Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javgke, Módosítva: 2014. március 4.

Vízálló, színes szempillaspirál

4 árnyalatban kapható

kate.black888

2015. február 2.

Én is a Dancing Bluet választottam Hihetetlenül tartós, lerobbanthatatlan, meg is gyűlik vele a bajom lemosásnál, de ezért még nem vonnék le csillagot, elvégre vízálló. Viszont nekem összetapasztja a pilláim, amit mondjuk kis pepecseléssel el tudok kerülni, illetve a fekete pilláimon csak ha úgy esik rá a fény akkor látszik, hogy kék, pedig a kefén valami brutálisan gyönyörű kék színe van. Ezek ellenére nagyon szeretem, és szívesen használom, és az ára is nagyon baráti volt, és még hosszít is, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

javgke

2014. február 22.

Fantasztikusan tartós, vízálló spirál. A Dancing Blue árnyalatot választottam, ami egy gyönyörű kék, valóban kékek lesznek tőle a szempillák. Ráadásul nem csomós, nem tapaszt, szépen ível és hosszabbít. Gondolkozom egy sima, fekete verzió rendelésén, mert kiváló termék, kiváló ár-érték aránnyal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.