Logona

Ár:   2370 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karli, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Az Akácvirág sampon kimondottan az irritált, száraz fejbőr igényeinek megfelelő készítmény. Válogatott kíméletes hatóanyagokkal gyengéden tisztítja a hajat és madonna liliom, bio gránátalma, valamint zsurló kivonatok nyugtató hidratáló komplexumával táplálja a fejbőrt. Mindennapos használatra alkalmas. Bio akácmézből,  móringa gyökér, édesgyökér, bio gránátalma kivonatból álló fitokozmetikai ápoló rendszer az egészségesen fénylő hajért és a fejbőr természetes egyensúlyáért. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószereket,  illat-, és szinezőanyagokat. Kizárólag természetes illóolajok felhasználásával.

sunii

2019. október 27.

Az illata kellemes, de nekem sajnos egyáltalán nem vált be, teljesen kiszárította a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

nekoSX

2017. december 13.

Többször újravettem már, de mégis azt kell írjam, hogy nem "A TÖKÉLETES" sampon. Tisztító ereje nálam változik, van amikor tökéletes tisztaságot ad, máskor meg nincs meg az a selymes-tiszta végeredmény, még ha többet használok is belőle, akkor sem: mintha mostam is volna hajat meg nem is. Fura. Mondjuk arra számítani kell, amit írnak is a flakonon ez egy gyengéd tisztító, nem lesz SLS-es csikorgós fénylés. Az összetétel némileg változott, de nem alapvetően, hiába írják nagybetűvel a megújult formulát a flakonon. Sajnos azt kell mondjam, hogy a növényi tenzidek világában nincsenek csodák hajmosás terén, főleg hosszú hajnál...ezt elfogadtam és gyenge 4-est adok, fejbőrömet nem szárítja, nem irritál, illata kellemes, de nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

edinab62

2015. április 20.

Nemrosz nemrosz...szépen tisztít, annyi hátránya van hogy szárítja a hajvégeket, de azt pakolással meg lehet oldani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

directconnect

2014. december 29.

-Pozitívumok: -nagyon jó az illata, -'bio'
-Negatívumok: -erősen szárít -korpásodást okoz
Összegezve egyáltalán nem vállt be, helyette normál Head & Shoulders, illetve dr. organic teafa sampont használok, azok valóban jók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

-Pozitívumok: -nagyon jó az illata, -'bio'
-Negatívumok: -erősen szárít -korpásodást okoz

dorcus89

2014. július 22.

Testvéremnek vettem hosszas kutakodás után, mivel a tarkóján piros pöttyök jelentek meg, amik nem akartak elmúlni. Sokféle sampont próbáltunk már, végül a müllerben az eladó segítségével választottam neki ezt és nagyon elégedettek vagyunk, mert végre halványodik neki. Viszonylag sűrűn mos hajat, de elég jól kitart a sampon. Az eredmény miatt maximálisan elégedettek vagyunk, ezért nem sajnálom a kissé drágább árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Krisz79

2013. március 3.

Imádom ezt a sampont. Hosszú, zsírosodásra hajlamos, vékony szálú hajam van. Kb. fél éve elkezdtem szilikonmentes sampont használni. Nagyon hullott a hajam, sokat olvastam a szilikonos samponok káros hatásairól, így váltottam. Először a Lush New Hair samponszappanával kezdtem, de ettől tovább hullott, ráadásul SLS is van benne. Aztán, kb. 4 hónapja megvettem ezt a sampont, azóta ezt használom. A hajam nem hullik végre, és láthatóan új szálak is nőnek. :) Mosás után az Alverde Amarántos Balzsamát használom. A kettő együtt puha, fényes hajat eredményezett. :) Bár nem olcsó sampon, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Penge

2012. április 9.

Nagyon klassz sampon, lágy illattal , csak a második samponozás után habzik fel igazából. Az igénybe vett ,száraz hajammal csodát művel, puha ,lágy lesz tőle és a festéssel kiölt loknijaimat is kezdem visszanyerni.Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 9.

karli

Korcsoport: < 18
2012. február 11.

Végre megtaláltam A sampont, amitől nem viszket a fejbőröm! Jól tisztít, finom az illata, nem zsírosít, bár nekem elég száraz sprőd a hajam sajnos, a hosszát már nem is szoktam samponozni. Már csak valami jó kis balzsam vagy hajvégápoló kellene, mert (ettől a sampontól is) elég elektromos a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2012. február 11.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Honey, Sodium PCA, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.