Lirene

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: IzabellHedvig, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Az innovatív Cellu Out hatóanyagot egy legutóbbi kutatás eredményeként fejlesztették ki, amelyben a zsírt raktározó sejteket, az adipocitákat vizsgálták. A forradalmian új Cellu Out hatóanyag az inaktív fehér adipocitákat aktív zsírégető adipocitákká változtatja. A testformáló készítmény serkenti a bőr mikrocirkulációját, ezáltal csökkenti a cellulitiszt. Bőrpuhító összetevői, mint a Shea vaj, mely gazdag E és F vitaminban, gondoskodnak a bőr optimális hidratáltságáról. A cellulitisz csökkenésének jelei már 1 hét használat után látványosak!*

*In-vivo teszt, hölgyek körében, 2 hét használat után.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Emrana

2019. február 20.

Meglepő, de működik! Érdemes megvenni, és rendszeresen használni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Meglepő, de működik! Érdemes megvenni, és rendszeresen használni

csocsi36

2018. október 30.

Későn kapcsoltam és utazás előtt 2 héttel megvettem ezt a terméket nagy reményeket fűzve hozzá, mert eddig egy krém se használt semmit sem.. Na hát nála kellemeset csalódtam végre! Természetesen közel sem lett hibátlan a combom tőle, de egyértelműen halványította a gödröket és nagyon puha lett a bőröm. Ráadásul életmódot sem váltottam, nem mozogtam többet, nem ittam több vizet stb.. De ha ezeket megtettem volna szinte biztos, hogy csodaszer lenne!
(1-2x befóliázva aludtam ez biztos adott egy kis pluszt)
Illata is kellemes. Hamar beszívódik, ha valakinek nem válik be, akkor sima testápolónal is megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

(1-2x befóliázva aludtam ez biztos adott egy kis pluszt)

szilvia92

2017. február 12.

Meglepo,de nekem is bevallt. Lehet,hogy a masszazzsal kozosen,de egyenletesebbe tette a borom. Nem adom fel, jon meg egy csomag,nekem nem volt meg a harom het, ket es fel alatt kifogyott.eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Cukorgomboc

2016. március 23.

Már 2 hete használom reggel és este és imádom! A bőröm tényleg sokkal puhább és egyenletesebb lett, még a párom is megjegyezte! Ha ez elfogy tutira kipróbálom később a másik két anticellulitisz terméküket is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.