Lirene

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. szeptember 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hosszantartó mattító, könnyű hidratáló SPF15 fényvédelemmel, a túlzott csillogás és a tökéletlenségek elfedésére (kitágult pórusok, mitesszerek).

Mélyen hidratálja a bőrt, megszüntetve a feszülést vagy kiszáradást. Aktív összetevői stimulálják az epidermisz sejtjeinek hámlását és érését, normalizálva a bőr fiziológiai funkcióit, megkönnyítve a rendszeres tisztulást és a pórusok felszabadulását. A pórusokat körülvevő kollagén szerkezetének megerősítése optikailag csökkenti méretüket. Sima bőrt, tökéletes látványt eredményez (különösen a T-zónában). Gyengéd formulája óvja a bőrt a káros környezeti hatásoktól.

eeinhr

2019. január 13.

Ez egy csoda, de komolyan! Még sosem hallottam erről a márkáról, de biztos vagyok benne, hogy még fogok tőlük vásárolni! Mivel éjszakára a bőrömre egy orbáncfüves olajat használok ( kerülni kell utána a napfényt ) egy fényvédős hidratálót kerestem. Nagyon nehezen találtam hozzáteszem, így is a notino-rol rendeltem, pedig sosem szoktam rendelgetni.. :D A bőröm egy jó ideje pattanásos,sebes,kiütéses az olajnak köszönhetően halványultak, ezzel a krémmel viszont már 1 hét után pár kisebb heg már teljesen el is tűnt!:O ( lehet simán a krémtől, lehet az olaj+ krém kombinációtol, nem tudom de nekem használt összességében!) Az illata nagyon kellemes, az állaga is, sminkelni rá is tökéletesen lehet! Nem hiszem el még most sem, hogy ilyen jót találtam... A valaha használt legjobb krémem szerintem! Hozzáteszem én sosem használtam még agyon hype-olt Clinique, Estée Lauder stb. termékeket de szerintem tud ez a krém is annyit! Ennyiért meg fôleg...:) 100% újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)