Lip Smacker

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Simona, Módosítva: 2011. március 11.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

pont

2020. április 24.

még gimiben használtam, az illatát imádtam, bár tény, hogy elég mű. egyébként egy teljesen átlagos ajakápoló, nagy hidratálást senki ne várjon tőle, nem túl száraz ajkakra elkenegetni jó, de amúgyis a coca cola a miatt veszi meg mindenki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

petra095

2020. február 4.

Maradjunk annyiban, hogy minden használat után darabokban esett le a szám tőle. Az íze is a tipikus mű-kóla íz, amit valaki szeret, valaki nem, én semlegesen állok hozzá, de a hatása amire elvileg kitalálták, kritikán aluli. Gyerekeknek játszani jó lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

hgabriella97

2019. november 21.

Nem olyan tökéletes ajakápoló, viszont az illata nagyon jó, plusz mintha kicsit barnás színt is adna. Ha épp hidratált az ajkam, de mégis szeretnék rá kenni valamit, akkor ahhoz nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

NyBetti

2019. november 15.

Semmit nem hidratál, csak hagy egy réteget az ajkakon. De a csomagolása es az illata-íze vicces, es nem is vártam többet tőle🙂
Poén elővenni társaságban, mindig nagy közös szagolgatáslesz a vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Poén elővenni társaságban, mindig nagy közös szagolgatáslesz a vége.

Lovemyhair

2019. március 1.

Naponta legalább 10x használom, így valamennyire puhítja az ajkamat, de csodára nem képes. Nagyon ötletes, az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

jggrnt1337

2019. február 24.

Nem igazán csinál semmi extrát, bármelyik feleennyibe kerülő ajakír/balzsam kvázi ugyanezt tudja. Az illata gumicukor-kólaízű, ami elég fun, de hamar elveszti ezt a varázsát is, és én túl waxosnak éreztem az állagát. Nem venném újra, de kipróbálásra belefért. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

dreammiyss

2019. január 26.

Nem a legtökéletesebb ajakápoló. Nem hidratálja kellően az ajkaim, de az illata és íze miatt kap 4*-ot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Pulykatojás

2019. január 12.

Ajándékba kaptam. Az illata Coca Colás gumicukor! Imádom! Valamennyire hidratál is, de a kicserepesedett szájra nem ajánlom. Szép fényt ad az ajkaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

sailorluna

2018. augusztus 3.

imádom a kólát, emiatt vettem meg. az illata igazán finom, szép fénye van, kiemeli az ajkakat, de a hatása elég gyenge. sajnos a vége felé zsír íze lett. : ) drága, és nem hidratál, lájti szájfénynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Fantazianev

2018. július 20.

Nem igazán vált be, csak azért vettem meg, mert kíváncsi voltam az illatára, ami ugyan jó, de az ajkaim állapotán nem változtat..
Az árát így utólag soknak találom érte, de úgy vagyok vele, hogy majd csak elfogy lassan.:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol