Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Nonaa, az összetevőket feltöltötte: Catti, Módosítva: 2015. január 21.

A finoman a bőrbe ivódó krém tiszta és természetes bőrtónust eredményez. Gyors sminkelést tesz lehetővé, mivel nem kell smink alap vagy alapozó. Az összetevők egy része nyugtatja a bőrt, a másik része, mint pl. a jojoba olaj, makadámdió olaj, hialuronsav származékok, növény kollagén, stb. biztosítja a bőr nedvességtartalmát és simaságát.

Matilda

2017. augusztus 24.

Szerencsére csak mintám volt belőle. Nekem nagyon nem jött be ez a BB, furán ül a bőrön és kicsillogok tőle szinte rögtön. Nem venném meg, nagyon kényelmetlen. Kétszer adtam neki esélyt, de hiába. Le kellett mosnom, mert nem bírtam így elmenni itthonról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Csucsi08

2017. március 29.

2017.03.29. Többféle BB minta és kiszerelés után is ez az eddigi legjobban bevált BB számomra. A színe, az állaga, az eldolgozhatósága. Első helyen áll. Esetleg néha napján keverem egy világosabb Misshaval, de nagyon elégedett vagyok vele. Láttam ebay-en, hogy a külseje teljesen megváltozott, most már full fekete tubust kapott. Azt nem tudom, hogy az összetevői változtak-e, remélem csakis pozitív irányba, mert abban lenne még mit fejlődnie.
Szóval 5 csillag továbbra is :)

2015.10.28. Nem régen kaptam egy mintát. Az alapján nagyon bejött. Lehelet vékonyan teszem az arcomra, mert nincs sok bőrhibám.
Eddig jól szerepelt, és szépen is terül. Most rendeltem meg a teljes kiszerelést, majd újra írok, hogy hogy alakul a kettőnk kapcsolata :)

Megvan már a teljes kiszerelés is, úgyhogy megy a tesztelés. Azoknak írom, akik tévhitben vannak: van benne fényvédő, csak a koreai szabályozás szerint az SPF20 alatti védelmet nem lehet feltüntetni, tehát egy olyan SPF15-20 van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Szóval 5 csillag továbbra is :)

im

2017. március 15.

Egy mintát kaptam, két használatra volt elég. Felbontáskor és eldolgozáskor elég erős az illata. Könnyű, krémszerű az állaga, szépen terül a bőrön. Ez is szürkés, mint a Lioele Water Drop BB, de talán inkább semleges tónusú, mert az én sárgás tónusú bőrömtől kicsit elüt. Enyhe-közepes fedése van. A színbeli eltérést figyelmen kívül hagyva egyébként szépnek láttam tőle az arcom. De fényvédővel együtt túl fényes volt rajtam, ezért lepúdereztem. Így is gyorsan átfényesedett, a pórusaimat is kiemelte. Jobb, mint a Water Drop BB, de annyira nem győzött meg, hogy meg is vegyem, hiszen valószínűleg inkább száraz bőrre lehet jó a benne lévő olajok miatt, illetve a színe sem tökéletes számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

_zsulu_

2017. március 7.

Mintám volt belőle szerencsére, épp BB keresőben vagyok és ez lett volna az egyik áldozat.. A minta kb 4-5 alkalomra elég lenne, én háromszor bírtam ki, de nagyon nyűglődve, igazából csak esélyt akartam adni neki többféle ecsettel, alákrémezéssel stb. Alapból kombinált, T vonalban eléggé zsírosodó bőröm van, de most télen nagyon kiszáradt, ez a BB viszont még így is fullasztó. A színe kicsit szürkés, sárgás tónusú és meglepően sötét, bár eldolgozva egész tűrhető lett volna. Viszont az állaga az borzalom, nehéz, fullasztó, ragacsos. Olyan volt tőle az arcom mintha egy zsírosbödönbe fejeltem volna, még a púder se segített sokat, mivel a ragacsos állaga miatt az is összeáll rajta. Az illata nekem rettentő erős, még vagy 20 perccel felkenés után is érződött. A fedése gyenge közepes, de építeni nem próbáltam, mert nagyon ragadt és nem száradt volna meg az arcomon... :( Ráadásul az incije se valami szép, nem értem a felhajtást ekörül a krém körül.. Szerencse, hogy mintám volt belőle és végül nem vettem meg :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

noragode0

2016. május 21.

A színe kocsit fura, de arcon eldolgozva szép a finishe. Transzparens púderrel használom, jól működik, nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

asha

2016. március 30.

Mintát kaptam belőle, de már első használat után éreztem, hogy ez nekem KELL. :) A színe tökéletes, az állaga pont jó, szépen kenhető, nem túl sűrű (nem olyan, mint a triple solution). Fedése, tartóssága szintén kiváló. Mintha nem lenne rajtam semmi, mégis szinte retusálja a bőrt. Az eddig kipróbált koreai BB-CC krém minták alapján meglepett mennyivel jobbak, mint az itthon kaphatók. Viszont a legtöbb nekem túl világos, ezért külön örülök, hogy ezt is kipróbálhattam. Azonnal meg is rendeltem a teljes kiszerelést. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Minnesota

2015. augusztus 7.

Ebay.-ről rendeltem kb 2 hónapja.Nagyon megvagyok vele elégedve szerintem nagyon jó mint az illata a hatása. Nem lesz a bőrön természetellenes hatású.Így nyáron egy kicsit világos szóval keverni szoktam sötétebb alapozóval bb krémmel,de a hatása így is szuper ,feljavítja a rosszabb minőségű alapozókat.Az ára egy kicsit borsos,de nagyobb adagot is kapunk és persze jobb minőséget az itthon kapható bármilyen bb krémnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Nittuska

2015. július 29.

Nekem sem jött be. Tömény, érzem h rajta van az arcomon, picit ragad is.
Jól eldolgozható, de ez mind hiába ha még sem jön be..
Jól fed, de elég maszk hatású.
Ha hozzá érek az arcomhoz ujjal látom h olyan lesz.. Szóval elég könnyen le tud ily módon jönni (pl a catrice all matt plus alapozó nem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Nekem sem jött be. Tömény, érzem h rajta van az arcomon, picit ragad is.
Jól eldolgozható, de ez mind hiába ha még sem jön be..
Jól fed, de elég maszk hatású.

Catlover

2015. június 26.

Nagyon nem jött be. Tömény, természetellenes hatású és pattanásokat okoz. Ezzel is úgy jártam, mint a Skin79 pinkjével, hogy a kis minta nagyon jó volt, de mikor megvettem nagyban már teljesen más volt. Szerintem hamisítványba botlottam, bár ezt is bbkrem.hu-tól vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

Lisien

2015. június 16.

Update: Le kell vonnom még 1 csillagot tőle sajnos. Egy időre félredobtam és most ismét előszedtem, mivel barnultam kicsit és így már nem üt el a színe. Iszonyat rossz érzés viselni ebben a melegben és még hatalmas pattanásokat is okozott.

2015. május 13.: Sajnos nem lett a kedvencem ez a krém. Tartósnak épp nem nevezhető, hamar átfénylik és hiányolom belőle a fényvédőt, mivel krémet ez alá nem tudok kenni, mert akkor kb óránként púderezhetném a fejem. A színe is túl sötét nekem. Viszont a fedése az nem rossz, és könnyen el lehet dolgozni. Száraz bőrre tökéletes lehet, de nekem sajna nagy mellényúlás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate, Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.