Lip Smacker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2012. május 25.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Sundiboszi

2017. szeptember 20.

Én is úgy jártam mint Panni. Az enyémnek sem illata van, hanem avas dohos szaga. Notinorol rendeltem, nagyon csalódott vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Joaninha

2015. december 10.

Az eredetiek a legjobban szerintem. A Cotton Candy és a Wild Raspberry a kedvenceim, isteni illatuk van. A LipSmackerrel középiskolás koromban ismerkedtem meg, akkoriban itthon még nem lehetett beszerezni, ezért minden egyes alkalommal, amikor külföldre utaztam ezeket az ajakbalzsamokat kutattam. Imádom az intenzív illatukat, és hogy ezerféle verzió létezik. Nagyon jól hidratálnak és pici színt is adnak a pirosas változatok. Szerintem ezerszer többet ér, mint egy Labello, de azért sebes, ekcémás, extra száraz ajkakra nem lesz gyógyír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

szaboszimonetta93

2013. január 28.

Nekem a vattacukros van,nagyon szeretem,finom illata is van,fényes is,de nem ragad,és jól ápol,órákig tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

kisviol

2012. május 13.

Nagyon jó mindegyik! Annyira édes illatuk van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Nagyon jó mindegyik! Annyira édes illatuk van!

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.