Lirene

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Mazsola0801, az összetevőket feltöltötte: Dorotien, Módosítva: 2015. november 19.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros bőrre kifejlesztett, aktív hatóanyagokat tartalmazó ápoló krém. A speciális mikroszemcse részecskék megkötik a felesleges faggyút és segítik a matt hatás elérését. Az alga gazdag aminosav tartalma révén hidratál, kisimítja a ráncokat és stimulálja a kollagén termelődést. Az allantoin megnyugtatja és regenerálja a bőrsejteket. Bőre jól hidratáltnak, üdének és kipihentnek hat.

Beu

2016. október 2.

Szó-szó, talán egy-két órával tovább bírja a bőröm kifényesedés nélkül, de nem rossz, egyelőre barátkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

fiorentina914

2016. szeptember 1.

Glamour Napok alkalmával szereztem be ezt az arckrémet. Szuper zselés állaga van. Nagyon jól mattít. Azt kaptam, amit vártam. Teljes áron 1500 ft körül mozog, amit szerintem megér. Akinek nagyon zsíros a bőre, annak nyugodt szívvel tudom ajánlani. Sok mattító krémet próbáltam már, de ez ott van a legjobbak között. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

blairwaldorf

2016. július 1.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó. Sok mattító arckrémet kipróbáltam már, amik közül a Bioderma a csúcs, de azért ennek is megvan a maga hatása.
U.i. a Rossmannban most akciós! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

U.i. a Rossmannban most akciós! :)

Kishoshi

2016. március 6.

Húzós az ára,de tényleg mattít.Zsíros bőrre tökéletes,hosszú távon is működik!Ha fényvédős lenne az lenne a tökély,de ez van.Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Mazsola0801

2015. október 26.

Néhány napja használom.Gyorsan beszívódik a bőrbe,könnyű állagú,zöldes színű,enyhe illatú krém.Eddig nagyon jól tolerálja a pattanásokra hajlamos,zsíros bőröm.Smink alá is kipróbáltam,tovább maradt matt az arcom ééééés nem folyt le nap végén se a sminkem.Eddig jó választásnak tűnik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.