit bele kellett tanulnom a használatába, mert túlfújva képes volt elnehezíteni a hajam. Nem volt atombiztos, mert egy áttáncolt, nagyon meleg vagy fülledt estét nem mindig bírt ki.
Ár/érték arányban akkor nekem bevált. Rettentő tartós, az utolsó cseppig visszahozta az árát! Az már bosszantó volt, hogy mindig vadászni kellett és csak rendelés után, sok idő múlva sikerült megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Xanacska

2019. június 19.

A márka termékeit nagyon szeretem. Több hete csak ezt a hővédő sprayt használom hajvasaláshoz. Sokkal fényesebb és puhább a hajam, mint más márka termékeitől. A hajvégeim nagyon szépek tőle, az én hajamat nem zsírosítja. Az illata isteni, következő hajmosásig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

fenye

2019. május 6.

Imádom az illatát, nekem már ez megéri. Használat után kb. következő mosásig érzem, csodás.
Hogy mennyire védi a hajat, nem nagyon tudom megmondani, mert sosem vasalom úgy, hogy ne permetezzem be valamilyen hővédővel előtte.
Csak bízom benne, hogy használ valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Csak bízom benne, hogy használ valamit.

Luiselotte

2019. április 10.

Hajvasalás előtt szoktam használni és amire hivatott azt teszi is, nem ég el se a saját se a póthajam. Az illata valami isteni.
Használat után az eredmény könnyen fésülhető , selymes , puha haj.
Ami miatt 4 - es az az, hogy nagyon zsírosít.Nyáron fogom elhasználni amikor úgyis gyakrabban mosok hajat. Szerintem jövő nyáron sem fog elfogyni olyan kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Használat után az eredmény könnyen fésülhető , selymes , puha haj.

fannivea

2019. január 6.

Mennyei illata van😍
Puhitja is a hajat, hajmosas es egy hajvasalas utan mintha a fodrasztol leptem volna ki!
Min.1napig erezheto a hajban az illata.
De sajnos engem zsirosit:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Mennyei illata van😍
Min.1napig erezheto a hajban az illata.
De sajnos engem zsirosit:(

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.