Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Fényvédők

illusia

2014. július 16.

Borzalmas, 50 faktorossal próbálkoztam ebből, nos, nem vízálló, zsíros, és persze csodásan le is égtem, én és a párom is, mert semmit nem védett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

emmy

2014. június 27.

Az egész család mindig is ezt használta, de most próbálok áttérni valami másra, mert sose szerettem az állagát. Nagyon olajos, folyékony, amihez pont rossz ez a fajta tubus, mert könnyen kifolyhat egyszerre két emberre való mennyiség is... És az állaga miatt beszívódás után is kicsit olajosnak érzem a bőrömet, nem jó közvetlenül kenés után vízbe menni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

lil

2013. március 17.

Én a 20 faktorosat hasznalom ebbol, és nagyon jól védi a hófehér boromet a leégéstol. Konnyu eloszlatni a boron és gyorsan felszívódik. Az illata engem a gyerekkoromra/Balcsira emlékeztet-imádom. Eddig nem találtam ennél jobb naptejet, de az osszetevoi miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Csilluska

2013. március 16.

Évek óta ilyet használok (50 faktorosat), szerintem hamar beszívódik (bár kicsit zsíros marad utána a bőr), és véd a leégés ellen. Igaz, hogy az összetevői nem a legszebbek, de egyelőre nem találtam természetes(ebb) alternatívát helyette.

UPDATE
Sikerült, megtaláltam a tökéletes, könnyen beszívódó, szép összetevőkkel rendelkező, mégis olcsó naptejet, így bátran kijelenthetem, soha többé nem veszek Niveát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

UPDATE

andrej

2013. február 16.

Nem a legjobb, még a flakont sem használtuk el teljesen. Nagyon nehezen szívódik be, amit el is néznék neki, ha nem foltokban barnulnék le.... ahol nem kenem el eléggé, vagy valamelyik részre kevesebb jut, ott foltos leszek, vagy ott le sem barnulok. Arcra is ezt használtam, a foltokat el tudjátok képzelni.... egy Niveától nem ezt vártam...
A képen látható régi csomagolású, 50 faktorosat vettük meg, védett a leégéstől, foltokban, folyamatos kenegetés mellett.
Az összetevői is szép sárgák, úgyhogy áttérek a DM-ben kapható Sundance napvédő termékekre, olcsóbbak és az összetevői is nagyon barátságosak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

macskajaj

2012. július 17.

A legjobb naptej, amit próbáltam eddigi életem során. Az állaga szuper, nem folyós, nem massza, az illata pedig hűűű, hát az fenomenális, könnyű elkenni, hamar beszívódik és a porcelánfehér bőrömmel is elég csak a 30-as faktorszámút használnom, tehát barnulni is tudok kicsit vele. Nem tömíti el a pórusokat, nem zsíros, nyugodtan lehet arcra használni, de mégis jól hidratál, és napozás után is igazán kellemes. Gondolkodtam, hogy talán az összetevők miatt mégis inkább "csak" négy csillagot érdemelne, de eddig akkor is ez a legjobb naptej messze, amit próbáltam, még ha nagyon "mű" is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

kisviol

2012. május 1.

Jól véd a leégés ellen és jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Jól véd a leégés ellen és jó illata van.

Vien

2012. március 29.

Már többször vettem újra, a képen még a régi csomagolású van, de manapság már új csomagolásban gyártják. Tengerparton a 30-as változatát használtam, jól teljesített, könnyen beszívódott, nálam nem hagyott zsíros érzetet, és az illatát is szerettem. Az összetevői viszont rosszak, így -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

magyarry

2012. március 28.

Anemjóját! Ezekben a nívea termékekben lépten -nyomon csalódnom kell :( Hiába a finom illat, jó kenhetőség, védelem a nap ellen, ezekkel az összetevőkkel bizony nem ér 2*-nál többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 28.

anar008

2012. január 19.

Jó illata van, de nehezen szívódik be és olajos, zsíros érzést hagy maga után. A leégés ellen jól véd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Ethylhexyl Triazone, Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.