Lip Smacker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: glamoureverything, az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Édes és fényes.

missmarple

2014. július 3.

Jó, de semmi extrA

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

Jó, de semmi extrA

sissy93

2013. július 28.

A múlt héten vettem, és imádom. *-*
Cuki a csomagolása, finom az illata és jól hidratál. Mindig jó kedvem lesz tőle. :)

Update:
Megszereztem a tégelyes verziót is. :)
Ellenállhatatlanul cuki. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

A múlt héten vettem, és imádom. *-*

Update:
Megszereztem a tégelyes verziót is. :)
Ellenállhatatlanul cuki. :D

Biu

2013. március 17.

A csomagolása cuki, s ezzel azt hiszem el is mondtam mindent, ami pozitív. Nem hidratál eléggé, az illata jó, de az íze nulla, nem éri meg az árát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Blame

2012. október 30.

Imádom az illatát. :D A csomagolása is tényleg cuki. Nagyon szeretem használni, csak kár hogy a hidratáló hatása valóban nem az igazi. Bár bevallom kb. ilyesmire számítottam mikor megvettem. Szóval akkora nagy csalódás nem ért. De az illata az kárpótol ezért. :D

Update: Fura de minél többet használom annál jobban hidratál. Az illata pedig még mindig imádni való. :D Úgyhogy javítok max. csillagra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

glamoureverything

2012. március 10.

A csomagolása nagyon cuki zsiráfos. Régen imádtam a Lip Smackereket, gyűjtöttem őket, ez volt a kedvenc ízem, de valahogy a hidratáló hatása már nem a régi. Nem tudom, hogy az összetevőket változtatták-e meg vagy az én bőröm változott, de már sajnos nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol