Best of Beauty 2019

Lip Smacker

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Simona, Módosítva: 2011. március 11.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Lovemyhair

2019. március 1.

Naponta legalább 10x használom, így valamennyire puhítja az ajkamat, de csodára nem képes. Nagyon ötletes, az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

jggrnt1337

2019. február 24.

Nem igazán csinál semmi extrát, bármelyik feleennyibe kerülő ajakír/balzsam kvázi ugyanezt tudja. Az illata gumicukor-kólaízű, ami elég fun, de hamar elveszti ezt a varázsát is, és én túl waxosnak éreztem az állagát. Nem venném újra, de kipróbálásra belefért. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

dreammiyss

2019. január 26.

Nem a legtökéletesebb ajakápoló. Nem hidratálja kellően az ajkaim, de az illata és íze miatt kap 4*-ot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Pulykatojás

2019. január 12.

Ajándékba kaptam. Az illata Coca Colás gumicukor! Imádom! Valamennyire hidratál is, de a kicserepesedett szájra nem ajánlom. Szép fényt ad az ajkaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

sailorluna

2018. augusztus 3.

imádom a kólát, emiatt vettem meg. az illata igazán finom, szép fénye van, kiemeli az ajkakat, de a hatása elég gyenge. sajnos a vége felé zsír íze lett. : ) drága, és nem hidratál, lájti szájfénynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Fantazianev

2018. július 20.

Nem igazán vált be, csak azért vettem meg, mert kíváncsi voltam az illatára, ami ugyan jó, de az ajkaim állapotán nem változtat..
Az árát így utólag soknak találom érte, de úgy vagyok vele, hogy majd csak elfogy lassan.:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Bonzee

2018. március 25.

Vicces, hogy kb. két éve vettem a Müllerben csak úgy poénból, aztán valahogy azzal a lendülettel, bontatlanul bekeveredett a kevésbé használt piperéket tartalmazó fiók aljára. Három hónapja találtam rá. Felbontottam, kipróbáltam. Az illatától egyből megvidámodtam. Micsoda ötletek vannak! :)))
De ami a lényeg: ahhoz képest, hogy (az üdítő márkáját leszámítva) voltaképpen "no name" termék, nálam most klasszisokkal jobban működik, mint a Labello, Nivea, Bebe ajakápolói. Azokból is többfélét használok egyszerre, de a hideg téli időszakban ez a kis piros úgy lenyomta a "profikat", mint a bélyeget. Amikor ez elfogy (bár akármennyire is tolom, ez nem mostanában fog megtörténni), feltétlenül kipróbálom a többi üccsit is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Edinadida

2018. március 14.

Nem tudom,mennyire hatásos,mert mindig lenyalogatom. Imádom. Kicsit drágának tartom,szerencsére csak ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Eruska

2018. február 9.

Szerintem szuper. Nagyon finom illatú, és egész jól ápol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Szerintem szuper. Nagyon finom illatú, és egész jól ápol :)

lviki777

2018. január 17.

Kólás gumicukorra emlékeztet kicsit viaszos utóízzel. Szerintem hidratál is. Méretéhez képest drága, ezért nem ötcsillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol