Lirene

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natsuko, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Aloe és sheavaj regeneráló Anti-Age arckrém

• Aloe vera - egyike a legjobb, szépségápolásban használt természetes alapanyagoknak. Mélyen hidratálja és táplálja a bőrt, serkenti a sejtregenerálódást. Gyulladások és bőrirritáció esetén is hatékony, antibakteriális hatású.
  • Sheavaj - bőrpuhító és bőrvédő tulajdonságokkal rendelkező természetes alapanyag. Regenerálja, táplálja és hidratálja a bőrt. Közismert a káros UV sugárzással szembeni védő hatásáról. A természetes lipid és A-vitamin komplex serkenti a természetes sejtregenerálódást, javítja a bőr rugalmasságát és Anti-Age hatású.

Hatás: Bőre regenerált, hidratált, láthatóan simább és feszesebb lesz, visszanyeri természetes fiatalságát.

anniiee

2017. december 22.

Olcsó húsnak híg a leve, tartja a mondás. Teljesen igaz. Ebben a krémben minden van amire az ember allergiás lehet. De tanultam belőle csakis patikába megyek ha krémet kell venni, mert ezekben sokkal több a méreg allergénekkel mint a patikában fellelhető társaikban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

moncsa8

2017. március 22.

Az ára miatt, és kíváncsiságból vettem meg a terméket, de sajnos hatalmas csalódást okozott. Az arcom tele lett apró pattanásokkal, és égette a bőrömet. Felkenve ragacsos érzetet nyújt. Két csillagot csak azért kap, mert egyébként jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

KuliKali

2017. január 3.

Én is tesztelésre kaptam a nyár elején,majdnem minden nap használom és még így is megvan kb a fele. El kell hogy mondjam,imádom. Általában reggel teszem smink alá,néha egyből erre sminkelek,de van hogy a primert is felviszem. Nem tudom eldönteni,hogy ő a ludas a bbkrém összekukacosodásának,vagy gagyi a primer,de valójában ezenkívül nincs vele baj. Remekül hidratál,imádja a bőröm,még így is,hogy mostanában zsírosabb mint régebben. Nem mintha anti-aginigre volna szükségem,de hiszem,hogy nem lehet elég korán kezdeni,ártani nem árthat,bár amint látom ennyi pénzért ráncfelvarrást nem hiszem hogy vállal.Egyelőre 4 csillag,ha meggyőződtem róla,hogy nem ő okozza a kukacokat,megkapja az 5öt,még akkor is,ha tiltólistás az inci miatt.

UP:Sajna ő a ludas,így marad a 4. Sajnálom,mert nagyon jó kis hidratáló de a primer kukacokba potyog miatta az arcomról. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

kissmeska

2016. október 26.

Tesztelésre kaptam a krémet. Ránézésre elég sűrűnek tűnt, vékonyan felkenve már nem volt olyan vészes. Az én zsírosodó bőrömnek ez is sok még éjszakára is. Anyukámnak adtam, hátha az ő szárazabb bőrének jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Cukiduda

2016. szeptember 8.

Semmitmondó kis krémecske a hangzatos benutatkozó ellenére. Ráadásul tele olyan dologgal, ami nem kellene bele. Nappali krémként nulla fényvédelem, meglehetősen fura koncepció. Állagra könnyű, illatra is visszafogott. Egyszerű hidratáló, anti aging hatását nem tapasztaltam. Elhasználom, remélhetőleg nem vágja taccsra a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

tothdetty22

2016. augusztus 4.

Tesztelésre kaptam a krémet, de mivel ránctalanító és 40 éves kor felett ajánlott, ezért anyukámnak adtam. Ő azóta is használja és szereti.Normál bőrének megfelelő, könnyen beszívódik, hidratál és nem hagy ragacsos érzetet. A ránctalanító hatásáról még nem tud nyilatkozni, de ha elfogy már többet tud mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Bridddzs

2016. július 26.

Én lettem az egyik szerencsés aki kipróbálhatta ezt a krémet. :) Pont jókor jött,mert éppen fogyóban volt a LRP arckrémem. Viszonylag sűrű állagú krémről van szó. Felkenéskor kissé zsíros,nyáron kicsit már kényelmetlen lehet a felkenése. Ezért inkább télen lenne ajánlatos használni. Nagyon hamar beszívódik, az illata számomra kellemes. Az arcomon sajnos pattanásokat okozott :( Viszont! Egy nagyon picit kentem a szemkörnyékemre és ott abszolút tapasztaltam enyhén ránctalanító hatást. Az árához képest szerintem nem rossz termék. Aki olcsó, viszonylag hatékony feszesítő, ránctalanító krémet keres, annak beválhat. Nekem a pattanások miatt 3* ér. Mégegyszer köszönöm,hogy kipróbálhattam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

GKira96

2016. július 22.

Nagyon jó kis krém, én vagyok az egyik szerencsés tesztelő és nagyon örülök neki. Könnyű állagú krém, a bőröm nagyon hamar beszívja és nem hagy ragacsos érzést maga után. Bár a ránctalanító hatásáról nem tudok véleményt mondani, azt kell, hogy mondjam nagyon megvagyok vele elégedve, mivel szépen hidratálja a bőröm. Télre nekem kevés lenne, de így nyárra pont megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

agneza

2016. július 17.

Nagyon kellemes es konnyu krem, nincs ragacsos utoerzet. Nem tapasztaltam, hogy komedogen hatasu lenne. Megfeleloen hidratalja a borom. Ranctalanito kremnek valoszinuleg mast valasztanek, de hidratalokent bevalt. Tavaszi/nyari kremnek ajanlani tudom, telre valoszinuleg keves lesz. Sajnos fenyvedot nem tartalmaz, en ezert esti kremkent hasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

pipacs17

2016. július 15.

A ránctalanító hatásáról nem tudok véleményt mondani, viszont hidratálttá, széppé varázsolja az arcom! Leginkább vízhiányos a bőröm, tökéletesen hidratálja. Pattanásokat nem okoz, ha elfogy, szerintem megvásárolom!:) És lehet, hogy kipróbálom a termékcsalád többi tagját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.