Lierac

Ár:   14 190 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 5.

Ár:   14 190 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Korrigálja az öregedés látható jeleit az arcbőrön: ráncok, feszesség elvesztése, megereszkedett szemhéj, szem körüli duzzanatok, sötét karikák, pigmentfoltok. Kisimítja a szemkörnyéket és ragyogóvá varázsolja a tekintetet.

Parabénmentes.

stylo

2023. december 2.

Szuper! A faradt tekintetemen par nap alatt dobott annyit, mintha raszoktam volna a napi 10 ora alvasra. Az egesz termekcsaladot probaltam mar. A krem is klassz, tobbszor vettem ujra. Ez viszont mindig van itthon. Legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 2.

balkri

2023. június 23.

2 db minta használata után megrendeltem a teljes kiszerelést amit nem bántam meg. Pumpás kiszerelés, elsőre többször kellett lenyomni a pumpát, mire elindult, de utána már szépen adagolható. Könnyű felkenni, hamar beszívódik és jól hidratál. Nappal remek, éjszakára mindig egy testesebb verziót használok. Az én szemkörnyékemen nagyon szépen mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 23.

Kriszti74

2021. október 24.

Mintát kaptam belőle, de pár használat után is látszott a hatása. Így aztán - bár nem olcsó, vettem egy normál kiszerelésű tégellyel és nem bántam meg, szerintem szuper szemkörnyékápoló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 24.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 6.

Csak minta alapján, ezért inkább első benyomások, mint megalapozott vélemény: fehér színű, illatmentes(!), gyorsan felszívódó krém, reggeli sminkelés előtt is jól használható. Nem tudom megítélni, hogy hosszabb távon megéri-e a fenti árát, de néhány kis minta alapján bizalmat szavazok neki.
Mindenesetre amit ígér, arra pont szüksége lenne az érett bőrnek, az 100%!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 6.

Mindenesetre amit ígér, arra pont szüksége lenne az érett bőrnek, az 100%!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

A Svéd ezüsttövis (Siegesbeckia Orientalis) nevű ázsiai gyógynövény kivonata. Gyulladáscsökkentő, serkenti a szövetek regenerálódását a kollagénrostok termelődésének stimulálásán keresztül. Mivel hatásában hasonlít a Centella asiatica (tigrisfű, ázsiai gázló) kivonatának hatásához, gyakran együttesen alkalmazzák vele, vagy elkülönített hatóanyagaival, a madecassoside-dal és asiaticosiddal.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

Steareth-20 ti I eu 2 1

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

MATRIXYL™ synthe’6™ nevű technológiában lévő peptid hatóanyag, ami a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrix 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.